Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gratulálok a szülőknek! Neked meg sok örömöt benne. Majd el kell neki mondani,hogy egy jó szakemberen látszik hogy dolgozik.. A haver gyermekénél bevált..nagyon szorgalmas segítség volt.. de amit az anyjától kaptam utána..

    - - - Updated - - -

    Click image for larger version

Name:	face hird 043.jpg
Views:	1
Size:	201.2 KB
ID:	151983Click image for larger version

Name:	face hird 044.jpg
Views:	1
Size:	200.1 KB
ID:	151984 R 51/2....R67/2 Már kezdem unni.. 20-30 év,s átállok valami másra..

    Komment


      Atti69! Egy ilyen szép BMW motort meg lehet unni?

      Komment


        Egy ilyen szép BMW motort meg lehet unni?
        Szegény nem a motorozást:hanem a folyamatos javítást"unja".....
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          A melót meg lehet unni mely lehet egyhangú !- képzeljétek el a nőgyógyász esetét!!

          Komment


            Mintha nőgyógyászhoz csupán 18-30 éves Pamela Anderson alkatú egészséges nő járna.Gondold el Sándorom,hogy egy agyonfertőzött sziloplaszt szagú "alagútban" kell kotorászni és főleg meggyógyítani azt.

            Inkább molyolok a vasakkal még akkor is,ha néha elegem van belőle,illetve a rücsi kapargatásból,-hogy a fene a fejit annak,aki kitalálta.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              sziloplaszt szagú „alagútban” kell kotorászni
              A megfáradt hidraulika olaj sem rossz, néhány mosásig tartja is magát a gúnyában

              Komment


                BMW motort meg lehet unni?
                Hozzám javítgatva kerülnek általában,s azokat kell visszajavítani. Mindent meg lehet unni. Jó motorok,de nekem túl kompakt,nem a szivem csücske. Este teszek képet.

                - - - Updated - - -

                A lényeget Máté,és Józsi bátyám leírta.

                Komment


                  Józsi én nem a jóságát éppenséggel annak kevésbé szebbik oldalát akartam kihangsúlyozni. Egyébként most a Pamela sem lenne oly bomba eset hisz eltelt vagy 30 év közben. Mert mit is mond az órás: ezt már piszkálta valaki, mit mond a nőgyógyász: itt már járt valaki!

                  Komment


                    Click image for larger version

Name:	face hird 051.jpg
Views:	1
Size:	198.1 KB
ID:	151986 Az asztalon váltók gyógyulnak+egyebek. Lehet nem feltűnő csak nekem,de most kissé nagyobb a hely mert összébb pakoltam.

                    Komment


                      Mitől lehet az, hogy egy nagyobb gázon néha lekezd kicsit akadozva pörögni a motor?
                      Pár hete előzés közben csinálta, 90-es tempó környékén. Bár gyorsult, de nem úgy ahogy kéne. Aztán előzés után koppig tekertem a gázt, akkor még jobban akadozott aztán szépen kisimult és ment tovább a gép gond nélkül.
                      Akkor szétborítottam a karbit, kipucoltam mindent, de pár nappal később, szintén Miskolcról hazafelé, szintén azon az részen(de legalább nem előzés közben) ismét ezt csinálta.

                      Aztán ma, melóba menet szintén(az út vége felé), hazafelé menet meg megint, ugyan ott.
                      Egészen a hazaútig a karbi melegedésre gondoltam. De olyan erős oldalszél fújt hogy a lábam sütötte a henger, szóval a karbi sokat nem kaphatott belőle.

                      Mindig akkor jön elő amikor pár perc lassabb tempó után gyorsítok.

                      Valami ötlet?

                      Komment


                        Pamela sem lenne oly bomba eset hisz eltelt vagy 30 év közben
                        Nekünk szemüveg nélkül ugyanolyan lenne.

                        - - - Updated - - -

                        Üzemanyag,gyertyacsere után próba. Ezután tovább ötletelhetünk.

                        - - - Updated - - -

                        Idézet nélkül Heegany problémájára.

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Üzemanyag,gyertyacsere után próba. Ezután tovább ötletelhetünk.
                          Lehet, hogy ki kellene cserélni a 3-4 éves gyertyát ?
                          Az üzemanyag folyamatosan cserélődik, 10 liternél többet nem nagyon szoktam bele tölteni.

                          - - - Updated - - -

                          Mondjuk most gondolkodok hogy a legalapabb dolgot nem néztem meg. A benzniszűrőt...
                          Szétszedhető szűrő, szóval lehet hogy csak ki kéne pucolni.

                          Komment


                            szóval lehet hogy csak ki kéne pucolni.
                            Hát ha az is annyi idős mint a gyertyád akkor nem lehet hanem biztos . Gyújtásról jut eszembe sikerült megjavítani a "műszerfalat"?

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hát ha az is annyi idős mint a gyertyád akkor nem lehet hanem biztos . Gyújtásról jut eszembe sikerült megjavítani a "műszerfalat"?
                              Hát, asszem a tankfestés után azt is kipucoltam. De lehet hogy kimaradt

                              A műszerfalba már a visszajelzők is kezdték megadni magukat, úgyhogy annak véglag mennie kelletett.
                              Helyette összelapátoltam egy "gyári órát". A gyári háttérvilágításnak mennie kelletett. Sokat fogyaszt, de cserébe nem látni a számlapot.
                              Helyette kapott valami ilyesmit:
                              Click image for larger version

Name:	20170514_144840.jpg
Views:	1
Size:	188.5 KB
ID:	151987Click image for larger version

Name:	20170514_150345.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	151988Click image for larger version

Name:	20170514_150357.jpg
Views:	1
Size:	191.8 KB
ID:	151989Click image for larger version

Name:	20170514_150405.jpg
Views:	1
Size:	191.8 KB
ID:	151990Click image for larger version

Name:	20170516_184420.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	151991Click image for larger version

Name:	20170516_184436.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	151992
                              Háttérvilágítás, két irányjelző visszajelző és fényszóró visszajelző a számlap mögött.
                              Persze kívülről semmit sem látni az átalakításból.

                              Meglepő módon a megtett utat nagyon pontosan méri. De a sebességet persze nem. Mintha a szél fújná a mutatót, és persze pontatlan is...


                              Majd egyszer talán lesz valami digitális,. De addig marad így.

                              Komment


                                Egy kérdés a tankot kívül vagy belül festetted?, mert ugyi nem mindegy csak a 111! Amit felsoroltál mindíg kigyorsításkor jelentkező bibi ha a szikra rendben akkor üza. hiány lehet esetleg vízzsák vagy lev. szűrő is okozhat bajt. De ne hagyd figyelmen kívül a tanksapka likját sem! az is nagy csapda lehet. No tessen válogatni valamelyik jó .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X