Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rövidke kérdésem lenne. A 210-es babszi tankjára lehet még valahol kapni az eredetivel megegyező matricát?
    Konkrét választ nem tudok adni, hogy lehet-e találni, de lehet jobban jársz ha megszerkeszted cadbe és csináltatsz egyet. Ha esetleg nincs mintád amiről a méreteket le tudnád lesni akkor tudok segíteni, mert van apámnak egy babettája, de sajnos most 12órázok még 3 héten keresztül, úgyhogy csak utána tudok segíteni. Ha nem találsz jobb megoldást és ráér akkor írj rám privátba mert az maradandóbb és amint tudok utánanézek, leírom a pontos méreteket, esetleg ki is szerkesztem neked.

    Komment


      chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ilyen izzókat keresek:
      Beavatnál a titokba ? Ha jó az ötlet, letagadom hogy van ilyen a padláson. ( ha rossz, akkor meg azért)




      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      lehet még valahol kapni az eredetivel megegyező matricát?
      Ezt találtam tegnap.http://www.jawamarkt.cz/satz-aufkleb...-638-639-typ-1




      Esetleg még ez !http://veteranapro.hu/emblemak-felir...imson-matricak

      Komment


        Komment


          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Beavatnál a titokba ? Ha jó az ötlet, letagadom hogy van ilyen a padláson. (ha rossz, akkor meg azért )
          A titok, hogy ilyen fényfüzérünk van és ragaszkodok (ragaszkodunk) hozzá és már nem gyártják ezt a típust. Illetve van még ilyen is:

          Pótizzók | Elektro-Light Kft.
          Van egy kis baj vele, hogy Kínai Xar:-( felügyelet nélkül nem érdemes hagyni működés közben. Ettől függetlenül vettem egy rakással ezt is, de azt nem keverem össze a békebelivel.

          Bocsánat, így jobban megtalálható:

          Pótizzó hagyományos izzósorhoz E10 14V 3W zöld | Elektro-Light Kft.




          ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amíg a Király utcában létezett a Tungsram márkabolt, nekik volt egy fióknyi. Évente elsétáltam arra karácsony előtt, vettem 2-2 db-ot színenként, kb. egy ezresért. Aztán pár éve bezárt a bolt, azóta én is csak nézem, ahogy menthetetlenül fogynak a tartalékaim . Természetesen nem egyformán fogynak a színek .
          Nos körülbelül két hete voltam a Tungsram gyárban, egyből eszembe jutottak az izzók. Megvigasztaltak, hogy már 3-4 éve nem gyártanak ilyet.. Viszont a képen látható mennyiséget még kiguberálták valahonnan. kétszer ennyit is el tudtam volna viselni, mert rengeteg nem működött már. (egyik izzó kiégett, de úgy, hogy össze égett a két elektróda így nagyobb feszültséget kapott a többi izzó is :-( Na állítólag az ilyen baleset jobban előfordulhat ezzel a kínai csodával
          Utoljára szerkesztve a következő által: chemotox; 2012 júl. 25, 18:02.

          Komment


            Ne dobd el a kiégetteket. Ha elfogy a tartalékod akkor próbáld úgy "kinyitni" az izzó alját hogy a fém feletti rész ép maradjon, ezután már csak egy olyan kis izzót kéne keresni ami belefér. Mi anno így mentegettük a hóemberes izzó sorunkat, pár évet kihúzott így de utána végleg letette a kanalat sajnos .

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ne dobd el a kiégetteket. Ha elfogy a tartalékod akkor próbáld úgy „kinyitni” az izzó alját hogy a fém feletti rész ép maradjon, ezután már csak egy olyan kis izzót kéne keresni ami belefér
              Köszönöm a tanácsot.

              Most teljesen rákattantam erre az ügyre, mert tavaly történt a baleset, hogy elromlott a füzérünk, így vettünk gyorsan egy másikat, aminek nem működött egy része új létére sem Kár, hogy csak most jutott eszembe feltenni itt is a kérést...

              Egy sárga izzót még tavaly találtam Pannonia alkatrészek között és még jó volt! Jobban örültem neki, mint a lábtartóknak amit boltoztam.

              Komment


                Ha nem is karácsonyfaizzó, de a témáról ez jutott eszembe, nesze neked Hella,
                már izzót is inkább Kínában gyártatnak le :
                Click image for larger version

Name:	DSC02819.jpg
Views:	1
Size:	192.9 KB
ID:	131581Click image for larger version

Name:	DSC02820.jpg
Views:	1
Size:	192.5 KB
ID:	131582

                Komment


                  Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Konkrét választ nem tudok adni, hogy lehet-e találni, de lehet jobban jársz ha megszerkeszted cadbe és csináltatsz egyet. Ha esetleg nincs mintád amiről a méreteket le tudnád lesni akkor tudok segíteni, mert van apámnak egy babettája, de sajnos most 12órázok még 3 héten keresztül, úgyhogy csak utána tudok segíteni. Ha nem találsz jobb megoldást és ráér akkor írj rám privátba mert az maradandóbb és amint tudok utánanézek, leírom a pontos méreteket, esetleg ki is szerkesztem neked.
                  Ennyit nem ér a dolog de azért kösz . Akkor marad a bolti verzió .

                  Már csak azt sajnálom hogy a hülye beállítási bázis tréning miatt félbe kellett hagynom az összeszerelést .(Igen, már én is "eladtam a lelkem az ördögnek"...)
                  Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 júl. 26, 20:00.

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ........... a hülye beállítási bázis tréning.............. (Igen, már én is „eladtam a lelkem az ördögnek”...)
                    Te már megint "rébuszokban" beszélsz. Csoda, hogy nem tudok aludni, mert nem értem mit akarsz mondani?
                    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                    Komment


                      Néha előfordul (osztálytársaim poénkodtak ezzel) . Amúgy nem nagy rébusz szerintem mert már a tréning neve mutatja hogy kik vesznek ezen részt .
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2012 júl. 26, 20:31.

                      Komment


                        Hello! Bekapcsolódnék ide ha nem baj Nekem egy Romet Kadett 780-am van (brutális nagy hanggal) és most az egyetlen dolog amire vágyok egy motoros találkozó valahol itt szabolcsban( messzebb nemigazán merek menni ),ahol nagy és igazi motorok mellé állhatnék a kis kotroncommal és elmondhatnám : itt vagy kicsi romettem velem együtt a menyországban Szóval ha valaki esetleg tudna egy ilyen találkozóról akkor megköszönném neki hogy elárulja hol,s mikor lesz

                        Komment


                          jó napot!! sajna nem tudok ilyen rendezvényt azon a környéken. de viszont borsodban azon belül is bodrog keresztúrban pannonia márka találkozó lessz !!!! de mint mondta a környéken keres így én nem tudok segíteni sajnos. további szép napot!!

                          Komment


                            revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szóval ha valaki esetleg tudna egy ilyen találkozóról akkor megköszönném neki hogy elárulja hol,s mikor lesz
                            A legközelebbi olcsóbb benzinkútnál, valamelyik keddi napon, a következő brutál benzinár emelés előtt.




                            találdki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            bodrog keresztúrban pannonia márka találkozó lessz
                            Sajna az már csak volt !

                            Komment


                              jó napot mir mur !! na szóval így fogom meg csinálni a tl emet ahogy leírtam. úgy jó meg csinálni??

                              Komment


                                találdki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                úgy jó meg csinálni??
                                Na szóval ! Itt mindenki tegeződik, márka hovatartozástól, és életkortól függetlenül. Biztosan jó amit elképzeltél, ( látni kéne ), de itt Pannóniából igazán ApaE a KIRÁLY. Ő majd kiokosít.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2012 júl. 27, 16:16.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X