Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    . Ezek szerint rosszul emlékeztem.
    Jól emlékszel... csak a típust kevered. Ez ETZ 251-es, s ennek a tartálya ilyen.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Esténként sörrel eszem..
      A lengyeleknél láttam hogy üveg uborkával és talán vodkával leülnek és mindkettőt elemésztik némi beszélgetés közben.

      Komment


        Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én Somogy megyében, Kaposfőn lakom. Amikor a közeletekben járok, jelentkezni fogok, szívesen megismerkednék veletek.
        lehet ráfaragol , mert egyszercsak meg kell látogatnom Attit, és elviszlek magammal.

        Komment


          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          lehet ráfaragol
          Ennél jobban ne faragjak rá. Megbeszélhetjük, egyik hétvégén amennyiben vasárnap időben visszaérünk, mert hétfőn reggel meló van.

          Komment


            Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Úgy emlékeztem az ETZ 250 -nek, a gyári üzemanyagtartálya az ülés felöl homorítva van, és nem ennyire szögletes. Ezek szerint rosszul emlékeztem.
            Ez a moci 251-es, nem 250-es...
            Sorry, nem olvastam tovább és már helyesbített Atti69...

            Komment


              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              A lengyeleknél láttam hogy üveg uborkával és talán vodkával leülnek és mindkettőt elemésztik némi beszélgetés közben.
              ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

              Komment


                Blackfriday van... Hella kormányvég indexek.. nipolán cső 20m... Lavalette gyújtómágnes.. 8 doboz rendes sör.. chili paprika..

                Komment


                  Na... elkezdett teremni a chili paprikám.. uzsonnára bemajszoltam kettőt.. nem rossz.. ha a balatonba bedobok kettőt.. csípősszósz lesz az egész.. esetleg permetszernek is használható de csak óvatosan....mer nem csak a levéltetű potyog...de a bőingek is.. Alig várom hogy savanyúságnak kóstolhassam ami 2000 szer erősebb...

                  Komment


                    Napi balfasság... gyönyörködöm a Simson tartályban mily szép a fényezés.. tartom a kezemben s sétálok beakasztani a helyére. Persze a bejárat fölé felfüggesztettem egy hd tartályt száradni hogy süsse a nap (segítettem hőlégfúvóval is)........hülye baseball sapka + gazdája.. persze lefejeltem rendesen. A hd tartály először a fejem törte,utána a Simsont..majd a lábam ujját. Szinte sírtam a boldogságtól..

                    Komment


                      Mivel oly valakié a cucc akivel nagyon nem szeretnék haragban lenni..ezért refrektorokat kapcsoltam s elkezdtem a javítást. Holnap reggel festékbolt... mert spórolásként a végét már úgy fújtam hogy hígítóval kimostam a festékes dobozt....

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        először a fejem törte,utána a Simsont..majd a lábam ujját.
                        Bocs a "Teccik"-ért, de nem bírtam ellenálni!

                        Komment


                          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Bocs a "Teccik"-ért, de nem bírtam ellenálni!
                          Tudom... legszebb öröm a káröröm..abban nincs írígység.
                          Akkor pont nem.. de már igen.(tudok rajta mosolyogni).. hazaugrottam a taliról,vettem festéket+edzőt... időben javítva lesz. Eldicsekedtem vele mindenkinek..

                          Komment


                            A nyár nem csak móka és kacagás.... Ebből 10 szett fényezve... ez egy kis részlet.

                            Komment


                              Mielőtt még.... A szinkódok a német MZA-tól jöttek fújt kártyákkal együtt. Konvertálva lettek ipari pur bázisú Lechler festékre... mert spórolás van... de azé nem lett sz@r.. Így 15/szett árban megállt.

                              Komment


                                Szép .

                                Én múlt héten a golfot foltozgattam nagybátyám segítségével:





                                Csak ennyit fotóztam mert minél előbb kész akartam lenni vele, nyakig van melóban....
                                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2021 aug. 14, 21:36.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X