Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    https://www.youtube.com/watch?v=HG-sCwXLfQI

    A "riporter" simán bolondnak nézi az embert, azt hiszi notórius hazudozó. Pedig csak más a felfogása. (Nekem szimpatikus ) Van még egy pár videó róla, tényleg megjárta Afrikát a géppel.

    Komment


      Ez az ember egy zseni! Ilyen szakemberekkel én is szerettem beszélgetni annó(meg most is, ha tehetem). És hatalmas türelme van. Én már 5 perc után kidobtam volna a riporternek nevezett kérdezőt...
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 febr. 02, 16:05.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        Elképesztő!

        Micsoda szimpatikus "naívitás"! Hol lehet a könyveit megtalálni?
        Óriási fazon.....

        Komment


          Csípem az ilyen embereket! A legelső benyomásom nekem is az volt, hogy ez a figura... nem éppen 100-as.
          Megnéztem pár videóját, és rájöttem, hogy nagyon is az! Csak épp nem ugyanaz a meglátása, mint a nagy átlagnak... Némelyik videón pedig dőltem a röhögéstől! A spéci kerékpárja, amivel szintén Afrikát járta.... Csúcs!
          És amilyen meglátása van a billista termékekről...

          Az a szaki volt hasonló, aki az MZ váltómat tette rendbe. Először csak pislogtam, úúúúristen hova kerültem.... aztán 6 órán keresztül beszélgettünk.

          - - - Updated - - -


          Én már 5 perc után kidobtam volna a riporternek nevezett kérdezőt...
          Az biztos. Már én is vártam, hogy mikor förmed rá végre? Egy mondatot nem hagyott rendesen elmondani. De nem, halál türelmes a hülyékkel szemben

          Komment


            Élmény volt végignézni. Van egy kis bogara,de szimpatikus ember. Értékelem amilyen tisztelettel a régi mesterek munkáiról beszél. Az a bicikli csúcs.. bár nehéz elképzelni,hogy valaki magáévá akarná tenni... Mindenesetre én becsülöm a mentalitását,hozáállását.

            Komment


              Minden Tudor bogaras ember ez az én tapasztalatom. Én is végig néztem pár videóját és egy kivételes ember mely a mai időben igen ritka. Az én fiatalabb időmben volt egy bádogos az utcánkba sokan hü..ének tartották én és a haverom még moziba is elmentem vele abban az időben a" merülős aparátorával" egyedi módon hegesztette az alut. messze földről hozzá hozták.Még dugókat is öntött. No őnála a műhelyben csak medve csapás volt körbe de tudta mi hol van! ja és volt egy " körte" hengeres Csepelje avval közlekedett napi szinten.

              Komment


                Szirmai Gábor a neve és figyelmesebbek észrevehetik, egy rövidke írása itt a fórumon is olvasható: A GAZ indítása

                Nekem van szerencsém személyesen is ismerni, tényleg szenzációs figura.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  Minden Tudor bogaras ember
                  Nekem van szerencsém személyesen is ismerni, tényleg szenzációs figura.
                  Nos ! Akkor nincs más lehetőség, mint meghívni Keszibe ! Sátor sem kell neki nagyon ahogy olvasom, néhány cementes zsák, meg csak akad .

                  Komment


                    Ahogy látom, ő sem egy szófukar ember, jól el lehetne filozofálni az antibillizmusról. És egyebekről...
                    Csak jussak el végre én is! Már tényleg mérges leszek magamra, meg az egész világra ha nem...

                    Már az MZ is készen lesz... (remélhetőleg nagyobb távolságok megtételére is képes lesz)

                    Komment


                      Máté barátom és Ő és reggelig az összetolt asztal is kevés lesz!

                      Komment


                        Nos ! Akkor nincs más lehetőség, mint meghívni Keszibe !
                        Én támogatom az ötletet!
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Úgy néz ki a jó öreg DKW már nincs meg neki.
                          Életveszélyben egy magyar világutazó

                          Komment


                            bsa10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Elképesztő!

                            Micsoda szimpatikus "naívitás"! Hol lehet a könyveit megtalálni?
                            Óriási fazon.....

                            Hirtelen rákerestem és például itt elérhető 9 dollárért digitális formában:

                            https://www.scribd.com/doc/207402900...am-a-Szaharaba

                            Bele lehet olvasni vásárlás előtt.
                            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                            Komment


                              Ha töltessz fel valamit, ingyen letölthetsz egy másikat...ez ilyen oldal.
                              http://afrikaszirmai.blogspot.hu/2014/02/2.html
                              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 febr. 04, 18:20.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Nah megint gyengélkedett első fék ezért szétszedtem, hogy a lekvárba törhetnek ezek el?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X