Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A finomítást lehet a gazdira bízom...
    Jobban teszed ha nem bízod rá !

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jobban teszed ha nem bízod rá !
      Jó lesz a jikov.. faék egyszerűségű, s adok használati útmutatót... mikor,mit,hová. A gyujt kapcsoló nem megfelelő rendszer mert nincs slussz állása, hanem pozitívot kapcsol az eredetivel ellentétben... apró gond,de majd áthidalom.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Láncra nem ajánlom rákenni,
        Jajmá', persze nem. Arra volt anyám serpenyője. Abban melegitettem és áztattam a láncot, aztán lecsöpögtettem

        Van egy ujabb gondom, iderakom mert többen járnak ide
        Szelepvezető és szelep készités volt
        Mester mondta, kivette a tőcsavart, mert útban volt neki, de vissza is rakta
        Rendben. Hengerfejet felpróbáltam 2 csavarral , aztán elraktam a sarokba

        A napokban felraktam volna végleg, de a 4.csavar, amit megmozgatott, nem éri el az anyát,/henger bordákon megy keresztül/ vagy4-5mm-rel rövidebb
        Ugyanaz a tőcsavar, gyári lekönnyités az M8 menet végén, mélyebbre nem lehet tekerni, mert ugye középen nincs menet
        És mégis...
        Hol lehet a kutya elhantolva?
        /ha nagyon érthetetlen, majd teszek fel képet
        Atti biztos érti mert Horex

        Komment


          Nem lehetséges, hogy nem egyforma hosszú a menet a tőcsavar két végén?. Bocs, hogy bele vauzok nem értek hozzá csak hangosan gondolkodtam.

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nem egyforma hosszú a menet a tőcsavar két végén?
            Nem egyforma, a hosszabbik vége lóg ki
            Az egész jelenséget nem értem. Ha jó volt 60 évig, akkor mifranc történhetett
            Holnapra hozat a boltos egy Lada és egy Trabant kipufogó tőcsavart. Lássuk meg a méreteit majd

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem egyforma, a hosszabbik vége lóg ki
              A probléma a tőcsavar kiszedésénél adódik...ahol megszorult az megszűnik a kiszedésnél és legközelebb már beljebb kerül... szereld be csavarrögzítővel a megfelelő hosszban az is megoldás persze ha sikerül hoszabbat szerezned az jobb !!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Atti biztos érti mert Horex
                A hengerfejből kilógó rész 38- max40mm 1,5mm tömítés esetén. Az én esetemben mindkét motoron. Mérni kell,mert ennyi idő távlatából bármi történhetett.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  1,5mm tömítés esetén
                  Én csak a hengerfejen mértem tömités nélkül. 3 csavar annyi amennyit irsz
                  A kérdéses csavar viszont 35mm. Ha felrakom akkor még a 2mm-es tömités ezt is röviditi és a h.fej tömitésem 2mm
                  Nem tudok mit mérni már, nem tudom mi történhetett
                  Van nekem egy alu hengerfejem, de emlékeim szerint abban vállas a tőcsavar. Majd előbányászom

                  Boltos még a nagykerben sem kapott Lada tőcsavart, a Trabanté meg semmi pici darab, motorboltban közelitő sincs

                  Áh, ugyis annyi nyavajám van, és akkor ilyenek akadályozzák a lassú előrejutást is

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ahol megszorult az megszűnik a kiszedésnél
                    Értem én de mégsem Mi tünt volna onnan el? Nem úgy tűnik hogy "nyakban" erősebb lett volna a csavar. A középső nem menetes rész akad meg betekeréskor

                    Komment


                      Szerintem van tőcsavarom.. audi kiömlő+turbó sorról vettem le. Megnézzem?

                      Komment


                        Érdekes dolog ez. Vagy 5-6 éve besétáltam egy csavarboltba, mondtam hogy ilyen meg ilyen tőcsavar kell és rögtön adtak is annyit amennyit kértem.
                        Aztán nemrég beletört a motoromba az egyik csavar (pedig mindig nyomatékkulccsal húztam meg), szóval úgy gondoltam hogy akkor cserélem az összeset. Hát persze egyik csavarboltban sincs ilyesmi tőcsavar... Aztán végül rendelni tudtak másfélét amiből kis faragással kijött ami kell...
                        Tuti megoldást utána mondták. 10.9-es menetes szár...

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Megnézzem?
                          Nézd meg légyszives, de csak "jó" méret érdekel, mert itt felém nincs esztergályos ha alakitani kell, illetve fűrész, köszörű metszőm az van
                          Tegnap felhívtam a gépműhelyt ahol a h.fejem volt. Mikortol vannak szabin? Tegnaptol

                          Viszont heeegany olvtárs irja a tutit. Mert ha lenne a csavarboltban akár 8.8-as M8x60 vagy hosszabb csavar akkor az már jó. 21mm a tőcsavar furata

                          Komment


                            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            . Mert ha lenne a csavarboltban akár 8.8-as M8x60 vagy hosszabb csavar
                            Milyen bolt az ahol nincs? Zöldséges?

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zöldséges?
                              Eszembe sem jutott idáig csavarboltban póri csavart keresni a Horexbe
                              Most nézem, mindjárt rá is kérdezek, van 8.8 M8x60, M8x70 tövigmenetes. Gondolom 8.8 megfelelő oda
                              Remélem OT vizsgán nem szúrják ki

                              Komment


                                horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                mindjárt rá is kérdezek
                                Hurrá, van a csavarboltban!
                                Köszönet heeegany olvtárs/csavartársnak az 5letért!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X