Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mit értesz megszakított felvétel alatt?
    Azt hogy azt és akkor filmezzen amit és amikor akarom!Nem hogy bekapcs és fut míg el nem esik vagy ki nem merül!Sisak kamera macerás az ilyenhez,hacsak nem megoldották már!Ezért nem veszek esemény rögzítőt sem(meg azért mert nem igen történik semmi csak hasítunk mint a ,,Sárkány") azt sem igen lehet kapcsolgatni!Pedig jó lenne,meg rá is ér az embergyereke legalább nem unatkozik vezetés közben!Sityak kam az jó lenne!

    Komment


      apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azt hogy azt és akkor filmezzen amit és amikor akarom!Nem hogy bekapcs és fut míg el nem esik vagy ki nem merül!Sisak kamera macerás az ilyenhez,hacsak nem megoldották már!Ezért nem veszek esemény rögzítőt sem(meg azért mert nem igen történik semmi csak hasítunk mint a ,,Sárkány") azt sem igen lehet kapcsolgatni!Pedig jó lenne,meg rá is ér az embergyereke legalább nem unatkozik vezetés közben!Sityak kam az jó lenne!
      Ki van már találva az is.
      Veszel egy ilyen kamerát, hozzá egy okostelefont amit felraksz mondjuk a kormányra. De lehet a kezedben is, ahogy szimpatikus.
      A telefon képernyőjén látod amit a kamera lát, meg vezérelheted is.


      Egyébként az olcsóbbik verzión is vannak gombok, szerintem azok nyomkodásával akkor állítod le és indítod el amikor jónak látod. de fene se tuggya, még nem hozta meg a postás
      (az olcsóbbikat, a drága azért elég drága)

      Komment


        Szervusztok!


        Jelentem,-igazán fiatal korom ellenére,a mai napon nagyapa lettem.Úgy érzem a dolgok nagyságához még fel kell nőnöm,de igyekezni fogok.Az unoka kislány a neve Léna.Az újszülött és az édesanyja is egészséges.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          Gratulálok! Jó egészséget a kicsinek és az anyjának is!
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Nagy Gratuláció az Unokának és a családnak! Sok-sok Egészséget és Boldogságot!

            Komment


              fiatal korom ellenére,a mai napon nagyapa lettem.
              Sok boldogságot,és hosszú örömökben gazdag életet az egész családodnak!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az unoka kislány a neve Léna.
                Róla álmodott 40éve a Kóbor.
                Jó egészséget Neki és Nektek is hozzá!
                Nem sokára jól összeolajozza a ruhácskáját az udvarban Te meg titkosan örülsz ennek.

                Komment


                  Nagyon sok boldogságot! Végül is ez ezzel jár..

                  Komment


                    Hagy kívánjak én is sok-sok örömöt,boldogságot,egészséget a kis jövevénynek!Az édesanyának és a családodnak Józsikám!
                    U,I:Különös és egyben jóleső állapot ez a ,,nagytata"-ság!Az ember csak lassan érik meg rá hogy e kis emberpalánta unoka és nem a gyereke!Gardírozzuk a kis csöppséget,vigyázunk rá......(aztán később játszhatsz is vele!Persze csak akkor ha a csajok eléggé érettnek gondolnak hozzá!).....ezt csak előlegként mondom hogy amikor majd nagyobbacska lesz nem a műhejbe kell vinni egyből hanem a hintára!

                    Komment


                      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jelentem,-igazán fiatal korom ellenére,a mai napon nagyapa lettem.
                      Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot.

                      Komment


                        Az unoka kislány a neve Léna.
                        Róla álmodott 40éve a Kóbor .
                        Lénáról nem álmodott, hanem mesélt. A
                        gyöngyhajú lányról álmodott!
                        Gratulálunk mi is Józsi papó !

                        - - - Updated - - -

                        .Az újszülött és az édesanyja is egészséges.
                        És a "nagymuter " hogyan érzi magát

                        Komment


                          Lénáról nem álmodott, hanem mesélt.
                          ..ráadásul nem is Kóbor, hanem Dimitrij.

                          Jó egészséget a családnak!
                          Che, remélem szeretsz és tudsz sokat futni.
                          Az én gyerekeim is, kb. 3 éves koruktól 6-7 éves korukig erősen trenírozták a nagyszülőket. Mindig valami szaladós játékot találtak ki.... A nagyszülő pedig nem mondhat nemet az unokának

                          Komment


                            Bíz'Isten akartam nyitni egy külön oldalt ,,Az unoka gazdaságos üzemeltetése és felhasználása a Nemzetgazdaság humán erőforrás felhasználása tükrében" címmel........de aztán rájöttem hogy ez egy kocsma!Tudtommal a kocsma a legokosabb férfiak gyűjtőhelye...ergó:Helyben vagyok!
                            Csak néhány szempont a mazsola nagypapáknak! Az unoka kb,2 éves koráig nem igen vehető figyelembe mint humán erőforrás!Utánna megfelelő nevelési és tartási körülményeket biztosítva számára kezdeni lehet a rideg tartást és felhasználást,ami lényegesen ugyan nem csökkenti a tartási költségeket.....de jól esik a májunknak!Itt beszúrnék néhány ilusztrációt a saját felhasználási formáinkról!P.L:Nagyszerűen használható az uncsi vájog vetésnél sártaposásra!(ha esetleg elmaradna a vájogvetés akkor is lehet sározni!Nem árt az állagának!)Szintén remekül használható a szomszéd viták békés rendezésénél!....ha nincs kedvünk behordani a tüzelőt!.....külső körlet takarításnál! Valamint ha nem futja kerti törpére!kerti munkára stb....stb....az évek múltával egyre gazdaságosabban és sokoldalúbban hasznosíthatóak!
                            Egyenlőre ennyi!

                            Komment


                              kocsma a legokosabb férfiak gyűjtőhelye.
                              Bő 10 évig kocsmát üzemeltettem... bizony igazat írtál. A barátom párja nyomatékosan kijelentette,hogy ha hozzám jönnek a gyerek 2 percre sem maradhat velem egyedül. Pedig én csak segítettem neki sarat keresni,és engedtem dolgozgatni...

                              Komment


                                Józsi mi is hasonló szépet és jó egészséget kívánunk az egész családnak. Tudd a papának az a kötelessége, hogy vigyázzon az unokára le ne csússzon mikor dobálja le a cserepet a tetőről!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X