Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a kínait kaptam. Semmi bajom nem volt tőle. Mintha nem is kaptam volna.
    Mi is így vagyunk és egy kicsit aggaszt is a dolog. Mondtam a nejemnek: ne búsulj lehet, hogy nem használ, de legalább nem is árt. A környezetünkben mindenkit megviselt, aki mást kapott. Reméljük a legjobbakat és közben vigyázzunk.

    Komment


      Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi is így vagyunk és egy kicsit aggaszt is a dolog.
      Mi az oltás után kb. 1 órával egy kis csípést éreztünk az oltás helyén kb. 1-2 percig. Megfigyeltem, hogy az oltás, nálunk a környezetünkben akinek valami kis betegsége is van, azt megviseli különböző mértékben. Egyik baráti házaspár még nem kaptak semmiféle oltást, ők úgy jártak, hogy a férj elkapta a Covid -ot, Ő két-három nap alatt úgymond könnyen átesett rajta. A felesége elkapta tőle, Ő erősen dohányzik, őt nagyon megviselte. Két hétig nyomta az ágyat, szinte szürke színe volt az arcának. Pedig egyik sem beteges.

      Komment


        Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        a férj elkapta a Covid -ot, Ő két-három nap alatt úgymond könnyen átesett rajta. A felesége elkapta tőle, Ő erősen dohányzik, őt nagyon megviselte.
        Azért ezt nem lehet így egységesen kivetíteni mindenkire. Nekem pl nincs semmilyen betegségem (bár a pajzsmirigyem fele ki lett szedve de gondot nem okoz mert a megmaradt lebeny teljesen átvette a másik szerepét is) vagy káros szenvedélyem mégis 2 hétig nyomtam az ágyat. Lázcsillapítók csak időlegesen csökkentették a lázamat, folyamatosan 37 és 39 fok között ingázott (mire levitte a lázamat a bogyó addigra kiment a hatása és mire vehettem be a kövi adagot megint felment 38.8-ra általában. De a legcefetebb az volt hogy totál nem volt étvágyam és 2-3 falatnál többet nem bírtam enni mert úgy éreztem hogy még 1 és viszontlátom az előzőket is. A 3. hét azzal telt hogy próbáltam magamba erőltetni a kaját meg újra megerősödni mert a egy szimpla emeltről majd vissza körtől totál lemerültem. Összesen 3 hetet voltam táppénzen.

        Komment


          Szép lett a csíkozás..

          Komment


            A szőlő egy csodálatos növény... élni akar,ezért könnyű szaporítani (mások szerint) de nekem nem sikerül. Ez a legjobb gyökereztetési eredményem... gyökér nincs... de jó szüretnek igérkezik. Következő próbám az oltás lesz. Nem adom fel.

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szép lett a csíkozás..


              2 képek
              Irigylem,hogy ilyen csodákat láthatsz...............
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ez a legjobb gyökereztetési eredményem... gyökér nincs... de jó szüretnek igérkezik. Következő próbám az oltás lesz. Nem adom fel.

                Én kaptam vagy 20-vesszőt tízet leszúrtam 3-kihajtott(legalább kétszer meglocsoltam)a többit elajándékoztam,nekik jobb volt az arány,még van egy szép nagyszemű el is lopták mire megérett,igaz egy tő maradt :mert kikaszáltam....
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szép lett a csíkozás..
                  Nagyon szép lett! Gratulálok! Na, ilyenkor irigykedem.....

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szép lett a csíkozás..
                    Értem én mire kell olyan sok célzóvíz.itt látszik az eredménye...........
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szép lett a csíkozás..
                      ...meg minden más is!!!

                      Komment


                        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ...meg minden más is!!!
                        Enyém a fényezés +apróságok. A cimbim bíbelődött a többivel.. d e szó mi szó.. látványos a gép.

                        Komment


                          Most nagy örömködés van.. elkészültem a szőlőlugassal.. Komoly terveim vannak,várom a termést nagyon.

                          Komment


                            Megerőltettem magam,kölcsön motoroshátival végigrohantam a kerten nehogy kétszer kelljen tankolni.....
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              elkészültem a szőlőlugassal..
                              Kuka melegben lugas alatt borozgatni, az jobb mint a permetezés.
                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              végigrohantam a kerten
                              Nem szabad rohanni!!!! Ki kell élvezni a dolgot: néhány csepp a szembe, aztán az orrba, szájba! Felénk szép idők járnak a permetezőkre: vagy esik, vagy fúj.

                              Komment


                                Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem szabad rohanni!!!!
                                Értem én ! Viszont igyekeztem kihangsúlyozni,a kerti munkákhoz való huzalmamat !!! Nem szeretem elhanyagolni,viszont nem örömöt,csak a fáradságot látom benne......
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X