Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mi lesz velük, ha már.
    Mi rendben vagyunk.. Az utánunk következők élete aggaszt.. Politikus,zenész,celeb sem lehet mindenki..

    - - - Updated - - -

    Biztos van kivétel. Csak sajnos egyre kevesebb. S a média rásegít... felállítják a példaképeket..

    - - - Updated - - -

    Na..mostmár inni kéne valamit.. kv-t. Azé van minek örülni is.... a két komplett kerék homokszórása 1500 volt. Kicsit meg is lepődtem.

    Komment


      Nem kell félni!

      Velünk van a baj,nem értjük,hogy ők másképp látják.Mások a mai elvárások mi is ötvöztük a mi időnkben a dolgokat a modernebb világ felé,az öregjeink hiába dumáltak nem lesz belőled semmi!

      Abban az értelemben nem is lesz!A mai srácok lézerrel vagy akármivel fogják a dugót hengert méregetni és majd mi csak nézünk a fejünkből.......

      Komolyan:a szemléletváltás az velejár,NEM az általunk kiszemeltek fogják továbbvinni a dolgokat,hanem akiket a benzingőz megcsap!!!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Lehet mi vagyunk az " elvarázsoltak" mert csak a munkáról meg azokkal kapcsolatos dolgainkról tudunk beszélgetni és azon agyalunk. Nem érdemes bele gondolni, hogy a jelenlegi kisebbségnek nem kell 10 év sem és az lesz a többség. Bocs de már megint politizálunk.

        Komment


          .mostmár inni kéne valamit.. kv-t.
          Attól csak jobban felmegy a vérnyomásod
          Ilyenkor jól jön a "lekvár férfiaknak", persze ésszel és mértékkel, majd egy kis szerelgetés, kéz összeolajozás. Nekem mindig bejön.
          Ez az én "lesz..om" kombinációm. Persze a probléma nem szűnik meg, de legalább az agyfeszültségem megszűnik egy kis időre. Emellett próbálom magam azzal nyugtatni, hogy "biztos mi is ilyenek voltunk serdülő korunkban, csak rosszul emlékszünk"...

          - - - Updated - - -


          A mai srácok lézerrel vagy akármivel fogják a dugót hengert méregetni és majd mi csak nézünk a fejünkből...
          Ez rendben is van. Csak az aggaszt, hogy én már kb. 9-10 éves koromban tudtam, hogy kertész akarok lenni, vagy szerelő (végül az előbbi lettem, de az utóbbi sem maradt el teljesen), de amikor megkérdezem a 14 éves gyereket, hogy "mi leszel ha.... hiszen már egész nagy vagy" , csak néz üveges szemekkel. Majd megkérdezem, hogy ok, egyszerűbben kérdezek: mit szeretsz csinálni. Erre a válasz: gépen játszani
          Ebből hogy lesz foglalkozás

          Komment


            Komolyan:a szemléletváltás az velejár,NEM az általunk kiszemeltek fogják továbbvinni a dolgokat,hanem akiket a benzingőz megcsap!!!
            Szerintem is így lesz. Emlékszem Apámra.....gyerekkoromban azt mondta-nem mennék el veled szilvát lopni.. Elment vidékre dolgozni..én meg tekertem az esztergának 7évesen..

            - - - Updated - - -

            Nekem még nem lehet párlatokat fogyasztanom. Festés közbeni száradási időkben írogatok..

            - - - Updated - - -

            Az e heti festegetés egy részeClick image for larger version

Name:	motorépítés 017.jpg
Views:	1
Size:	195.4 KB
ID:	147092Click image for larger version

Name:	motorépítés 018.jpg
Views:	1
Size:	193.9 KB
ID:	147093Click image for larger version

Name:	motorépítés 019.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	147094haladna Jawa is..csak jönne az alkatrész. Közben azért alakul a saját is..

            - - - Updated - - -

            Így visszanézve jó homályosak a képek...képzeljétek el hogy..nem ilyen rosszak..

            - - - Updated - - -

            Velünk van a baj,nem értjük,hogy ők másképp látják
            Én megpróbálkoztam vele. Sajnos mindenütt azt látják,hogy aki dolgozik nehezen él. A reklámokban is visszaüt..a dolgozó megfáradt ember,aki feláll a számítógép mellől...vitamaxmütymüszt eszik,hogy bírja a strapát... Mutogathatnának útjavító munkásokat,amint kondícionálják az érzékeny bőrüket... A sztárjainknak pedig műveltség sem kell... Nos lehet gondolkodni..(éjszaka talán megálmodom)

            - - - Updated - - -

            Bocs velem van a baj. hagytam magam felbszni.. Az élet nehéz,baja van mindenkinek elég. Reggel dudálás..kitolják a mocit a furonból..nekitámasztva a kerítésnek..kulcs a postaládában. Délben dudálás...készvan-e? Persze..nemsoká úgy is unatkozni fogok,majd megnézem. Örülök,hogy a meglévőkkel tudok haladni.. Ez van..

            Komment


              Erre a válasz: gépen játszani
              Egyébként elég sokan élnek ebből, elég jól. Nagyon jól.

              - - - Updated - - -

              Miért van az, hogy az emberek menekülnek a tömegközlekedési járművekről. Kb. tíz perccel a megállás előtt mindenki felpattan és elkezd nyomulni az ajtók felé, ahol amúgy nincs hely, mert a reggeli vonatokon sok embernek nem jut ülőhely.

              De ugyanez megfigyelhető repülőn is, leszáll a gép, még be se állt a helyére, csak megállt egy pillanatra és mindenki felpattan, rángatják ki a kézitáskájukat a poggyásztartóból, pedig miután beáll a gép a helyére, még percek telnek el mire kinyitják az ajtót. Arról nem beszélve, hogy a csomagokra amúgy is várni kell.

              Ki érti ezt?
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Egyébként elég sokan élnek ebből, elég jól. Nagyon jól.
                Aki ügyes,jól teszi. A szellemi termékek alkotóit is nagyra becsülöm.

                mindenki felpattan és elkezd nyomulni az ajtók felé,
                Ha máshol nem is,ott az elsők között lehetnek.

                Komment


                  Aki ügyes,jól teszi. A szellemi termékek alkotóit is nagyra becsülöm.
                  Nem, nem alkotnak ők semmit. Játszanak. Egymás ellen. És a világ legjobbjai őrületes pénzeket keresnek, mint a sportolók.
                  Everything is better when you decide you don't care.

                  Komment


                    És a világ legjobbjai őrületes pénzeket keresnek, mint a sportolók.
                    És hamarosan már ott is lesz drogteszt, mert már ott is bevetnek mindent, mert bizony annyira komoly összegekről van szó. Na persze nem kokaint vagy ilyesmiket, hanem pl. az Amerikában Adderall néven forgalmazott gyógyszert, amit hiperaktív/figyelemzavaros gyerekeknek adnak. Ez tulajdonképpen amfetamin-származék és annyit javít a figyelmen, koncentráción, szellemi teljesítőképességen, hogy állítólag jelentős a felhasználása.
                    Múltkor pont erről volt szó talán a Kossuth rádióban, akkor hallottam az e-sportok ilyen alakulásáról.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      Vizsga előtt Notropilt szedtem cavintonnal. Két nap alvás nélkül...4könyv bemagolva.. Persze szigorú felügyelet mellett... A haver ott figyelt sörözgetés közben...

                      - - - Updated - - -

                      És azt meg tudná-e valaki mondani..a rövid löketű motor a gyorsabb,vagy a hosszabb löketű? És mié?

                      Komment


                        És azt meg tudná-e valaki mondani..a rövid löketű motor a gyorsabb,vagy a hosszabb löketű? És mié?
                        A Babetta lökete rövidebb Mint Az IZS-é és az Izs gyorsabb.

                        Komment


                          Elvileg a rövidlöketű az, amelyik többet forog, és ugyanazon az áttételen gyorsabb. De ez sokban függ a körítéstől. Pl. a szovjet barátaink pont versenyeztek a felhozott hosszú löketű Izzsel. A forgó tömeg súlya is sokat jelent.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            A rövid löketű motorok nagyobb fordulatúak,kisebb nyomatékkal:szükebb a teljesítménygörbe,pl.4000ford/perc-6000-ig adja a max erejét.
                            A hoszúlöketűekkel kisebb a max teljesítmény,viszont tágabb a fordulat-tartomány.Ezt szeretem,mikor szinte nulláról húz a motor.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Ha az áttételt növeljük,akkor a hosszú löketű kisebb fordulaton ugyan azt teljesíti a nyomatéka miatt...esetleg.

                              - - - Updated - - -

                              A nyomatékváltót gyakrabban kell használni a rövid löketnél..

                              - - - Updated - - -

                              Esik az eső rendesen. (nem a témához)

                              - - - Updated - - -

                              nulláról húz a motor
                              Az lenne a lényeg meddig.. sebesség gyorsulás.

                              Komment


                                A 6éves benzin képes a csodákra..A festéket hatékonyan leszedi..viszont a spiátert nem érdemes napokig áztatni mert elolvad...Click image for larger version

Name:	motorépítés 020.jpg
Views:	1
Size:	199.5 KB
ID:	147190

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X