Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ezt a jelet az NKH adja ki idehaza. Az eljárás hatósági díja 117 300 Ft aktuálisan. Tavaly még 87e környéke volt.
    Azért remélem senki nem akar egy E jel miatt fényszórógyárat alapítani. Az eljárás hatósági díjában nincsen benne a vizsgálat díja. Ráadásul ez a dolog gyártóknak van kitalálva.

    Ha eredetileg nem volt benne E jel, és egyszer már forgalomba volt helyezve az EU-n belül, akkor nem is kell. Különben az összes Zsiguli meg hasonló mehetne a kukába.

    A rendőrnek meg nem sok köze van ahhoz, hogy mibe milyen jel van. Az a műszaki vizsgát végző dolga. Aki szintén nem nagyon akadékoskodhat, ha a forgalomba helyezést egyszer már engedélyezték.

    Na mindegy ez hosszúra nyúlna és a vége úgyis az lenne, hogy nincs rendezve jogszabályilag az átalakítás, összeépítés stb. stb. kérdése, ezért mindenki jogszabályt értelmez, pedig azt elvben csak a bíróság tehetné.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      Azért remélem senki nem akar egy E jel miatt fényszórógyárat alapítani.
      Egy E-jel miatt szinte biztos hogy nem. Ráadásul még az itthoni munkabérekkel sem lehetne versenyezni a Kínából / Taiwanról / innen-onnan érkező pl. Lucas replikákkal.

      Na mindegy ez hosszúra nyúlna és a vége úgyis az lenne, hogy nincs rendezve jogszabályilag az átalakítás, összeépítés stb. stb. kérdése, ezért mindenki jogszabályt értelmez, pedig azt elvben csak a bíróság tehetné.
      Azért ez nem egy olyan kérdés, amihez bírósági állásfoglalás kellene. Egyetlen probléma az átláthatatlanság és a legális út költségvonzata.
      Mondjuk megnézném a vizsgáztatók arcát, ha begurulnék egy pl. angol papíros Pannoniával az NKH-hoz, amin féloldalas lengőkar van központi rugóstaggal.
      There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

      Komment


        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hát az országnak ebben a felében még azzal se foglalkoznak ha egy hullámlemezt visz a robogós, hasonlóan elhelyezve
        Hát úgy néz ki erre fele igen... Na mindegy, notórius szabálytalankodó vagyok. Most pl a kipuffot pucoltam és nem bírtam megállni hogy ne indítsam el a síp nélkül(csak a fojtás van benne):
        https://dl.dropboxusercontent.com/u/...PR0079%7E1.mp4
        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 aug. 22, 21:33.

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát úgy néz ki erre fele igen... Na mindegy, notórius szabálytalankodó vagyok. Most pl a kipuffot pucoltam és nem bírtam megállni hogy ne indítsam el a síp nélkül(csak a fojtás van benne):
          https://dl.dropboxusercontent.com/u/...betta/0079.mp4
          Nekem nem működik a videó.
          Hát, gondolom azért olyan hangja nincs mint a Pannóniának furulyák nélkül

          Komment


            Ó banyek, fél pillanat....

            /SZERK
            Nem tudom miért nem akar működni... Windows media playerbe próbáld megnyitni a linket.

            Olyan hangja meg biztos hogy nincs, de végigmennék az utcán tuti örülnének ennek is...
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 aug. 22, 21:29.

            Komment


              Mondjuk megnézném a vizsgáztatók arcát, ha begurulnék egy pl. angol papíros Pannoniával az NKH-hoz, amin féloldalas lengőkar van központi rugóstaggal.
              Na, pont erről beszélek. Ilyen esetben szerintem simán le tudják kérni a brit hatóságtól a féloldalas lengőkaros Pannoniád átalakítási engedélyét, amit megküldenek pdf-ben és nincs probléma. Mert ott működik a rendszer.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Azért ezzel is kemény lenne megjelenni a műszaki vizsgán :
                Pannónia p10h Rendőrségi replica - Hermánszeg, Szamossályi, Szabolcs-Szatmár-Bereg
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Valami sosemvolt kivitelnek hogyan is volna replikája? Ez csak egy kék-fehér motor, mégcsak nem is a legszebb kivitelben...

                  Komment


                    Valami sosemvolt kivitelnek hogyan is volna replikája?
                    Mi az, hogy nem? Hát a fényvisszaverő csíkok a sárvédőn? Az talán nem bizonyít semmit?

                    Click image for larger version

Name:	Pannonia_p10h_Rendorsegi_replica_11998124793995.jpg
Views:	1
Size:	59.2 KB
ID:	147048
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      Hát a fényvisszaverő csíkok a sárvédőn
                      Az rendben van, de hol van a "szo..tunk és védünk" felirat?
                      (Mellesleg a győzike-króm.. hogy is mondjam... na....)

                      Komment


                        Hát a fényvisszaverő csíkok a sárvédőn?

                        Az, még viccnek is rossz....

                        Komment


                          Kis szünet csiszolgatás közben. Lenne segítség egy tettre kész fiatalember személyében,csak az időt nem tudtuk összehangolni 1,5 év alatt. Az a legnagyobb gond,hogy kiadnak egy új pokemonos játékot..s az leköti az idejét.. Motiváció az van...mert jön az újabb kiadás kb 30e amit meg kell venni mert nagyon jó. Reggel 8 órai kezdés nem jó.. mire észhez tér már 14óra.. Én alkalmazkodom... jöjjön utána..- akkor meg már fáradt.... Hétvégén meg hétvége van.... Stb.. Nem egyedi eset. Azt sem birta végignézni,hogy kicseréltem a villanykapcsolót,pedig próbáltam ott tartani...lehet egyszer majd neked kell.. Mi lesz akkor ha magukra lesznek utalva A tudás ingyen lenne..s elmenekülnek előle.. Csak egy kis duzzogás volt részemről...ennyi..

                          - - - Updated - - -

                          Eszembe jutott: nem pokemon,dragonball. Pedig csak erről tudunk beszélni...

                          Komment


                            Ez a jelenség nekem is nagy kedvencem
                            Amikor a 4 elintézendő munka közül belekezdek a másodikba, és közben épp a soron következőkre gondolok, közben a ....tettrekész fiatalember aki -miután már megunta azt a bizonyos nyomkodós fény felé bámulós játékot- épp a füvön fetreng, arcára kegyetlen kínok ülnek ki, mert annyira unatkozik, és senki nem szórakoztatja... De ha megemlíti az ember a segítés lehetőségét... na az az arc...
                            Én sem vagyok ezermester, de hogy belőlük mi lesz Kicsit aggasztó.

                            Komment


                              Akinek szerszám van a kezében az proli+csicska.

                              Komment


                                Kedves, előttem szólók!

                                Ezek szerint, nem vagyok egyedül ezzel a "jelenséggel".... Nem, mintha örülnék neki, de bennem is az a kérdés merült fel,ami Attilában...mi lesz velük, ha már.......

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X