Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csatlakozom az előttem szólóhoz....minél hamarabbi problémafelismerést, majd felépülést Kívánok, Zsolti!

    Komment


      Üdvözlöm a "kocsma" tagjait! Movisz -nak mielőbbi felépülést. Olvastam régebbi hozzászólásokat, ezért gondoltam megemlítem, van 2 db. gyári MZ, vagy Pannónia berúgókar visszahúzó rugóm.
      Rendrakás közben most találtam. Felajánlom, hátha kell valakinek.

      Komment


        Szervusztok! Movisznak én is jobbulást kívánok! És Mindenkinek jó egészséget!

        Komment


          movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kicsit el vagyok szottyanva mert az utobbi idoben kinlodok a gyomor fajassa
          Szia!
          Együttérzek veled!Én is sok-sok évig szenvedtem a gyomrommal.Végül ,,nyombélfekély"lett a diagnózis.De ez már rég volt mikor még az endoszkópia gyerekcipőben járt.A mai modern módszerek és gyógyszerek remélhetően segíteni fognak.
          ...............ja!!!Ha dohányzol akkor azt azonnal hagyd abba!!!!!!!!!!!!Ez a legfontosabb!!!!!!!!!
          Kívánok neked mielőbbi jobbulást!
          Üdvözlettel: apacsavo.

          Komment


            Koszonom a jokivansagokat szerencsere nem dohanyzok ,probalok egeszseges eletet elni ,Sajnos az utobbi idoben sok a munkaimbol valo elfoglaltsagom ami meglehetosen noveli a feszultseget,Meg az ido mulasa sem kedvez ,ertven azt hogy amit par evvel ezelott felvallrol elvegeztem ahhiz most most mar tobb ido kell .Mind a ket munkamban emberekkel kell alkudozni ,vitatkozni,stb.regebben ha kikertek a velemenyem el is fogadtak most mindenki tud mindent es az evidens eggyertelmu dolgokat is ketsegbe vonjak,Meg raadasul az elvegzett munka utan nagyon keves az aki azt mondja hat tenyleg igazad volt es elismeri hogy jobb lett volna ha az elejetol csendbe van.Persze igaz a masik oldalrol nezve se egyszeru mert jo resze a szakembereknek nem szakember csak kontar.

            Komment


              Nos igen! Sajnos ez is lehet!Az idegi túlterheltség is nagy hatással van a belső szerveink működésére.Orom az ürömben hogy az emésztőrendszer jelzett először mert sajnos ezt követheti más jellegű is!Ami sokkalta nagyobb gondot okozhat! Nekem már volt 2db infarktusaim és van 2db,,szent"-em is! Hal'istennek már megengedhetek magamnak hogy ne megfeszulve éljek.Muszaj kicsit lazulni mert úgy könnyebb a világot szemlélni!
              Kedves ,,Movisz"kívánom neked hogy tudd, érezd mi mennyit ér! Hiszen csak ez az egy életünk van!
              Jó egészséget kívánok neked!

              Komment


                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                munkamban emberekkel kell alkudozni ,vitatkozni,stb.
                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sajnos az utobbi idoben sok a munkaimbol valo elfoglaltsagom ami meglehetosen noveli a feszultseget
                Én is hasonló cipőben jártam, és a gyomorkeserű (este egy stampedli) megoldotta a dolgot.

                Komment


                  madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


                  Én is hasonló cipőben jártam, és a gyomorkeserű (este egy stampedli) megoldotta a dolgot.
                  Probaltam en is hasonlo modszerrel sajnos meg fokozta a problemat.A heten egesz turheto nalam az etkezesre szant idot kell novelni nyugodtan lassan komotosan es a mennyiseg is kisebb adagok inkabb tobbszor.Ezt vettem eszre es ami zavar az a paradicsom,uborka zukkini,padizsan,bab tobbnyire a vegetarianus koszt.

                  Komment


                    Nem szeretnék kéretlen doki lenni de ha gyógyszer akkor......Pariet.......... csodákat művel!!!!!!!????

                    Komment


                      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ami zavar az a paradicsom,uborka zukkini,padizsan,bab tobbnyire a vegetarianus koszt.
                      És az erős paprikát mennyire szereted?

                      apacsávó gyógyszer ajánlatát is próbáld ki ha tudod.

                      Komment


                        A paprika is zuros "solinacee"felek tobbnyire zavarnak Pariet az egy gyogyszer? Gyogyszertarba adjak recept nelkul?

                        Komment


                          Igen ez egy Svájci gyógyszer.Azt hiszem csak receptre adják.Van több olcsóbb változata is.De ha orvossal konzultalsz ő tudni fogja.

                          Komment


                            Koszonom a jotanacsokat utanna nezek

                            Komment


                              " macskagyökér, tyúkbúrbolya, kutya benge vakarék, mindegyikből 10 marék..."!

                              Komment


                                Biri Nennye sajna messze lakik el repulnek hozza de a ludam feklampasimeringes

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X