Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    O gyurus vagy x gyurus a kezelese ugyan az mivel ezek a lancok a tomiti o-x gyurun belul tartalmaznak kenoanyagot azt nem szabad onnet kimosni .Ha a belsooldalalat fujjuk a lancnak akkor egyertekmuen kifele aramolva keni a kulsoreszet is.Termeszetesen leteznek kulombozo alapanyagu spray-ok ,tobbnyire a kereskedelemben forgalmazott anyagok mind jol mukodnek .A lenyeg hogy emlekezzunk az alkalmazasara.Egyebkent leteznek olyan spray-ok amik a mosasra hasznalatosak .20 evvel ez elott dolgoztam egy cegnek akik kenoanyagokat gyartanak es forgalmaznak.Miutan megszunt a munkaviszonyom kaptam toluk egy rakas ilyen szereket meg azota is ezeket hasznalom.
    Idezem sajat magam, tegnap folmentem a raktarba a varosba ugyan is csinaltak bent munkalatokat.Hat nem zartak le a lefolyo mellett a betont es feljottek a patkanyok.Elkeposzto amennyi kart csinaltak motorosruhak ,buvar ruhak ,barlangasz overalok tonkre teve mindenhol tele sz@rral .Ma ogeszdelelott takaritottam es dobtam kifele a cuccokat de elokerultek meg par doboz olaj es lanckeno spray Click image for larger version

Name:	IMG_20200901_140249340.jpg
Views:	164
Size:	1.02 MB
ID:	224320 egy kis orom az uromben

    Komment


      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hat nem zartak le a lefolyo mellett a betont es feljottek a patkanyok.
      Ha van rá mód én rájuk verném az összes kárt..... (Ha meg nem hajlandók ki ne fizess nekik bármit is.)

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha van rá mód én rájuk verném az összes kárt..... (Ha meg nem hajlandók ki ne fizess nekik bármit is.)
        Hat igen kellene valamit tenni de tobb idegessegel jar az egesz herce-hurca .Sajnos a raktar masodik felehez meg hozza se nyultam majd ma talan, ha mast nem csinalok fenykepet .Elrettento peldanak hogy mi tortenik ha hagyod hogy hasznaljak az eszkozeidet es nem ellenorzod folyamatosan a dolgaidat.

        Komment


          movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de tobb idegessegel jar az egesz herce-hurca
          Meg mondom őszintén engem jobban idegesítene hogy le kell nyelnem a költségeit más hülyeségének.....

          Komment


            ​ Par kep a raktarnak egyik fele amit meg at kell takaritani szelektalni . ​ Ez az alkalom arra jo hogy ki lesznek dobva olyan dolgok amik nem kellenek ,lessz hely masnak
            Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2020 szept. 05, 10:11.

            Komment


              movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ?????????????????????????????????????????????????
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ?????????????????????????????????????????????????
                Nemelyik polcon a patkany urulek ugy van mintha lapattal a gyongykavicsbol dobtam volna egy parral.A papirdobozok szetragva a nejlonok ugyancsak a szilard dolgokat atkell mosni lefertotleniteni.Ez a raktar bent van a varoskozpontba miota ujhazba koltoztem keveset jarok ide mert otthon van nagy garazs-muhely itt tobbnyire a nemhasznalatban levo dolgokat tartom .Votl egy periodus amikor megengedtem egy par ismerosnek hogy berakjok a motorjaikat .Csak egyre terebrjesedtek es az en cuccaimat atraktak ilyen rendezetlenul az egyik agaba a raktarnak.Hat ennek sikerult vegetvetni csak yen kaosz maradt utannuk.
                Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2020 szept. 04, 15:42.

                Komment


                  Nem láthatók a képek,azért kérdőjeleztem,számomra csak szürke négyzetek(-:
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem láthatók a képek,azért kérdőjeleztem,számomra csak szürke négyzetek(-:
                    Nem tudom hogy mukodik en ugy csinaltam mint mindig itt azt mutatja hogymukodik vagy is lathatoak

                    Komment


                      movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem tudom hogy mukodik en ugy csinaltam mint mindig
                      Oké ,valami nálam nem működik.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Oké ,valami nálam nem működik.
                        Nálam is csak kis zöld kockák vannak.

                        Komment


                          Probaltam alkalmazni a "javit"funkciot tettem egy smilet es mentettem lehet hogy igy talan latszik .Neh

                          Komment


                            movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Probaltam alkalmazni a "javit"funkciot tettem egy smilet es mentettem lehet hogy igy talan latszik .Neh
                            Nálam szintén nem látszik kép. Jobb gombbal rákattintva és a megnyitást választva azt írja: Invalid File Specified. Magyarra fordítva érvénytelen fájl-ról van szó, ezért nem tetszik a rendszernek. Hogy miért érvénytelen arról fogalmam sincs.

                            Komment


                              Click image for larger version

Name:	IMG_20200903_092530816.jpg
Views:	129
Size:	618.2 KB
ID:	224338 Click image for larger version

Name:	IMG_20200903_092548895.jpg
Views:	103
Size:	714.0 KB
ID:	224339

                              Komment


                                Click image for larger version

Name:	IMG_20200903_092558343.jpg
Views:	129
Size:	832.3 KB
ID:	224341 Click image for larger version

Name:	IMG_20200903_092625318.jpg
Views:	102
Size:	760.9 KB
ID:	224342 Click image for larger version

Name:	IMG_20200903_092640934.jpg
Views:	120
Size:	747.8 KB
ID:	224343 Probaltam megismetelni nem tudom hogy latjatok -e

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X