Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom most emiatt megy a "kannázás".
    Lehet félreérthetően írtam! A külhoniak eddig nekünk hordták az üzemanyagot,nem tankoltak nálunk! Néhány autót láttam tankolni.

    A traktor,kamiontankolás,kannázás a hazai emberek szorgalma,én is azért mentem ,nem tudni mikor lészen hiány,legyen tele legalább.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lehet félreérthetően írtam!
      Ó! Bocsánatot kérek! Értelek és megértelek! Én magam is elmentem csütörtökön a közeli MOL kútra PB gázpalackért és 5 Liter 95ös benzinért az utánfutós bicajommal. Jó ha van a láncfűrészbe. Lehet tényleg sok fát kell vágnom, ha nem akarok fázni. Nyáron meg nem akarok a konyhában fűteni, hogy megfőzzem a SÓLET konzerveket!

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        legyen tele legalább.
        Sziasztok!
        Nekem Somogyban is van itthon mindig 20 - 30 liter tartalékbenzin kannákban.
        Nekem a fűnyírókba, szegélynyíróba kell. Így 65 évesen már elég nagy a terület, amit nyírni kell.

        Komment


          Én is osztom a véleményeteket az öregjeink is azt mondták : az a biztos ami elmúlt a többi bizonytalan! Első a család létbiztonsága, ez értendő a napi szükségletre első sorban.

          Komment


            Hát valóban vannak és lesznek bajok.... Ha tehetitek és szükségetek van gyógyszerekre mielőbb tárazzatok be. Azt hiszem nehéz lesz a jelenlegi helyzet eszkalálódása esetén a beszerzése bárminek is. A szállítás garantáltan mindent meg fog drágítani...

            Komment


              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a napi szükségletre első sorban.
              Lehet, hogy nem lesz elég a napi szükségletre felkészülni, kicsit hosszabb távra lesz érdemes felkészülni. Szerencsére felénk még nem érződik a hatás.

              Komment


                Ma napoztam kicsit... jó lenne holnap megfutni a próbaköröket.

                Komment


                  Kissé elszámoltam.. most sikerült befejeznem. Kicsit elvitte az időt az utángyártott alkatrészek beillesztése+ a vape rendszerhez a vezetékek legyártása. Azért annyira nem rossz 20 nap alatt egy kupac rozsdából három motor....következő terv: az újabb hármas szériánál az idő felezése.

                  Komment


                    eltávoztak.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      eltávoztak.
                      Nagyon jól néznek ki. Gratulálok! A jövőbeni tulajdonosaik is így vigyázzanak rájuk.

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        eltávoztak.
                        Minden darabból 4-sebis endúrót csinálsz?
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          4-sebis endúrót csinálsz?
                          Már az öntödék is ráálltak a 4 sebis dekli gyártásra akkora üzlet !

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Minden darabból 4-sebis endúrót csinálsz?
                            Így kérték.
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Már az öntödék is ráálltak a 4 sebis dekli gyártásra akkora üzlet !
                            Most jőnnek a fordkihajtásos darabok.

                            Komment


                              Ki a csodának kell ekkora mennyiség ?
                              Értem ,hogy a keleti régió egyik legmegbízhatóbb segédjárgánya volt,viszont nem értem a kereslet miért ekkora?????Az is igaz mikor elkeztek érdeklődni a "pénzes emberek"akkor ...megtaláltuk az összes magyar forgalomba helyezett: BMW-t...Uralt...Dnyepert..-néhány kivétellel...Szerintem a maradék csak a kivételes embereknek van fenntartva....Az is kering a pletykás körökben,hogy a WM-csepelből több van "felújítva"mint ahány készült...nem beszélve a 250-es csepelről..!
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2022 márc. 20, 18:05.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                Nyugaton hirtelen valamiért igen népszerűek lettek, az enyhe kifejezés hogy elszállt a gépszíj mikor megláttam miket kérnek 1-1 jó állapotú gépért....


                                Kicsit pakolgattam a műhelyemben, korai tavaszi nagytakarítás. Bejönnek a jó idők visszahozom a bóbitát munkatársamtól....
                                https://content.section9.me/im/vf/tarolo3.jpg

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X