Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Már kezdtem azt hinni valami tél álló szőlő fajtát nemesítettél! Indulás permetezni jelszóval.

    Komment


      )nem tűnt el?

      Nem oda ajándékoztam örömmel legyen másnak is öröme benne.

      Komment


        No... hozzákezdtem (volna) egy kicsi ari motorblokk szétszedéséhez.... viszont lehúzót nem találtam a lendkerékhez,mert ugyanis tavasszal kölcsönadtam egy marékkal hogy valamelyik jó lesz. Persze egy ismeretlennek aki megígérte visszahozza.. (biztos úgy lesz,de már kissé türelmetlen vagyok) Elmentem a cimbimhez,de sajn neki sem volt megfelelő így átirányított a barátjához.... persze ott sem volt, de itt jön az élmény része: Sok szr... mint ikerdugós csepel, össz 100ccm Csepel... a piros,sárga,ezüst, túra+ mittomén között láttam olyat amit még nem, s rendesen meg is teccett. WM 250... egy henger,két ütem,laprugós csővilla,kardán... igazi csemege. Műszakilag átlátva ez lehetett volna az egyik csúcs a magyar motorgyártásban. Kár hogy csak 3db készült.

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          . Kár hogy csak 3db készült.
          Persze,nem fényképezős telóval mentél!!!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Persze,nem fényképezős telóval mentél!!!!
            Az én telóm nem tud fényképezni.. telefonálni lehet vele csak. Tökmindegy mer az se volt nálam.

            Komment


              Na végre , én is visszataláltam ...... Szóval akkor itt ragadom meg a fonal végét és kívánok mindenkinek , minden olyant mint szoktak , csak eggyel többet és nagyobbat . Egyébként pedig azt , hogy vigyázzatok magatokra , meg azt hogy Csongrádon a vírus miatt NE legyen építkezés ! Aztán ha tetszett és nincs jobb akkor ott legyünk minél többen . ..és igen is , vegyétek komolyan ezt a vakcinás dolgot , mert nem játék . Persze mindenki abban hisz amiben akar , mi a Szovjet vakcina rendszer mellett döntöttünk , mert nem -70 fokos , hanem kicsit kevesebb ezért megbízhatóbb .

              Komment


                Ideje volt ide találnod! A vírusról influenzás akkor lettem mikor be oltottak. Erről a mostaniról viszont: engem is megkörnyékezett lázam ugyan nem volt. Viszont 4 napig nem ettem semmit csak vizet ittam , meg nagydózisba a vitaminokat.Óvodás gyerekkel nem lett volna kedvem birokra kellni. A szaglásom meg az ízlelésem megszűnt. A fiamnak mondtam állítson a kávé gépen mert ramaty kávét csinál.4. este ettem egy kis kalácsot tejjel az vérré vált bennem mint cigány gyerekbe a bontó fűsű! A hűtődre nagyon vigyázz főleg a bel tartalmára próbáld meg tudom nehéz de megőrizni az eredeti beltartalmát mert nem baj ha nem csuklunk egy negyed órát az üdvözlés után. A taliról legyen az bár hol ki közénk tartozónak érzi magát bárhova elmegy a közösségünkért nem oly nagy ez a kicsi ország.


                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Már utálok boltba járni..
                  Ez a cucc kellett volna mindenkinek az első gyanús jelre! A vírus - fülét, farkát behúzva - szégyenkezve vonult volna vissza egészen Kínáig!

                  Komment


                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    mi a Szovjet vakcina rendszer mellett döntöttünk , mert nem -70 fokos , hanem kicsit kevesebb ezért megbízhatóbb .
                    ... meg - elnézve a hűtő belét - úgy látom felétek kicsit nagyobb dózisban is mérik!

                    Komment


                      Szabad itt egy asztal kérem? Meginnám a sörömet...

                      Közben elmesélném, hogy láttam egy árverésről szóló bejegyzést a facebookon. Egy utánfutót árvereznek, el, egy Pannónia P10 társaságában. Nos, úgy vélem, ez egy lehetőség papíros motort építeni! Az említett P10 a kép szerint csak némi vaskupac, ám láss csodát: a rendszáma szerint (mert azt megadták) lekérdeztem, és FORGALOMBAN VAN!
                      A nyilvántartás szerint 1972-es, a száma 72092947



                      Ha valakit érdekel, https://e-arveres.mnv.hu/index-meghi...bs-teteladatok ezen a linken megtekintheti.

                      Az utánfutót is meg kell venni, de úgyis haza kell vinni valamivel a motort, nem? Aztán meg mikor már saját lábán gurul a Pannónia, a futót el lehet adni...

                      Ha valakinek bejön ez a bolt, visz egy kört a megmentett motoron, vagy jön egy pofa sörrel! ;-)

                      Click image for larger version

Name:	40078.jpg
Views:	137
Size:	57.6 KB
ID:	226363

                      2009-ben még ilyen szép motort láttak ezzel a rendszámmal:

                      Click image for larger version

Name:	letöltés.jpg
Views:	102
Size:	50.2 KB
ID:	226364
                      Click image for larger version

Name:	letöltés (1).jpg
Views:	105
Size:	53.1 KB
ID:	226365

                      Komment


                        Még pár kép róla 2015-ből:

                        Click image for larger version

Name:	letöltés (3).jpg
Views:	129
Size:	44.1 KB
ID:	226367
                        Click image for larger version

Name:	letöltés (2).jpg
Views:	103
Size:	43.0 KB
ID:	226368
                        Click image for larger version

Name:	letöltés (4).jpg
Views:	105
Size:	34.8 KB
ID:	226369
                        Click image for larger version

Name:	letöltés (5).jpg
Views:	108
Size:	31.0 KB
ID:	226370

                        Komment


                          jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Meginnám a sörömet...
                          És vajon az a papír amit adnak az árverés után, mire elég ?

                          Komment


                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            És vajon az a papír amit adnak az árverés után, mire elég ?
                            Jó kérdés. Bár azt remélem, hogy ha hivatalosan még forgalomban van, és a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő adja el, minden okmányt adnak ami kell ilyenkor.

                            Egyébként érdekes lehet, hogy mi történt szegény motorral! 2015-ben még teljesen egyben volt, aztán mára egy rozsdásodó blokk, és egy váz maradt belőle. Ellopták talán? És csak ennyi került elő? Ez lehet magyarázat, hiszen más elemeken nincsen azonosító, ami alapján felismerhető... Ahogy elképzelem, a többi alkatrészt eladták, ezeket meg még időben megtalálták. Kár érte! De így most esélye van feltámadni!

                            Ha valaki ismerte fénykorában, talán mesélhetne róla!

                            Komment


                              Megnéztem a letölthető hirdetményt. Abban az áll, hogy 2017.04.03-ig volt műszakija, és van törzsköny szám is megadva. Szerintem így érdemes rá licitálni.

                              Komment


                                jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Egyébként érdekes lehet, hogy mi történt szegény motorral!
                                Lehet hogy a figura amikor megtudta, hogy elárverezik a Pannóniát gyorsan szétszedte, a blokkra felcsavarozott egy rossz hengert aztán vigyék Nem tudom küldenek ilyenkor levelet, vagy csak jönnek és viszik ami van mint TSZ-esítéskor?
                                Egy órával később megnézve ezek nem adósság miatti végrehajtási árverések, akkor lehetett valami lopás is.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2021 jan. 28, 21:33. Oka: újra megnézve...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X