Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    2 hete a Kutyakaparó csárda előtt láttam parkolni egy nagy kék autót. Visszafordultam,mert azt hittem Magosix. (színe,kerekei,forma alapján) De nem.. Egy amerikai számomra ismeretlen márka a 30-as évek elejéről. Beszélgettünk a tulajjal,(egy Argentin polgár a családjával ) európai kórúton vannak 120 napig.. Én a párommal,s a kislányommal voltam. Egész jól elbeszélgettünk 5 nyelv ismert szavainak keverékével.. Nem egy agyoncsicsázott autó volt, inkább állagmegőrzött darab.. korabeli Bosch gyertyákkal. 3000ccm,6henger. Lefényképezni nem tudtam sajnos,mert a telefonom nem olyan.. Csak beszélni tudok,de azt is általában akkor,ha én hívok.. tizenpár év alatt vannak apróbb nyűgjei. A lényeg: jót beszélgettünk,jól érzik magukat itt.

    Komment


      Üdv Atti69!

      Az index Danuviás oldalán van róluk fénykép és egy kicsit részletesebb ismertető.

      Komment


        Az index Danuviás oldalán van róluk fénykép és egy kicsit részletesebb ismertető.
        Mit kellett keresnem... Index F

        Itt meg a hivatalos oldaluk, ha valaki kihagyná az index fórumos lépcsőt hozzá: Tres Americas: We are
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          Egy kicsit kimaradtam a fórum életéből,nagyon szorgalmasan kellett dolgozgatnom.. Click image for larger version

Name:	jófog daewoo 001.jpg
Views:	2
Size:	200.6 KB
ID:	148811 Közben a meósom figyelte minden mozdulatom,és lepecsételt minden festett alkatrészt..s utána a kész munkát is Pihengetésképp hallgatja a rádiót..Click image for larger version

Name:	jófog daewoo 012.jpg
Views:	1
Size:	181.9 KB
ID:	148812Click image for larger version

Name:	jófog daewoo 016.jpg
Views:	1
Size:	200.0 KB
ID:	148813

          Komment


            Ezen témán kívül: Rengeteg szerszámom van,de még jó satuval nem dolgoztam életemben.. most végre van.. Szép is..jó is.. Mai nap örömködtem vele. Teljesen más érzés...párhuzamosan szorít,stb.... ez most egy darabig elég a boldogsághoz, köszönet érte!

            Komment


              Úgy tűnik Tiszajenőn az egy főre eső régi BMW-k száma meghaladja a magyar településekre jellemző átlagos értéket.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                meghaladja
                Erősen túlszárnyalja.. de nem miattam. Nálam "átutazóban" vannak.

                Komment


                  Egyszer majdcsak marad hosszabb időre is valameik talán.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Teljesen más érzés...párhuzamosan szorít,stb...


                    ....ez a lényeg apám!!!!

                    Komment


                      Igen.. És sokáig jó legyen..

                      Komment


                        Egyszer majdcsak marad hosszabb időre is valameik talán.
                        Van ami itt van pár éve.. de nem örülök neki. Borzasztó alapból készül.. Egyébként nem vagyok oda értük...nekem túl kompaktak. Azt szeretem egy veteránon, ha a gyujtást kormányról kell állítani,a levegőt szintén..legyen külön a motor s a váltó..keljen vele gépészkedni menet közben is.. a nyitott szelep hajtű rugóval, s a kézi olajpumpa hab a tortán.

                        - - - Updated - - -

                        Megragadom az alkalmat..talán a kocsma témába belefér.. Egy szőlődarálónak tudnék még örülni..olyan igazi tekerősnek.. Esetleg hasonló veterános kincseket adnék érte.. vagy nem hasonlót..

                        Komment


                          Attillám! Te zárás után kocsmába jársz!. Azokat a technikai megoldásokat miket Te emlegetsz azok az igazi Veterános kihívások én csodálom ezeket a gépeket és mérnöki megoldásokat melyek tényleg az emberi agy szülöttei!

                          Komment


                            Az ilyen "csemegéket" szeretem. Megszakítóval vezérelt elektronikus gyujtás,ledes világítás,házilag tekercselt világítótekercsek. igazán precízen összeállított szerkezet. Megpróbáltam megérteni,de nem sikerült.. Vagyis az nem baj,hogy nem értem,az a gond,hogy nem működik.. A tehén is bonyolult állat,még is megfejtem.. Egyszer ez is működni fog..

                            - - - Updated - - -

                            Click image for larger version

Name:	jófog daewoo 019.jpg
Views:	1
Size:	174.5 KB
ID:	148856 A kép lemaradt. Egy villamosmérnök tervezése és gyártása. Az elv biztos jó..

                            Komment


                              Azért érdekes ha valaki precízkedik akkor miért kell megszakítóval vezérelni?. Ez csak énnekem kérdés mert nem értek hozzá és így keveredik a múlt a jelennel.

                              Komment


                                Nekem is kérdés. De legfőképp az,hogy miért nem jó.. Legegyszerűbb..ha nem gondolkodom...megcsinálom s kész..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X