Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts


    Szervusztok!


    A fórum valóban nem a csendtől él,de engem kimondottan bánt,hogy a talán száz aktív tag hozzászólásain kívül nem születnek új hozzászólások,A taglistát elnézve több mint 10 000 tag van és a többség lapít,mint tetű a var alatt.Nem szánom sértésnek,de a legtöbb ember azért van itt,mert szeretne valamilyen közösséghez tartozni,hiszen az ember társasági lény,akkor mi a fene gátolja a többséget abban,hogy felvállalja saját magát és meg merjen nyílni egy olyan közösség előtt,ami mindenre nyitott és az évek alatt bizonyította összetartozását,összetartását,szolidarítását és szakmai tudásának átadását.

    Nem értem az embereket,pedig emberbarát vagyok,itt küzdöttünk az okmányait vesztett járművek forgalomba helyezésének lehetőségeiért,összegyűjtöttünk több mint 6 000 aláírást,pedig már akkor több mint 10 000 regisztrált tag volt,-igaz nem értünk el eredményt,mert a napi politikának nem érdeke,de megmutattuk magunkat,hogy vagyunk és nem fáradtam bele akármikor újra kezdeném a cél érdekében mert,ha értünk el volna valamilyen pozitív eredményt,talán nem születne annyi írás a lepapírozást illetően.

    Nem tartom magam grafománnak,viszont közösségi embernek igen,ki vagyok ábrándulva mindenféle izmusból,mert mindegyik becsapott,de szeretek tartozni valahová,ahol barátság,megértés és nagyjából egység van,de ezért tenni is kell,-ezért próbálok aktív lenni.

    Nagyon sok ember a szívemhez nőtt itt a fórumon és fáj nekem,ha valaki huzamosabb ideig elmarad,jó én már nyugdíjas vagyok,elméletileg a szabadidőm korlátlan,de a gyakorlat teljesen más,ha bejövök kávézni,akkor mindig felkeresem a fórumot több-kevesebb időre és gyakran kávézok.

    Nem hívom fel senkinek a figyelmét arra,hogy szóljon hozzá,éljen mindenki úgy ahogy akar,hiszen mindenki egy szubjektum,de szolidaritást csak az várhat el,aki maga is szolidáris.


    Üdvözlettel:Che

    Komment


      Drága barátaim!
      Tigrisnek nem azért írtam hogy szószátyár mert csendre szerettem volna inteni hanem azért mert még nem volt 25 karakternél rövidebb hizzászólása!
      + odatettem egy vigyorgót!!!

      Komment


        Kedves Emu!

        Úgy gondolom nem sértődött itt meg senki,-értjük mi a humort.

        Komment


          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nem sértődött itt meg senki
          Az aktív tagok közül, nem is tudna senki megsérteni. De ha igen, az JÓ OK a békülésre !

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Emu!

            Úgy gondolom nem sértődött itt meg senki,-értjük mi a humort.
            ...jaaaa érrcsük a humort , de nem szerressük !

            Komment


              Joker egy- két fotódat elnézve vannak kételyeim de mivel már szerencsére láttunk olvasunk a sorok között. Ezért is jó Kesziben ki volt tudja ki még nem az meg nem tudja mit vesztett. Sértődés és békülés az emlegetett előbbi helyszínen bár nagyon sértődősek lehetünk és gondolkodhatunk Taluga ajánlatán komolyabban is. Sokan és is rövidnek tartom a talinkon töltött időt köztetek de mivel még vannak dolgaink esetleg kettőbe osztva az időt jobb lenne. A lányom is Káli baba tehát minden csomót ki lehet kerülni!!

              Komment


                erről jut eszembe - lesz megint Csongrád , benéztek ?

                Komment


                  Végre egy motor amit olyan színűre festhettem amilyenre akartam. Alatta a karbidos doboz. Kb tizen vagy mittom én mennyi ideje még gázfejlesztővel bírkóztam.

                  Komment


                    Ezt csak azért hogy itt legyen. Nem az én munkám,de egy nagyon szépen és igényesen elkészített igen ritka kurrens darab. A szériától jelentősen eltérő,gyári extrákkal dúsított limitált darab.

                    Komment


                      Joker ha nem titkos az időpontja??. Attila az a levelibéka színűnek kinéző gép jól néz ki. Majdnem azt hittem kövekkel van kirakva az oldal doboz de rájöttem a teló árnyéka.

                      Komment


                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        zt hittem kövekkel van kirakva az oldal doboz
                        Annyira azé nem csicsázunk. Ez a "levelibéka" szín tetszik.

                        Komment


                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A lányom is Káli baba tehát minden csomót ki lehet kerülni!!
                          Ebből csak egy szót nem értek de ez elég ahhoz hogy ne tudjam értelmezni az egész mondatot!
                          ?????????????

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ebből csak egy szót nem értek
                            És ha ezt elolvasod: http://www.oroshaza.hu/oroshaza-jele...y-geza-istvan/ ?

                            Komment




                              A fene egye meg,elkapott a "jócsődör" szokásos sorsa,-lesántultam.Beleléptem egy gazzal benőtt magtakaró fogasba és a bal lábam talpába,ott a gleng körül jó mélyen belefúródott a fogas a cipőtalpon keresztül,-folyt a proletár vér rendesen.Szerencsémre csontot nem ért,jól kimostam és kinyomkodtam a sebet és bekötöztem,majd látom reggelre mi lesz és esetleg hétfőn felveszek egy tetanusz injekciót,úgyis menni kell a dokihoz,mert lejár egy pár nap múlva a jogsim.

                              A történetet azért írtam le,hogy okuljatok és egy elgazosodott területet,ami ismeretlen,jól át kell cucálni mielőtt rálépne az ember,ráadásul itt borostyán és vadszőlő gyalázatosan elborított mindent és annyi magról kelt juhar,bodza,dió és egyéb számomra ismeretlen,kisebb nagyobb fa van,hogy kész dzsungel.

                              Hiába "A jó csődör is vagy megvakul,vagy megsántul,vagy a fene megeszi",-szóval csak óvatosan,de inkább sehogy!


                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Beleléptem egy gazzal benőtt magtakaró fogasba
                                Üdv a klubban, én egy rozsdás szögbe léptem bele még kis gyerekként. Bár az élmény eléggé megmaradt minek után a seb kinyomkodása után nagymuter lekezelte 20%-os ecettel... Minden esetre mihamarabbi jobbulást .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X