Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Köszönöm István! Hát idén nem tudom fogok-e még motorozni mert még nincs egy mocim sem készen... Úgy meg nem akarok vele menni hogy nem olyan mint szeretném

    Komment


      Az enyém is ki fogja szerintem hagyni ezt a szezont most már, de majd jövőre újjá születve indulunk neki a szezonnak

      Komment


        Na ma megvolt a légcsavarteszt, a motorpróba, a tesztrepülés és festés után engem is elvittek egy körre. Műrepültünk egy szépet. volt bukfenc, orsó, legyező, dobott orsó, részeg pilóta, előre bukfenc, háton repülés és még sok egyéb aminek nagy részének a nevét sem tudom, de baromi izgalmas volt, úgyhogy megérte javítgatni.

        Javításra visszatérve, csináltunk egy motorpróbát a földön, nem volt semmi baj, különösebb zajt nem hallottunk, a pilóta azt mondta, hogy talán még kevésbé rezeg mint előtte. Motorpróba után a tanárommal átnéztük nagyítóval a javított részt, aztán ultrahangos vizsgálat is volt (fém 200assal végigkopogtattuk aprólékosan az egészet) talán egy minimális buborék van benne, de pont a külső végén a javításnak, így a centrifugális erő amúgy is kifele húzza, tehát még ha ki is szakad kárt nem tud okozni. Ezután elengedtük tesztrepülésre, ahol rendesen meghajtotta és megterhelte, ezután megint átvizsgáltuk, de semmilyen változást nem tapasztaltunk, úgyhogy mindketten rábólintottunk a további repkedésekre. Visszavittük a hangárba, lefestettem, 800as papírral megcsiszoltam, majd plexipolírral felpolíroztam és azóta senki nem találja a javítás helyét, csak én tudom, hogy hol lett javítva

        Komment


          Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Na ma megvolt a légcsavarteszt, a motorpróba, a tesztrepülés és festés után engem is elvittek egy körre. Műrepültünk egy szépet. volt bukfenc, orsó, legyező, dobott orsó, részeg pilóta, előre bukfenc, háton repülés
          Meg róka móka, meg kígyó nevezgetés Legalábbis én tuti igy jártam volna

          Komment


            OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Meg róka móka, meg kígyó nevezgetés Legalábbis én tuti igy jártam volna
            Közel voltam én is hozzá. 20 perc után kezdtem el integetni, hogy lassacskán visszavehetünk a tempóból, mert nem találja a helyét ami bennem van, de végül nem volt semmi baleset. Viszont földetérésnél mindenki vigyorogva várta, hogy biztos telehánytam a gépet (bár nagyon felkészültek mert van felragasztva oldalra hasitasi -stomac injurine pack- amibe a fent távozó béltartalmat lehet üríteni) és nagyon meg voltak lepődve, hogy 20 percnyi forgolódás után nem csak, hogy nem ájultam el, de még a zacskót sem használtam..

            Komment


              Ha beállnak a rakpartok, akkor jól jöhet egy ilyen :
              Index - Belföld - Titokzatos német kétéltű a Dunán

              Komment


                Ennyi pénzért kicsit drága darab De valóban nagyon stílusos lehet vele menni.

                Komment


                  Ja és a frászt lehet ráhozni a nézelődökre, meg az új utasokra is......

                  Komment


                    Most elgondoltam azt a sikítozást amit vágnának amikor látják hogy irány a víz és no brakes!

                    Komment


                      Sziasztok!
                      Nem akarok új témát nyitni, csak a magyar ügyintézések fontossági sorrendjéről egy kis szösszenetet szeretnék megosztani Veletek!
                      A történetem úgy indult, hogy a pici fiam levizsgázott és kértem az ajkai okmányirodában időpontot a "kategória bővítésre", de 30-ára kaptam volna! A devecseri okmányirodában 19-ére kaptam!
                      Kocsival átmentünk a gyermekemmel, nem volt hely a parkolóban, (rosszul) gondoltam, felállok a "használaton kívüli" járdára, majd elindultunk intézni a jogsit. Ott azt mondták, hogy 3-4 hét mire megkapja a kölyök a jogosítványt, de addig ezzel a fényképes hivatalos "papírral" nem használhatja ezt a kategóriát! Mikor kijöttünk, egy ismerős figyelmeztetett, most mentek el a rendőrök, körbefényképezték az autómat és valószínű feljelentenek! Utol értem Őket és illedelmesen, a hibám elismerése mellett, megkérdeztem nem lehet-e "olcsóbban" feloldozást nyerni! Nem lehet, mert a fényképező automatikusan küldi az adatokat a szombathelyi "bíráló bizottsághoz", majd Ők eldöntik az ügyem súlyosságát! Megköszöntem!
                      Amiért írtam ezeket a "fájdalmas" sorokat, azt azért tettem, mert a bünti már meg jött (egy héttel az eset után) 30.000,-!, a jogosítványra még 2-3 hetet várni kell! Na ez a FONTOSSÁGI SORREND!
                      Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2012 júl. 21, 22:39.
                      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                      Komment


                        Kedves -t5-!

                        Nagyon sajnálom a veled történteket, amúgy én is hasonló cipőben járok, annyi kivétel, hogy nekem a bírság még nem jött meg, de a jogsira már egy ideje várok én is, kb 3 hete és még semmi...

                        Komment


                          OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves -t5-!

                          Nagyon sajnálom a veled történteket, amúgy én is hasonló cipőben járok, annyi kivétel, hogy nekem a bírság még nem jött meg, de a jogsira már egy ideje várok én is, kb 3 hete és még semmi...
                          Tudom nem vigasztal, de nem vagy egyedül!

                          Más: Ilyen izzókat keresek:Click image for larger version

Name:	DSCF4525 [Asztali Felbontás].jpg
Views:	1
Size:	164.5 KB
ID:	131570 A háttér pedig stílusosan tömítés készlet

                          Komment


                            Sárga talán akad pár darab...a hétvégén megnézem neked, ha nem sürgős...ebből volt a régi karácsonyfa fényfüzérünk...és egy fénycsőgyujtó villogtatta Én meg gyujtásállításra használtam később a foglalatokat izzóstól de szerintem még van
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én meg gyujtásállításra használtam később a foglalatokat izzóstól de szerintem még van
                              Ha van 2-3 darab az is kellene, mármint foglalat. Egyébként nagyon köszönöm!

                              Komment


                                Rövidke kérdésem lenne. A 210-es babszi tankjára lehet még valahol kapni az eredetivel megegyező matricát?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X