Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Chemotox...!
    Had tanuljunk már mi is! Az mért jó?

    Komment


      A padláson azzal védekezünk a darazsak ellen,egy tető átlag négy doboz,ezek a dilik kitalálták magukat fújják be,

      így kevesebb a csipés.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Ez igen jó. Kár, hogy a chemotox nem rovarriasztó, hanem kontakt rovarölő.
        Ha esetleg az igen okos szakinak kicsit kezd tikkelni a szeme és nyáladzani a pofája, szóljatok neki, hogy talán megmérgezte magát.
        Körülbelül olyan, mint amikor fogadtam egy sráccal egy szendvicsben, hogy belefújhatok dezodorral a szájába.
        Utána meg panaszkodott, hogy rossz íze van, illetve kettőben kellett volna fogadni.

        Komment


          Erről eszembe jut milyen rég mentem gyorsan motorral...Click image for larger version

Name:	libák 004.jpg
Views:	1
Size:	190.2 KB
ID:	148919 Pár éve sajnos.. De most azé leporolom,előkészítem. A madárfészekben 7 fióka kuporog..élvezik a zenét.A morcos tekintet miattam van.

          - - - Updated - - -

          Click image for larger version

Name:	libák 003.jpg
Views:	1
Size:	191.0 KB
ID:	148920 A kép...........

          Komment


            Délelőtt elindultam a boltba.. mire odaértem a listámon majdnem minden ki lett pipálva.. Két újabb helyet találtam ahol kivan pakolva az áru a ház elé,s ott a becsületkassza.. Csak fagyasztott borsót kellett vennem.. keveset termeltem.

            Komment


              Hordom ki a feltornyosult kincseket,hogy hozzáférjek a munkaterülethez.. Van még mindig meglepi amiről mem is tudtam,de már nem akarom visszavinni, Találtam salak Jawa hátsó felnit,kolorteszt gyertyát. ural olajszivattyút és még sok apró kűtyüt. Talán lada új kardán kereszteket is. szabad préda, Majd megpróbálom kupacolni s fényképezni.

              - - - Updated - - -

              Fergusonnak is megtaláltam az ETZ 250 tuningleírást.. + egy általánost is.

              Komment


                salak Jawa hátsó felnit,kolorteszt gyertyát. ural olajszivattyút
                Stipi-stopi...
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Ok. a kolorteszten kívül.

                  - - - Updated - - -

                  De még nem vagyok igazán a mélyén..

                  Komment


                    Lemenjek érte, vagy ismét minibörzére készülsz keszin?
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Szivesen látlak..de el is vihetem..

                      Komment


                        Fergusonnak is megtaláltam az ETZ 250 tuningleírást.. + egy általánost is.
                        Köszi Atti! Szükség lesz rá.....mivel elkészült az ETZ-m.....nagy nehezen

                        Komment


                          A kolortesztre jelentkeznék, ha még nem késő!

                          Komment


                            A kolortesztre jelentkeznék, ha még nem késő!
                            Nem mindent adok ám oda amit találok.. De azé ne csüggedj,még folyamatban van. A felajánlások rovatba beömlesztem ha végeztem.

                            - - - Updated - - -

                            Már azokat a cuccokat amiket nem akarok kerülgetni. A colortesztet egyszer kölcsönadtam (nem tudom kinek) ezek szerint visszahozták... Én is megörültem neki.

                            Komment


                              Nem mindent adok ám oda amit találok..
                              A moderátor "etetése" és ingerlése alaposan megfontolandó.!

                              Komment


                                Szivesen odaadom,elpostázom.. Csak ne felejtsd el visszaadni.. Az egyik barátom mondta: Tudod ez nem macska vagy papagáj...ez nem talál vissza. Ezt vissza kell hozni...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X