Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Érik a gyümőlcs rendesen. Ez az eredménye, hogy kiment a divatból az utólagos alváz üreg védelem és főleg az alsó mosás!! Fölülről meg kell mosni mert a szomszéd is látja milyen koszos alulról meg a nyári eső mossa a téli sót!!!

    Komment


      Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A küszöb az láthatóan belülről rohad, eltömődtek a kifolyók?
      Én nem láttam egy kifolyót se.....

      Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A lengéscsillapítókról a következő műszakin megmondják megvan-e a kellő százalék.
      Hát ha a hátsó olyan gatya volt hogy nem nyomta ki magát miután összenyomtad az első se lehet messze a végtől, ereszteni még nem eresztett.


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez az eredménye, hogy kiment a divatból az utólagos alváz üreg védelem és főleg az alsó mosás!!
      Még szerencse hogy a divat nem érdekel . Úgy döntöttünk ezzel már kár foglalkozni, kifoltoztuk illetve levakartam minden gyanús részt tiszta fémig és újra lett fújva mindennel ami kell. Ha lesz küszöb csere majd azzal rendesen lesz foglalkozva.
      (Nagybátyám csinálta az érdemi részt, én csak a kulimunkát csináltam[foltok készítése ill fémtisztára pucolás])

      /SZERK
      Illetve nem csak divat miatt nem jellemző már a mosás, műanyag burkolatot csak az bírja leszedni akinek van otthon emelője.
      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2020 aug. 16, 15:00.

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



        Hát ha a hátsó olyan gatya volt hogy nem nyomta ki magát miután összenyomtad az első se lehet messze a végtől, ereszteni még nem eresztett.
        Ez így már egyértelműen csere, hacsak azokat idáig nem cserélték már egyszer.

        Komment


          Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ez így már egyértelműen csere, hacsak azokat idáig nem cserélték már egyszer.
          Mivel nagybátyám csak karosszériás és nem tud futóművet állítani így az elsőket békén hagytuk egyelőre, a hátsókat természetesen kicseréltük mert azoknál nem volt egy állítócsavar se.

          Komment


            Az alsó mosást nem otthon kell elvégezni és ahhoz nem kell a dobokat kivenni! Így viszont a téli sót még a nyári zápor is aktiválja és egész évben maradandót alkot.

            Komment


              Uraim!
              En magam mellőzöm a,, hangulatkarbantartintezmenyeket"(magyarul kocsma)......de titeket olvastam rájövök hogy mit is mulasztottam eddig!Úgy tapasztalom hogy van az az alkoholmennyiseg amitől a nyelvunkben számomra ismeretlen szavak kerülnek elő!U.M.....lanctisztitas,töröltette, lanctisztitospray....küszöb kifolyo nyilas vagy micsoda,üreg vagy ürge védelem?.........kocsimosas....főleg hogy alulról?! Esküszöm eztán kocsmazni fogok!Még pár év kocsmában és doktoralhatok!
              Ja!Sepynek üzenem hogy tegnap 50merfoldet motoroztam!Sepikem fog az atkod!Eztán figyelj oda kinek mit kívánsz!????????????????
              Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2020 aug. 17, 19:57.

              Komment


                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                és ahhoz nem kell a dobokat kivenni
                Épp ellenkezőleg, el nem hinnéd mennyi piszok tud fölgyűlni mögötte...

                Komment


                  apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Úgy látom ez nem a 535-as,lecserélted?
                  Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 aug. 18, 17:39.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Talan 535 jo kis motor es tartos is egyedul a benzinpumpaval volt problemam vagy ket ilyen motornal de mind kozel alltak a 100 000 km futashoz.Es huzamosabb nem hasznalat utan
                    gratula hozza remelem fogsz bele rakni egy rakast km- vagy merfoldet. ​​​​

                    Komment


                      No kezdjük a sor elején! Gyulám reméltem, hogy vissza térsz közénk a motorosok szentségébe!!! Kisebb nagyobb csattanás mindegyikőnket környékezi vagy már meg is volt. Olyan ki rendszeresen motorozik azt éri Meglepetés!! A Páncélosnak: nagyjából tisztába vagyok 40 év kasznisság után hol mitől és miként rozsdásodnak az autók hisz sok talicskányi földet, homokot kihordtam az autók alól pedig alsó mosás kötelező volt nálam. Igaz 3 maszekot kiszolgáltam mire önálló lettem. Sok mai autó lassabban rohadna el ha alul is mosnák és az elő sárvédők vízkifolyóit rendszeresen ki takarítanák és a motor térből akár slaggal kimosnák az ajtó felőli részt.

                      Komment


                        A gyerekek lakását befejezettnek nyilvánítottam... (majdnem).. Közben persze itthon rendesen összegyűlt a tennivaló + a sufni is megtelt emeletesen.. Az elmult hét alatt alatt egy TS 250, két 125 ETZ, egy 250 ETZ, egy 125 Ts MZ, egy 175 CZ készült amik a napokban kerülnek kireptetésre.. A sajátok persze lassaban haladnak..

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egy TS 250, két 125 ETZ, egy 250 ETZ, egy 125 Ts MZ, egy 175 CZ készült
                          Egy ilyen szomszédot szeretnék, talán nem tartana hetekig egy karburátor beállítás (...és tán még jó is lenne). ... na jó, lakhatnál az utca végén is.

                          Komment


                            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            lakhatnál az utca végén is
                            Pont az utca végén lakom.. ide az eleje kb 3km.

                            Komment


                              No... kikőműveskedtem magam. Egy ideig persze.. gyerekek lakása felújítva. Közben persze szaporodott az itthoni munka,s most hegyekben a tennivaló. Sacc/kb jövő tavaszra érem utol magam..

                              Komment


                                Szösszenet: Egyik barátomtól akin segítettem (oda-vissza) kaptam egy Piaggió robogót... (jó tett helyébe jót várj) Persze ha jó lett volna el sem fogadom. Nos.. nevezett darab 44E km-t futott,s nem indult csak beöntéssel.. elmondás szerint. Gyors szétborítás után hibafeltárás... a karburátor jobbra-balra,előre-hátra kb 1,5 cm-t lötyögött, s a karbi alja és a blokk teteje elkoptatta egymást. Igy billegtetve a karbit kb 2mm rés volt a szívócsonk és a henger között.... ez a motor tehát ilyen falssal üzemet eddig... Tömítés,lehúzás s tökéletesen indul.. a motorhang szép és egészséges.... már első menetpróba megvolt (kb 6m a kapuig és vissza) minden ok.. Ez két hete volt.... de egyszer csak lesz majd egy hosszabb túra is..idő függvényében.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X