Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    venne-e nekem valaki egy megszakitót,
    Storno!
    Lmehet a francba a fasisztája
    Free shipping/ingyenes szállitás
    volt ebay.com-on, aztán eltünt onnan
    Ebay.de
    Versand nach: Europäische Union
    Ausgeschlossen: .....Ungarn

    Szállit az EU-ba, de többek közt kizárja a magyart
    Nem jó neki a pénzem? Kenje a hajára a megszakitóját. Hú de felizélte az agyamat!

    Komment


      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szállit az EU-ba, de többek közt kizárja a magyart
      Nem jó neki a pénzem? Kenje a hajára a megszakitóját. Hú de felizélte az agyamat!
      Elmehetnénk a parkba kivesézni... Légy türelmes.. kis idő múlva elhozná gyalog is csak jöhessen..

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Légy türelmes.
        Van még lehetőségem
        Van egy német komálósom, bár nem tudom tud-e az ebayen vásárolni
        A másik hogy veszek drágábban attol aki szállit
        Vagy valamelyik német a fórumon megunja a szerencsétlenkedésemet, megveszi én meg utalom neki a pénzt

        Komment


          Csak úgy eszembe jutott... volt egy szép szódás üvegem (sok szép volt,de ez volt a kedvenc) porcelánfejjel s rajta a nemzeti szín+címer mellett a "Nem nem soha! .... Sajnos akkor kaptam rá jó ajánlatot mikor azasszony épp perelte az utolsó gatyámat.. Most nagyon bánom hogy nem birtoklom ezt a számomra értékes darabot..... jót tett a lelkemnek mikor rá néztem..

          Komment


            Erről + megint az jutott eszembe... már ami maradt belőle... Teszek fel képeket a boros+ pálinkás kerámiagyűjteményemből..

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              volt egy szép szódás üvegem (sok szép volt,de ez volt a kedvenc) porcelánfejjel s rajta a nemzeti szín+címer mellett a "Nem nem soha! .... Sajnos akkor kaptam rá jó ajánlatot mikor azasszony épp perelte az utolsó gatyámat.. Most nagyon bánom hogy nem birtoklom ezt a számomra értékes darabot..... jót tett a lelkemnek mikor rá néztem..

              Bocs de erre nem lehet tetsziket nyomni , ... én megvesztem volna

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                volt egy szép szódás üvegem (sok szép volt,de ez volt a kedvenc) porcelánfejjel s rajta a nemzeti szín+címer mellett a "Nem nem soha! ....
                nagyapáméknál volt egy szódás üveg ami egy vasrácsba volt foglalva. nem szépként értékeltem csak az volt, de használatban.
                Aztán jött anyám húgának az új férje, bemutatkozásként csinált egy szódát, és az üveg többmillió darabban kijött a rács között. Még egy hét múlva is mindenki vakarózott.

                Komment


                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nagyapáméknál volt egy szódás üveg ami egy vasrácsba volt foglalva.
                  Drótfonat.. Szép volt az.. 1927-es gyártás volt az enyém, de csak nézegetésre használtam.

                  Komment


                    Egy pár kedves népművészeti kerámia. A boroskancsókon humoros,erotikus feliratokkal.. Remélem bővül a gyüjtemény.

                    Komment


                      Szervusz Atti!

                      Kíváncsiságból rákerestem,volt is egy pár darab a ..fogáson,az árak,-hát 80-130 000.Ft.Volt olyan is,amelyikről lecsiszolták a feliratot és úgy volt 80 000.-.A hirdetések már nem találhatóak,-gondolom elkeltek,elavultak,-esetleg egyéb.

                      Nem tudom eldönteni magamnak,hogy ennyiért szükségem volna egy ilyen üvegre,de azért,ha lomizáskor látok ilyesmit felveszem és elteszem neked,tudom kicsi az esély,de soha nem lehet tudni.Az is lehet,hogy pont ez a darab volt valaha a tied.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        .Az is lehet,hogy pont ez a darab volt valaha a tied.
                        Szervusz Józsi bátyám! A fej ilyen volt,de a palackon a felirat átlósan futott s finomabb,művesebb,nyomdaibb volt. Akkori ára: hmm... 15 Mátyást kaptam érte. Voltak különlegesebb darabok is,2-3-5dl-es színes míves darabok is,de ez volt a kedvenc. Ha összehoz a sors egy ilyen darabbal.. akkor inkább add egy unokádnak hogy emlékezzen. Persze már a szándékodért is hálás vagyok! Köszönettel:Atti

                        Komment


                          Kedves Atti!

                          Nem vagyok semminek a megszállott gyűjtője de,ha a kezembe akad egy régi,vagy akár új bélyeg nem dobom el,ha találok egy régi pénzt elteszem,ha kezembe kerül akármilyen régi tárgy,annak értéke van számomra,mert elsősorban az abba fektetett munkát nézem és múltat is idézi valamilyen szinten.az évek alatt akaratlanul is összegyűlt sok minden,van a születési évemből 1ddb. ezüst 5Ft.-os,van Kossuth bankónk,van olyan 100.-Ft.-os,mellyel a mill. és bill. pengőket leváltották,több ezer kötetes könyvtár,ezen belül külön vagy ezer kötet,ami műszaki könyv,olyan hetilapok,amelyek még az ötvenes években jelentek meg,-szóval sok minden.

                          Őrizgetem itt a dolgokat és azt már érzem,hogy a levest már sokkal kevesebbszer kell megsóznom,mint idáig és lassan odaér az idő,hogy lábbal előre kivisznek a házból.Azt nem tudom,ha már nem leszek,akkor mi fog történni a sok összegyűjtött ingósággal,szerszámmal,....Amit világosan látok,-a mai fiatalok pillanatnyilag nem sok érdeklődést mutatnak az olyan holmik iránt,amik főleg emlékként vannak őrizgetve és akkor mi lesz a sorsuk?Úgy gondolom,ha valamennyire is tisztelnek,akkor egy darabig őrizgetik,de végül is majd jön egy konténer és?A fiatalok igénye már teljesen más,ami talán természetes is,mert annak idején én sem voltam más,valami jobbat,újabbat akartam,azután vagy megkaptam,vagy nem és belenyugodtam.

                          Pillanatnyilag ezt tapasztalom,természetesen változhat a helyzet,-na majd látjuk,mert egyenlőre még nem kívánom eldobni a kanalat.

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            [QUOTE=Che ;n221247]egyenlőre még nem kívánom eldobni a kanalat. Szintén.. Kicsivel fiatalabb vagyok.. de már elgondolkodtam hogy érdemes örököst találjak. Nemzeteink ősik és dicsők... nem szabad feledni hagyni.

                            Komment


                              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azt nem tudom,ha már nem leszek,akkor mi fog történni a sok összegyűjtött ingósággal,szerszámmal,....
                              Ne baszd fel az agyam, már elnézést!
                              Nagyon régen öreg barátom halála után segiteni próbáltam a lányának eladni a motorblokk és szerszám gyüjteményt
                              Nem sikerült, szerinte le akartam nyúlni
                              Elajándékozta valami 1milliós tanfolyamért, ami gyüjtemény sokkal többet ért.

                              Amikor fiatal voltam, részt vettem néhány lakás kiüritésén, így "örököltem" egy combos asztalos szoritót, és még sokmindent, mint falióra, kard, tőr, pl. mechanikus ford.szám mérő
                              Click image for larger version

Name:	fordszam_nyit2.jpg
Views:	166
Size:	170.0 KB
ID:	221251
                              stb
                              Jónéhány ritka öreg szerszámom zenegépem és főleg a motorjaim vannak
                              Tudod mi lesz velük?
                              Mennek a konténerbe!
                              Jóbarátomtol is "örököltem" néhány dolgot , gondoltam majd eladom és megy az özvegynek
                              Gyerek irt hogy mi van a cuccokkal
                              Gyere érte mert én már nem foglalkozom velük. Nem jött.
                              Ez jópár éve volt
                              Egy ideig vateráztam intezíven. Inkább eladnám, de ne kerüljön a szemétbe. Ma már nincs hozzá energiám, szemétbe kerülnek.
                              Vagy 3 éve lakom ebben a házban
                              Tudod ki emlékszik a korábbi lakókra? Majdnem senki, max. egy öreg szomszéd!
                              Ez az élet rendje.

                              Komment


                                horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Van még lehetőségem
                                Lett! Irtam régi kisbarátomnak aki gyakorlott ilyen ügyekben
                                Meg is vette, hozza ha megérkezett
                                Hadd gazdagodjon a kapitalista, és örüljön a Horex

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X