Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szemétláda pofátlanság, talán még törvénytelen is bár a mai világban bérmikor besumákolhatnak egy törvényt erre,
    és csak motorral tudom autópályán meghágni a megengedettet ott viszont tartok tőle hogy 80 a megengedett????
    Nem biztos(sőt szinte biztos) hogy csak motorokkal foglalkoznak(motoros oldal lévén azt emelték ki). Hogy pofátlanság-e? Ha csak tényleges szabálytalanságért bírságolnak szerintem nem.... (Kicsit sunyi módszer de amilyen közlekedési morál van az utakon sajnos szükséges rossz.)

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Óvatosan az utakon, rend éber őrei új trükköt tanultak...
      https://hegylakok.hu/2018/05/olvasoi...civil-elfogok/
      Már legalább egy, de inkább két hónapja hogy akármikor járok kocsival Miskolcon elég gyakran látok civil autósokat. Elől-hátul ott a kék villogó az üvegek mögött (meg gondolom a kamera, mert anélkül sokra nem megy). Eddig minden esetben már valakit félreállítottak amikor láttam őket... De amikor én láttam mindig autósokat állítottak meg.

      Komment


        Fél hétkor kezdtem a kuplungbibi feltárását. Látszólag minden rendben,az Orosz alkatrészek ellenére is, viszont ráméregetve és számolgatva már más a helyzet. A kuplung oldásához a rugókat nem lehet eléggé összenyomni.

        Komment


          Hogy tisztuljon az agyam..s közben tudjak gondolkozni..széthúztam a 125 ETZ blokkját. Csak egy csavart kellett fúrnom mivel rugózott,nem kockáztattam hogy olyan helyen törjön,ahonnan kínlódás kibányászni. Főtengelycsapágyak hibátlanok,henger szintén,viszont a hajtókaron már pár tized kopás érezhető. Megoldás a kuplüngra: esztergályossal koptatok a tárcsából..

          Komment


            Vélemény a kis ETZ-ről: Mivel hallottam működni (csörgés nélkül,zörgés nélkül,enyhe tak-tak hang azért hallható volt ami az ETZ-kre jellemző) és most először láttam belülről.. nekem tetszik.

            Komment


              Egész nap rohanás+ kalapálás,kittelés+ roncsszállítás+egyebek. Most abbahagytam mert épp elég egy napra ennyi. A boldogság: már két oldalkocsist tologatok ide-oda.. Fényképeket azért készítettem,hogy feltegyem ide csemegézni. Más: negyedik szomszédnak biciglin defektjavítás.. megfenyegettem, nehogy megpróbáljon tojást hozni,mert megharagszom.. Pár hete rendbetettem a gereblyéjét, s rámerőltetett egy doboz tojást... betettem a többi ötven mellé.

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                s rámerőltetett egy doboz tojást... betettem a többi ötven mellé.
                Azok a smucig népek nekem tálcákkal hozták,de megmondtam majd szólok ha kell.....inkább veszek!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Tegnap előtti este a kis ETZ bontása..

                  Komment


                    Tegnap este NSU Max műtét.. tetszik az ohc rendszer csatlórúddal Azért ez már technika..

                    Komment


                      Tegnap szerencsém volt. Akkor értem az esztergályoshoz,mikor végeztek a Simson javítással..persze 50 rúgás után nem indult.. Kicsit besegítettem, s mára kész lett a cucc.. persze ingyen.

                      Komment


                        Hosszú nap volt, ha holnap időben hazaérek.. töltők képeket.

                        Komment


                          Már jobban férek.. egy ilyen fogat azért foglalja a helyet rendesen. Jól sikerült a csíkozás is.

                          Komment


                            R51//2. Igazi nyűgös darab volt,de már motorozható kellemes darabbá vált. Ennek a helye is felszabadult.. már háromnál többször tudok levegőt venni a műhelyben... most örömködök a tágas térben, igaz még csak élére... de már szabadon tudok közlekedni.

                            Komment


                              Jóreggelt! Lenne egy gyors ötletbetöréshez kapcsolódóan pár kérdésem (ugye a jaffára kb keresztet vethetek ahogy a dolgok kinéznek ) szóval reggel kávézás közben bevillant egy projekt: fogni egy megfelelő geometriájú, elég tágas vázat ( jawa vagy junak) beletenni egy mz elejét (meg kell állni) majd egy 750es ural vagy dnepr blokkot, váltót kardánt (nem tudom melyik a jobb, de nagyonboxer nagyonnégyütem, és a német alapú szovjet technika elnyűhetetlen) ehez hegeszteni egy tankot és ülést ésatöbbi. viszont felmerülnek a csúnya papírügyi kérdések: ezt így összeépítésként rendszámhoz lehet juttatni? vagy van bármilyen módja annak, hogy egy ennyire KGST összvért az utakra engedjenek?

                              Komment


                                Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ezt így összeépítésként rendszámhoz lehet juttatni?
                                Érdekes módon trike-ot is építenek olyat ami egy fél autóból van, tehát valahogy lehet találni utat hozzá, kérdés, hogy megéri-e?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X