Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Holnapra van szervezve egy rovid tura veteranokkal .Az elejen ketten -harman lettunk volna .De egy par nap alatt olyan sok jelentkezo lett hogy kesz karavan lessz .Szerintem az embereknek eleguk van a bezartsagbol mennenek minden fele ha van ra lehetoseg.Mas alkalmakkal mindig kevesen voltunk az ilyen spontan rogtonzott talalkozora par nappal az idopont elott lehetetlen volt 8-10 jarmunel tobbet ossze verbuvalni .Meglatjuk holnap de mar legalabb 50 fo jelzett hogy jon.

    Komment


      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Meglatjuk holnap de mar legalabb 50 fo jelzett hogy jon.
      Szervusztok!
      Az a jó a dologban, hogy öngerjesztő folyamat ez! Mindenki tovább adja az infót és, HA a fele jelentkező össze jön... NA AKKOR már garantált a jó hangulat! Talán a dolog amolyan évenkénti találkozóvá is válhat! Kívánom a sikeres és kellemes túrát! Jó időt és egészséget!

      Komment


        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Holnapra van szervezve egy rovid tura veteranokkal
        Sziasztok!
        Merre mentek, mi a tervezett útvonal? Én is tervezek a mai nap egy gurulást. Nálunk hét ágra süt a nap, nem lehet ezt kihagyni.

        Komment


          Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!
          Merre mentek, mi a tervezett útvonal? Én is tervezek a mai nap egy gurulást. Nálunk hét ágra süt a nap, nem lehet ezt kihagyni.
          Hat mi Trieste -bol indultunk es Sistiana es Slivia erintesevel majd Gabrovizza es le a tengerpartra Grignano es vissza Triestetbe mivel a mai utolso nap hogy nem lehet elhagyni a varoshatarait ,( de egyebkent ezen telepulesek nagy resze mar tul van ezen teruleten) igy kozeli garazsokat latogattunk meg. Click image for larger version

Name:	IMG-20210424-WA0013.jpg
Views:	174
Size:	104.6 KB
ID:	227462 Click image for larger version

Name:	IMG_20210425_120902701_HDR.jpg
Views:	141
Size:	874.6 KB
ID:	227463 Click image for larger version

Name:	IMG-20210424-WA0012.jpg
Views:	161
Size:	149.5 KB
ID:	227464 ez az auto nagyon tetszik .

          Komment


            Erre mondják Fene jó ízlésed van

            Komment


              Örömködés van... mult hétfőn rendeltem Olaszból egy szórópisztolyt ( 18órakor) szerdán délben dudált a futár. Kissé elképedtem mert két hetes szállítási időt írtak.... s e helyett a 12 napja leadott országon belüli alkatrészcsomagot vártam.

              Komment


                Zöldikék... Kirepülésre készen.

                Komment


                  Ma en is osszeraktam egy motort ami mar itt allt osszeltol A hetvegen volt ra idom ugyan is esik az es mar vagy 10 napja es fol van azva a fold nem lehet kint dolgozni miutan megreszeltem az osszes lancot a fureszeken osszeraktam 4 lancfureszt alkatresz hijjan meg varat magara masik 3.A vegen csak ra kerult a sor ,nem veteran fiatalabb darab legalabb is az en mercemmel nezve Click image for larger version

Name:	IMG_20210516_132253338_HDR.jpg
Views:	138
Size:	1.00 MB
ID:	227569 Click image for larger version

Name:	IMG_20210516_132247363_HDR.jpg
Views:	135
Size:	1.02 MB
ID:	227570 Erdekessege hogy ketfel tankja van ket betoltovel.Nem akart indulni de vegul is sikerult meg gyozni ,es meg egy jo orat tudtam is vele motorozni ket eso kozott

                  Komment


                    Emberek! kellene egy kis segítség!
                    Egy Simson Star hengerszett csere közben sikerült eltörnöm a gyűrűt, és nincs meg.
                    Kérdés : a forgattyúsházból fejreállítás ztán nemsikerült kirázni. afőtengelyt alig fordítottam el, és mágnes sem fogta meg. Elfér valahol a sonkák és aforgattyúsház között cegy kb nedyed gyűrű?

                    Komment


                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Elfér valahol a sonkák és aforgattyúsház között cegy kb nedyed gyűrű?
                      Elméletileg nem. Én csak a két sonka között tudom elképzelni. Ha nem S50-es főtengely van a blokkban, akkor a hajtórúd csapjának a környékén az ablakoknál is lehet, vagy alul beszorult ha nem esett ki magáról.
                      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      mágnes sem fogta meg
                      A mágnes a főtengelyt is mágnesezi, szóval nem tökéletes. Levegővel kifújni esetleg nem próbáltad?
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2021 máj. 16, 20:18.

                      Komment


                        Én tűgörgőt úgy vattem ki,hogy egy lapos tűreszelőt erős mágnessel bemágneseztem és kivette. próba és türelem!

                        Komment


                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Elfér valahol a sonkák és aforgattyúsház között cegy kb nedyed gyűrű?
                          Van blokkom,reggel megnézem. Én Javwa 350-et állítottam fejre... meglettek a tűgörgők.

                          Komment


                            Megnéztem..nincs hely a forgattyúsház és a sonkák között. Önts bele benzint hogy tudja mosni... s úgy a mágnes forgatva.

                            Komment


                              gyakoroltam rendesen és ez ugye egy kb 20mm-es darab kellene legyen ezért úgy döntöttem, hogy "szarni rá".
                              Erre mondja egy haverom hogy ne izguljak amikor eltörik a gyűrű az akár képes 1-1,5m-t is elugrani viszonylag kicsi az esélye, nagyjából 0 hogy teljesen függőlegesen lehullik. így a jövő héten összerakom, és kész!

                              Komment


                                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                . így a jövő héten összerakom, és kész!
                                Hmm... én tutira mennék. Írtam neked festés ügyileg. No egy kis más: Műfecskefészek gyártásba fogtam.. előjelek egész jók... majd teszek képeket azokról amiket nem szégyellek..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X