Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rendszámhoz lehet juttatni?
    Persze. Csak nem olcsó...

    Van Edelényben egy csávó akinek van egy bebőrözött BMW motorkerékpárja, Ural oldalkocsival, a motor alatt meg asszem audi futóművek vannak (kerekestől ha jól emlékszem).
    Igaz hogy az össztömege valami 700kg környékén van, és B-s jogsi kell rá, de van rajta rendszám. Nem tudom mennyi volt, de azt mondta hogy sok...

    Komment


      Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      . viszont felmerülnek a csúnya papírügyi kérdések: ezt így összeépítésként rendszámhoz lehet juttatni? vagy van bármilyen módja annak, hogy egy ennyire KGST összvért az utakra engedjenek?
      Újj építéshez uj gondolatok kellenek!
      Euró nem tudom hányas motor az esedékes,vagy annak az előírásnak megfelelő!Átalakítani álltalában többe van mit egy új.fékszerkezet csak ábsz-es lehet akkor:használtat minek,felelj meg az előírásoknak,lámpa,ülés,kipu,......biztonság,plusz egyedi rajz ,egyedi elbírálás..és ezeknek az összes költsége utaztatása,illetéke,nem a barkácsolók játéka !!!!
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Itt Magyarországon,bármi ilyen járműépítésnek hozzákezdeni,ha azt legálisan használni is akarod közúton,-teljesen reménytelen,olyan kispályás embereknek,mint az itt lévő aktívabb tagok.Azt nem mondom,hogy nem lehetne,ha tervdokumentáció alapján hivatalosan engedélyeztetve lenne az összes sóhivatalnál,ki lenne fizetve az összes illeték az összes illetékesnek,-mert az van bőven.Napjainkban már egy papírral rendelkező utánfutón sem lehet módosításokat csinálni,még olyanokat se nagyon,aminek semmi köze sincs a közlekedésbiztonsághoz,mert a műszakin megbuksz,ugyanis ott van az előző műszakin készült fénykép.

        Sokkal olcsóbban lehet venni egy másik motort,aminek van papírja is és nem kell kínlódni és lehet vele motorozni.


        A kert hátuljában a trágyadomb előtt,ahonnan rálátás van a kertben lévő gyümölcsfákra,beszélget az apa kukac és a kölök kukac.Kérdezi a kölök,-te apa a cseresznyében jobb élni,mint a trágyadombon?Bizony jobb fiam feleli az apakukac.Te apa a barackban jobb élni,mint a trágyadombon?A barackban még jobb élni,édes gyerekem,mint a cseresznyében.Apa és milyen élni az almában?Az almában pici porontyom a létező legjobb élni,az összes gyümölcs közül.

        De hát apa,ha minden gyümölcsben jobb élni,mint a trágyadombban akkor miért élünk mi mégis itt,ebben a bűzös ganéban?-Azért élünk itt fiam,mert mégiscsak ez a mi hazánk!

        Komment


          Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          a német alapú szovjet technika elnyűhetetlen
          Muhaha...ne játsz ilyennel. Jó vicc. Ha rám hallgatsz, bármi más, mondjuk kispolski motor, Trabant, Ford Pinto, Opel Kadett, ha boxer, DAF 66, és Citroen CV2. Talán a kitcar megy, a trike amúgy is húzós kategória.
          Összeépítésivel nem jutsz már rendszámhoz, azt csak OT-hez adják már(nem vagy cég, hogy egyedi járművet állíts elő, a rendes trike építő cégek is szívnak ezzel). Piros rendszámos csettegő talán még belefér( az meg kinézhet trikenak is ).
          Motort szerintem nem papírozol le sehogy. Oldalkocsist is mozgó fagyisnak vagy virslisnek talán. Mivel van egy olyan kitétel, hogy összeépítéssel létrehozható olyan jármű, ami nem kapható a magyar kereskedelemben. Ez az egy kiskapu van, de nem biztos, hogy ki tudod használni.
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2018 máj. 19, 01:10.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Minap festékboltban amíg összekészítették a megrendelést nézelődtem. Tömítéskinyomó pisztoly..3270Ft. Már nagyon vágytam egyre,mert a régi gyenge gagyi vackom már inkább vetemedett mint működött. Mázli... előtte egy nappal egy ismerős pesti barkácsboltban megláttam és magamévá tettem.. plussz kaptam kedvezményt is. Ott a teljes ára ua pisztolynak 1150Ft volt. Most örömködök és letömítek mindent.

            Komment


              Gergőke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              van bármilyen módja annak, hogy egy ennyire KGST összvért az utakra engedjenek?
              Hát, ha van is módja, kb. annyiba lesz a végén, mint egy új BMW R nine T.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Előre is bocsánat az "eretnekségért" () de csak szerintem hallatszik úgy vagy tényleg rommá kopott a hajtókarcsapágy?
                https://www.youtube.com/watch?v=6Bn72z_Xja0

                Komment


                  jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  de csak szerintem hallatszik úgy
                  Nekem is úgy tűnik. ..................................

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nekem is úgy tűnik. ..................................
                    Azzal a rengeteg ponttal mire akarsz utalni?

                    Komment


                      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azzal a rengeteg ponttal mire akarsz utalni?
                      Hogy nincs 25 karakter !................................

                      Komment


                        Érdekes, eddig fel se tűnt a limit...

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Érdekes, eddig fel se tűnt a limit...
                          Mer' szószátyár vagy

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mer' szószátyár vagy
                            Ja....................................................................

                            Komment


                              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Mer' szószátyár vagy
                              Inkább vagyok az mint csendes őrült...

                              Komment


                                Ami a legfontosabb Ez a Fórum nem a csend-től él és élni fog az ilyen szószátyároktól mint mink is!!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X