Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szép zsufi a helyzet odabent. És ha lehet ne úgy ess neki mint őrült tót az anyjának , ahogy szeded szét csinálj képeket hogy össze is tudd majd rakni . Én ilyen esetekben azzal kezdem a dolgot hogy megnézem nem-e engedte ki valami a mágikus füstöt az egyik áramköri lapon. Ha nem(ettől persze lehet valamelyik "lábas jószág" deglett meg csak nem látszik) akkor nincs szerencsém és jöhet a pepecs meló, multiméter elő és jöhet a méricskélés meg adatlap bújás...

    Komment


      És ha lehet ne úgy ess neki mint őrült tót az anyjának
      Neeemm.... Leveszem a lendkereket,a sok kütyüt vezetékekkel együtt kihúzom a lámpafejből és beteszem nejlonszatyorba.. Nekem az ilyen lábas izék kiméregetése nem megy. ( A másik dolog az, hogy ezzel a rendszerrel soha nem működött. Csak elkészült,s betették a sarokba.) Van új gyujtótekercsem,a vezetékrendszert újrahúzom ahogy kell..nekem így az egyszerűbb.

      Komment


        Ha még nem olvasta volna valaki........


        Igazi feltámadás: itt a V4-es Pannonia! - Hegylakók

        Komment


          Egy villamosmérnök tervezése és gyártása.
          Ez mindent elárul a földi halandók számára.

          Komment


            A Pünkösdi Old Motors fesztivál meg "nevet váltott" vagy mi a szösz?
            http://www.pannoniamgtsz.hu/index_elemei/Page1780.htm

            Komment


              Üdv Mátéapu!

              Most hallom hogy micsoda vihar volt nálatok , remélem nincs semmi gond , megúsztátok a jeget valamennyire ????

              Komment


                zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Üdv Mátéapu!

                Most hallom hogy micsoda vihar volt nálatok , remélem nincs semmi gond , megúsztátok a jeget valamennyire ????
                Emlékszem .....tavaly is "kijárt" a jóból felétek......most sem lett ez sajnos másképp. Minket csak a széle kapott el, olyan éjfél magasságában, de attól sem volt őszinte a mosolyom.

                Komment


                  Én sem tudok örülni Barátaim.

                  Komment


                    Durva az ilyesmi...volt részünk benne nekünk is 2009. június 7-én...

                    Komment


                      Egész napomat a homokozóban töltöttem a játékaimmal.. Kis szabad időmben retro szoci vasakat kalapáltam,és futőművet javítottam egy libán..remélem sikerült... Szép nap volt..

                      Komment


                        Szervusztok!

                        Nem szokásom,de ma kivételesen néztem TV.-híradót,melyben mutatták a nap időjárással kapcsolatos híreit.Megdöbbentő,-hogy egyik percről a másikra így válhat semmivé egy élet munkájának eredménye.A híradások arról számoltak be,hogy a legtöbb károsultnak nincs biztosítása,-gondolom "úri passzióból" nem kötöttek és most nem is tudom,a helyükben mihez kezdenék.Az embernek összeszorul a szíve és szívesen segítene,ha maga is nem kuporogna a "langyos fo.ban"..

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Józsi Bátyám! Minden megfogalmazásod mintha a szivemből szólna!

                          - - - Updated - - -

                          Más téma: Az elektromos rendszer másik részét is megtaláltam. Itt viszont találtam egy szabad vezetéket ami kicsúszhatott... 18 tippem van honnan Csak sajnos ebből 17 rossz..Click image for larger version

Name:	fórum 001.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	148912Click image for larger version

Name:	fórum 002.jpg
Views:	1
Size:	203.0 KB
ID:	148913

                          - - - Updated - - -

                          Click image for larger version

Name:	fórum 003.jpg
Views:	1
Size:	201.0 KB
ID:	148914Click image for larger version

Name:	fórum 007.jpg
Views:	1
Size:	195.1 KB
ID:	148915Click image for larger version

Name:	fórum 004.jpg
Views:	1
Size:	187.6 KB
ID:	148916 Amikor süti a homok a talpam..ilyeneket is csinálgatok unaloműzésként.. Meg persze azért is,nehogy kijöjjek a gyakorlatból..

                          Komment


                            Ráértem most így krumplilocsolás közben.. vártam a futárt alkatrészekkel. Kértem rövidet. Egyeztetés.. -nem hosszú kell? -Lemértem nem, kérek rövidet.. Most kibontom, kaptam hosszút.. Mehetek rövidíteni.

                            Komment


                              A vllanyliba termése először a szabadban. Nem veterán téma,csak kis vidámságClick image for larger version

Name:	libák 001.jpg
Views:	1
Size:	200.6 KB
ID:	148917Click image for larger version

Name:	libák 002.jpg
Views:	1
Size:	200.4 KB
ID:	148918

                              - - - Updated - - -

                              Erre igazán nem találtam fórumot,ezért itt a kocsmában teszem közzé. Megszorultam kissé szerszámügyileg.. szükségem lenne 30-ig állítható dörzsárra kölcsön. Vállalom a postaköltséget,s kamatként teszek hozzá egy 12-ig állíthatót,mert abból van kettő. Alu hajtókart kellene illesztenem a gyári hibát kiküszöbölve. Lehet 14.5-17,5-ből is van,de abban nem vagyok biztos.

                              Komment


                                Ma láttam egy srácot indult a tetőre,felemeli a kezét befújja a hónalját,kérdem mit csinálsz

                                "ez az új ácsdezodor"

                                és lehajította a flakont.

                                Chemotox......!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X