Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak lemez szovjet harckocsit keresek zöld szinben, гвардеец felirattal és 355-ös toronyszámmal komplett állapotban, de sehol nem lelek.
    Amit meg én keresek, az 7 melódiás karóra, illetve volt a piacon zenélős kulcstartó, de sajnos körülírni nem tudom, de ha látnák egyet felismerném Mondjuk 7 zenés órát találtam újat is, csak nem vitt rá a lélek megvenni, mert csomagküldő szolgálatos helyen találtam rá.

    Komment


      Szervusztok Barátaim!

      Sajnos gondban vagyok,melynek okai egyenlőre nem nyilvánosak és ezért csak visszafogottan tudok részt-venni,a fórum,számomra igen fontos mindennapjaiban.A problémám nem egészségügyi,sokkal rosszabb,-hivatalos,-cégügyes és határidőket kell tartanom,ezért egy jó ideig visszafogott lesz a jelenlétem,de ezt ne vegyétek úgy,hogy hűtlen leszek,ehhez a közösséghez valaha is.

      Tudom magamról,hogy minden nap be fogok jelentkezni és olvasni fogom a hozzászólásokat,de sajnos konstruktív hozzászólásokra nem fog telni tőlem a "hatóságosdi" miatt,remélem túlélem ezt az egészet és akkor ismét aktív leszek.

      Szeretettel üdvözlök minden fórumozót,(még Colit is):Che
      OdinHEM, sinter és 10 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Amit meg én keresek, az 7 melódiás karóra
        Nekem van Bár szíjjak nélkül egy MAGNUM márkájú...sose láttam még működni, de szerintem menne. Ha gondolod, küldj egy címet priviben, és egy borítékban elküldöm neked, nekem úgyis csak itt hányódik a számítógépen.
        OdinHEM, chemotox és smuk73 kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          A hatóság az komoly dolog. Elégítsd meg ezt az éhes oroszlánt, de ne hagyd, hogy felfaljon!
          Remélem nem hagysz minket hsz. nélkül sokáig. Együttérzéssel kívánok széles utat és jó gyújtást!
          Üdvözlettel: CZsolti
          sepy, kvaga és Che kedvelte ezt.

          Komment


            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Elégítsd meg ezt az éhes oroszlánt, de ne hagyd, hogy felfaljon!
            Ez az oroszlán egyre éhesebb, és ha már megkóstolta a kisujjadat, nem éri be a karoddal.
            kvaga, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              Hát sajnos így van . Nem szabad gyengesék jelét mutatni, de ugyanakkor feldühíteni se ildomos...

              @Che
              Remélem gyorsan megoldódnak az ügyeid, addig is sok szerencsét .
              Che és chemotox kedvelte ezt.

              Komment


                Ez a kep hol keszult.

                Click image for larger version

Name:	130203_134802.jpg
Views:	1
Size:	180.7 KB
ID:	134521 Click image for larger version

Name:	130203_134837.jpg
Views:	1
Size:	181.2 KB
ID:	134522

                nem nehez sok hazankbeli jar erre A kedvenc marka nepszerusitese akarhol is.
                OdinHEM, chemotox és soveny kedvelte ezt.

                Komment


                  Újabb gyöngyszem

                  Eladó Alkatrész, felszerelés Győr-Moson-Sopron: Eladó egy pannonia p 20as blokk
                  demeter kedvelte ezt.

                  Komment


                    chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Eladó Alkatrész, felszerelés Győr-Moson-Sopron: Eladó egy pannonia p 20as blokk
                    Mitől huszas?biztos a nemes penész miatt kerül ennyibe.
                    chemotox kedvelte ezt.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Nájsz!

                      Bár az így forgatott hengerfej és abban a rögzítóvilla helyén megvalósított ventillátorrögzítés figyelemreméltó!
                      chemotox és kollarg kedvelte ezt.

                      Komment


                        Kedves Blackmumus!2012. jun.20.ai hozzászólásodat olvastam a lakkból sem szabad kihagyni az edzőt szerintem és ha szárító nincs legalább infrázni kell mert máskülönben nem lesz kellő kemény. Ezért a leg ideálisabb a kabin ott por sincs és lehet szárítani is. Ez persze az én satnya véleményem csupán. Én nem festeném nitróval, már azok sem a régi keverések mikor még jobb nem volt és az autókat is evvel fényezték. Jó kavarást és benzingőzöst! Üdv. Sepy.
                        Che kedvelte ezt.

                        Komment


                          Sziasztok!

                          Azt kérdezném, hogy ti is úgy tudjátok, hogy március 3-án lesz börze Nyírtéten?
                          Összefuthatnánk, ha van kedvetek...
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment


                            Szép napot mindenkinek .

                            Alkatrész ügyben kérnék egy kis segítséget. Szóval a bordás szíjam feladta a küzdelmet és vettem másikat. Igen ám de ez meg olyan feszes hogy több bajt csinál mint ahány gondot megold(és csak ez van a boltokban amit ismerek sajnos :/ )... Az egyik gond hogy a nagy bordáskerék ferdén áll tőle ezért folyamatosan dörzsöli a kis bordáskerék oldalán a kuplungut, és ez még a kisebbik. Mióta az új szíj van fent a generátor álló és forgórésze összeérnek... Click image for larger version

Name:	blink.gif
Views:	1
Size:	1.1 KB
ID:	134766 Szóval annyi lenne a kérdésem hogy nem tudtok egy boltot/embert aki árul normális szíjat a 210-es babszikhoz?

                            Előre is köszi a segítséget .
                            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2013 márc. 03, 10:41.

                            Komment


                              Sziasztok!

                              Nem tudjátok milyen típusú izzók kellenek Pannonia egyhengeres motorhoz? Típus teljesítmény, ilyesmi érdekelne.

                              Komment


                                Gondolom T-5 ről van szó:
                                Fényszóró: 6V 35W bilux
                                helyzetjelző:6V 1,5W
                                kilométeróra: 6V 1,2W
                                Dinamóval szerelt gépnél 6V 3W szofita töltésjelző
                                féklámpa: 6V 10W
                                hátsó lámpa 6V 3W
                                OdinHEM és chemotox kedvelte ezt.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X