Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motoros téma: Ma szétbontottam 4 125RT-t.... hát csodalkoztam a szakik szakértelmén.... S arra a következtetésre jutottam, talán a lehetöségeik ezeket a technikai megoldásokat tették lehetővé. Bár voltak barbalizmusra utaló megoldások is.. Holnap töltök pár képet.

    Komment


      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      viszonylag kicsi az esélye, nagyjából 0 hogy teljesen függőlegesen lehullik. így a jövő héten összerakom, és kész!
      Azért én lehet, hogy más izgalmak után néznék motorügyileg, de szorítok Neked!

      Komment


        Pár érdekes gyujtás átalakítás MZ rt-ken. Jó játék lesz rendbetenni. Persze vannak ezen kívül is cifra dolgok

        Komment


          Végre ez is készült. Kellett már a hely... nyolc ládányi cuccot pakoltam a felszabadult részre. Vespa..1950....valahány. Lehet egy autóval kevesebb munka lett volna...

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pár érdekes gyujtás átalakítás MZ rt-ken. Jó játék lesz rendbetenni. Persze vannak ezen kívül is cifra dolgok
            Az átalakított generátor a legkisebb gond SZVSZ, a rommá rozsdásodott sima fejű csavarok több fejfájást tudnak okozni. Babétán pl kiszórtam az összeset a pitsába mert alaphangon 3-at hidegvágóval meg nagykalapáccsal szedett ki a nagybátyám. Nagyfaterral próbáltuk kiszedni a csavarokat, blokk satuba fogva. Csavarnyúzó édeskevés volt még villáskulccsal is, a fix száron bitfej is kevés volt, előző + 1 méteres vascső meg lenyalta . Tudom eretnekség de kicseréltem az összeset hatlapfejűre, a kisebb tartócsavarok a vázon meg feladattól függően vagy hatlapfejűek vagy imbusz.

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Csavarnyúzó édeskevés volt
              Még annak idején mikor az első rigához nyúltam ,a keresztapám azt mondta"ha azt akarod,hogy kijöjjön és máskor is vissza tudd tenni a csavart:akkor keress olyan csavarhúzót ami pont olyan széles, reszeld bele pontosan,ne engedd ,hogy kiugorjon mert kisarkalja ,akkor kétszer annyit kínlódsz"igyekszem ehhez tartani magam,úgy néz ki működik.Van egy jól használható módszer a lesarkalt csavarok kiszedésére : ráhegesztek egy csavart a fejre megvárom,hogy kihűljön tízből kilencszer kijön,ha nem akkor ismétlés.A co-val elég kis helyeken is működik a dolog !
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az átalakított generátor a legkisebb gond
                Igaz... viszont ez miatt az össz deknit megfaragták. A csavarokat ütvecsavarozóval bontom... nem csinálok belőle gondot.. kiveszem oszt kész. Mikor bontottam sok egyéb mellett volt egy különös +oldás ... a blokktartó csavart a blokk furatain kell(ene) behelyezni... de az ügyes szaki betette a másik oldalról (ahol nincs hely) rájött hogy a csavart meghajlítva be lehet forgatni... És megcsinálta!!!

                Komment


                  Lánctok toldás.......

                  Komment


                    Csak úgy... Tegnap este elsétáltam a civil házig ( az óvóhely melletti épület) kb 200métert, s részt vettem a trianoni megemlékezésen. Közben hazaugrottam néhány percre a kis privát tüzemet is fellobantani.. Szép beszédek hangzottak el,egy kislány ingen szívhezszólóan elénekelte az ismerős arcok nélküled című dalát. Volt pogi meg más jóság is. A polgárőrök most nem vettek részt az eseményen, épp 4.-én álltak szolgálatba a déli határ védelmében, Az első pár órában 16 migránst fogtak.

                    Komment


                      Újabb kalandok pénteken... bekötött a lakk edzője. Kedvenc márka: Dupont. No ezért nekem Kecskemétig kellett utaznom, s minő öröm,bezárt az üzlet festékkeverő részlege. Hoztam helyette Sibren lakkot kipróbálásra... olasz felnit fújok olasz lakkal,olasz pisztollyal... A teljességhez már csak az kellene h a gazda a Pirellivel szerelt kerekeket kivigye Torinóba h a levegő is olasz legyen. a nap befejezése pedig: dokilátogatás. Etetem a madarakat,készítettem etetőt,itatót s elég sok madár megjelenik... több gerlepár is. Észrevettem fogyatkozik a számuk s van hogy pár nélkül szólóban érkeznek. A szomszéd kislány talált egy meglőtt vgalambot amit átadott javításra... (valamelyik baromarcú szomszéd lövöldözik) Nos azzal a galambbal voltam a szomszéd város dokijánál kötözésen. Jelenleg eszik,iszik,lábadozik...

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A teljességhez már csak az kellene h a gazda a Pirellivel szerelt kerekeket kivigye Torinóba h a levegő is olasz legyen.
                        Szervusztok! Barátom! Ne haragudj meg! Vidd a tömlőt fújatni Olaszba.. Baranya megye...https://hu.wikipedia.org/wiki/Olasz_...C3%BCl%C3%A9s)

                        Komment


                          pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Vidd a tömlőt fújatni Olaszba.
                          Höhö! Óriási duma......................................................................
                          Miért kell legalább 20 karakter egy kommentbe, igy most jobb??

                          Komment


                            Ezekkel bíbelődtem unatkozás helyett.. ebben az időben szépen sül a lakk..

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezekkel bíbelődtem unatkozás helyett.. ebben az időben szépen sül a lakk..
                              Nah fain lett. Jobb, mint fehéren volt.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Höhö! Óriási duma......................................................................
                                Miért kell legalább 20 karakter egy kommentbe, igy most jobb??
                                A spamek miatt elsősorban. Egy időben egy csomó olyan kamu profil regisztrált az oldalra, amik vírusos linkeket terjesztettek, és párbetűs hozzászólásokkal szórták tele a fórumot. Szóval ez egyfajta védelem. És hogy ne legyen: Igen, Jah, OK, kb, Mi? stb. hozzászólásokkal teli a fórum. Joker ki tudja játszani, ha tesz elég szóközt, csak a betűk jelennek meg, és a szóköz is beleszámít a 20 karakterbe.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X