Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    ...................

    Komment


      Itt nalunk is esett Click image for larger version

Name:	IMG-20210406-WA0000.jpg
Views:	143
Size:	194.5 KB
ID:	227171 Click image for larger version

Name:	IMG-20210406-WA0001.jpg
Views:	156
Size:	102.7 KB
ID:	227172

      Komment


        Szervusztok! Dunakeszin csak pár percig szállingózott a hó! A megrendelőmnek csiszoltam a deszka kerítését. Egyesével leszerelve, csiszolva, vissza szerelve a deszkákat. Csiszolás közben a munkavédelmi szemüvegben ( " búvár szemüveg ) azt hittem hallucinálok. Hajnalban hideg volt, dél körül melegedett az idő, egy óra felé fújt a szél, aztán szállingózott a hó, öt- tíz per elteltével meg melegem volt a kabátan. Meg van a 4 évszak... DE EGY NAPON belül!!!!!

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezt nem hiszem el, Áprilisban hó....
          Jelentem tegnap reggelre kajszi és őszibarack szüret letudva (nagyjából mint tavaly), aztán napközben enyhült: már csak a hó esett ... és - mivel a baj nem jár egyedül - letörtem a benzincsapom "fürgető"-jét.
          Erre ugye nincs orvosság:
          Attached Files

          Komment


            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jelentem tegnap reggelre kajszi és őszibarack szüret letudva (nagyjából mint tavaly), aztán napközben enyhült: már csak a hó esett


            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Erre ugye nincs orvosság:
            Epoxy ragasztóval talán.

            Komment


              [QUOTE=jagdtigger ;n227192] Epoxy ragasztóval talán.





              Szerintem ne szarakodj vele mert ha meg is lehet ekézni időlegesen a legrosszabb helyzetben fog újra törni.

              Komment


                Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Erre ugye nincs orvosság:
                Hány kő ?
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hány kő ?
                  Ha a szomszédom volnál és beengednél a műhelyedbe.... 1

                  Komment


                    Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha a szomszédom volnál és beengednél a műhelyedbe.... 1
                    Gyere választhatsz !
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Gyere választhatsz !




                      Igazán rendes vagy, köszönöm. Nagy élmény lenne, élvezném nagyon, az biztos. A helyzet az, hogy még így is el tudom fordítani kézzel (csak azt ne kérdezd, hogy akkor meg miért kellett eltörni). Talán majd a lőrinci börzén, az közelebb van valamivel. (ettől persze még a turkálásra szóló engedélyt elmentettem!).

                      Komment


                        Túléltem egy COVID fertőzést. 5 nap otthon Favipiravirt szedtem, aztán ment a lázam 39-re és kihivtam a mentőket. 16 napot voltam bent de megúsztam
                        Csak azt figyeltem hogy tudok-e lélegezni. Szerencsém volt. Megjegyzem kórházban szakrendelésen kaptam el
                        Vigyázzatok magatokra mert nem leányálom ha túl is éli az ember

                        Komment


                          Mielőbbi teljes felgyógyulást! Azért még jódarabik vigyázz magadra.

                          Komment


                            Ez a remény kezdünk páran lenni az öregebbjeiből kik szerencsésen túl éltük.!

                            Komment


                              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Túléltem egy COVID fertőzést.
                              Gyógyulgass! Én felvettem az AZ oltást.most az pihengetem... nem játék ez,(mint a medve) vigyázzon mindenki magára.

                              Komment


                                Én is megkaptam már mind a két oltást. Én a kínait kaptam. Semmi bajom nem volt tőle. Mintha nem is kaptam volna.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X