Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A jobb kisujjamat lecsapattam a fűnyíróval.
    Én ugyanezt tettem, csak a balon, és a gyors darabolóval. De egész frankón visszavarrták ! Csak az újabb , idegsebészeti műtétet már nem vállaltam. ( Így most nyugodtan ráverhetek! )

    Komment


      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tudjátok mire való a Briggs motor? Erre:
      Szép . Megnéztem többi videóját is, amikor húzza neki hang alapján meg nem mondanám hogy rotiból van a blokk...

      /SZERK
      De ha már a tönkremenetelnél tartunk öreg lány engemet is megszívatott. Egyszer csak leállt és utána betekerni se tudtam úgy csúszott a 2-es. Kíváncsi leszek mi okozta mert pár hete volt szétszedve és akkor még bőven jók voltak a szimeringek...
      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 dec. 26, 20:40.

      Komment


        Én ugyanezt tettem,
        Ez király ! Eddig ÖTEN ÖRÜLNEK NEKI hogy majdnem lecsaptam az ujjam !

        Komment


          De egész frankón visszavarrták !
          Nekem ez tetszett... A sajátomnak is igy örültem..

          Komment


            (Így most nyugodtan ráverhetek!)
            Nekem meg ez tetszett.
            Na jó, ebből már nem jövünk ki jól

            Egyébként érdekes módon, nekem érzékenyebb lett a vágás helyén, simán elolvasom vele a sajtreszelőről a braille írással írt esti mesét..

            Komment


              Én annak örülök, hogy van mivel mutogatnotok, azt azért lehet? ugye!

              Komment


                Ja...Nekem kilenc teljes értékű van..abból általában hetet használok.. Jó ez nekem igy is..úgysem akarok bábszínházban dolgozni...

                Komment


                  hogy van mivel mutogatnotok, azt azért lehet?
                  Ahhoz a gyűrűs új kell ! ( vagy a mutató ? vagy a hüvelyk ? )

                  Komment


                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez király ! Eddig ÖTEN ÖRÜLNEK NEKI hogy majdnem lecsaptam az ujjam !
                    Visszavontam.....de az előttem szólókkal értek egyet

                    Komment


                      Visszavontam...de az előttem szólókkal értek egyet
                      Tudom ! Csak" jól jött ki" a dolog !

                      Komment


                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tudom ! Csak" jól jött ki" a dolog !
                        Igazad is van, de látod a magyar kreatív és helyzetmegoldó....azonnal "kivágta" magát mindenki

                        Komment


                          Nyomatom még kicsit Bob Marleyt a sufniban utána pihi.. Nem bírtam ki az ünnepek alatt sem..ha legalább kétszer nem kenem össze magam naponta..rosszul vagyok..

                          Komment


                            .ha legalább kétszer nem kenem össze magam naponta..rosszul vagyok..
                            Én is molyoltam egy órát a motorral a nyirkos taknyos idő ellenére. Csak a kiegyensúlyozottság megőrzése érdekében.
                            Igaz, épp nemszeretem szakasz van, kábelköteg bekötés . Ráadásul megoldás nélkül hagytam abba mára, valami félre van kötve, az tuti....De nem baj,legalább holnapra is van feladat.

                            Komment


                              Mára befejeztem. Úgy hagytam abba..holnap legyen mivel kezdjek..Click image for larger version

Name:	motorépítés 042.jpg
Views:	1
Size:	196.5 KB
ID:	147896 Száradnak a cuccok..Click image for larger version

Name:	motorépítés 043.jpg
Views:	1
Size:	189.1 KB
ID:	147897Nekiestem...zavart hogy egyben van..s stb.. Gyógyítgatom 1000-rel,van egy hetem..

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                De ha már a tönkremenetelnél tartunk öreg lány engemet is megszívatott. Egyszer csak leállt és utána betekerni se tudtam úgy csúszott a 2-es. Kíváncsi leszek mi okozta mert pár hete volt szétszedve és akkor még bőven jók voltak a szimeringek...
                                Nah szétborítottam az öreglányt. Kipucoltam az összes a pofák felfekvési felületét nitróval és kicseréltem a kuplungoldali főtengely szimeringeket de továbbra se indul. Szikra elvileg van a gyertyának viszont fura mód nem volt benzin szaga holott a karbiban van anyag:
                                https://dl.dropboxusercontent.com/u/...229_135627.jpg

                                Hm, holnap kicserélem a generátor oldali szimeringet is de ha utána se megy akkor kifogytam az ötletekből...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X