Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Blackmumus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    közelebb van a vége mint az eleje
    Ja ! meg az első kerék, hátrafele forog. Szép a mocid . Gratulálok !
    OdinHEM és Blackmumus kedvelte ezt.

    Komment


      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ja ! meg az első kerék, hátrafele forog. Szép a mocid . Gratulálok !
      Köszi szépen! Az a kisebbik probléma, hogy az első kerék hátrafelé forog, de mióta feltettem a visszapillantót nem fér be az ajtón Meg a T5ös csomagtartótól nem fér fel a H-s szerszámos láda

      Komment


        Szervusztok!


        Na most már aztán elég volt!Felhívom a fórum azon tagjait,ha van olyan aki nagyon jóban van az egek fölött sejtett nagy alkotóval,hogy intézkedjen és kérje meg a kaporszakálút,hogy azonnal vessen véget a télnek és kárpótlásul,azonnal bocsásson a földre 25-30 fokos meleget celsiusban,továbbá terítse be a földet a napnak ragyogásával!

        Lassan a zsebünk után kiürül a szenes is és még mindig telet jósolnak én meg már kantárszakadást kaptam a hólapátolástól,elég volt,ha nem javítja meg az időt,a nagy alkotó,akkor felmondok,-úgyis egy selejtes dolgot csinált,-persze nem is lehetett másként,ha csak hét napot vacakolt vele.Hiába "hamar munka sosem volt jó".

        Üdvözlettel:Che
        OdinHEM, sepy és Tamás78 kedvelte ezt.

        Komment


          Az idén a nyár technikai okok miatt elmarad...
          Blackmumus kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ha csak hét napot vacakolt vele
            Hatot. A hetediken megpihent.

            Pihenj Te is egy kicsit, vagy tégy úgy, mint én: fagyálló védőital és jöhet a hólapátolás.

            Azért gondolj bele, ha már akkor is létezik ötnapos munkahét, akkor mi meg sem vagyunk teremtve és nem tudnánk Őt kritizálni. Senki nem tehet erről a fura időről, egyedül az emberiség. Amíg Amerika és Kína nyomathatja orrba-szájba a sok károsanyagot, addig jobbat ne várjunk, mert csak rosszabb jön.
            Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2013 márc. 27, 15:16.
            OdinHEM, UK és Hajtókar kedvelte ezt.

            Komment


              Elvileg nálunk majd a mediterrán felé fog eltolódni az éghajlat, ezenkívül marad alattunk Európa vízkészlete, ezért akar már jó előre mindenki itt sátrat verni. Majd cserélünk az arabokkal vizet benzinre, egy az egybe. Addig is felszáradhatna ez az almakompót, mert KÉSZ A HD-Indian, és már szennyezném vele a környezetet!
              sepy kedvelte ezt.

              Komment


                Hajtókar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Majd cserélünk az arabokkal vizet benzinre, egy az egybe
                Szerintem egy pár év , pár évtized és nem kell velük cserélni .Övéké lesz minden ,ha így halad az ország !

                Komment


                  Akikre te gondolsz azok nem az arabok, hanem az ellentábor. A Jordán-parti székelyek. De az övék se lesz.
                  sepy és Che kedvelte ezt.

                  Komment


                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Na most már aztán elég volt!Felhívom a fórum azon tagjait,ha van olyan aki nagyon jóban van az egek fölött sejtett nagy alkotóval,hogy intézkedjen és kérje meg a kaporszakálút,hogy azonnal vessen véget a télnek és kárpótlásul,azonnal bocsásson a földre 25-30 fokos meleget celsiusban,továbbá terítse be a földet a napnak ragyogásával!
                    Ne izgulj, az időjárás csak azért ilyen szar mert nincs kész a motorom és a nagyfőnök nem akarja, hogy amiatt búslakodjak, hogy jó idő van és mégsem tudok motorozni. Kedden felrakom a berúgótengelyt meg a berúgókart és jöhet a jóidő! Remélem azt nem akarja megvárni, hogy a papírjaim is meglegyenek hozzá, mert hóesésben nehéz elvinni műszakiztatni
                    OdinHEM, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szervusztok!
                      Na most már aztán elég volt!Felhívom a fórum azon tagjait,ha van olyan aki nagyon jóban van az egek fölött sejtett nagy alkotóval,hogy intézkedjen és kérje meg a kaporszakálút,hogy azonnal vessen véget a télnek és kárpótlásul,azonnal bocsásson a földre 25-30 fokos meleget celsiusban,továbbá terítse be a földet a napnak ragyogásával!
                      Nem csak neked van eleged blőle de itt lehet hogy nem isten a hunyó :
                      Click image for larger version

Name:	559350_437798082972659_1767585076_n.jpg
Views:	1
Size:	35.1 KB
ID:	134923
                      OdinHEM, Che és 4 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Mercedes törésteszt , valahogy nem szívesen lennék a srác helyében, valószínű szegény nem lesz a hónap dolgozója...
                        Utoljára szerkesztve a következő által: supermax; 2013 márc. 29, 09:32.
                        wsievers és mir-mur kedvelte ezt.

                        Komment


                          Ezt kb élete végéig fizetheti...
                          mátéapu kedvelte ezt.

                          Komment


                            A télen én is Trabantoztam bőven !Click image for larger version

Name:	201303291134.jpg
Views:	1
Size:	186.1 KB
ID:	136804Click image for larger version

Name:	201303291135.jpg
Views:	1
Size:	187.2 KB
ID:	136805 De 25 éve a Trabi meg a hó viszonya valahogy más élvezetet nyújtott.
                            De van még itt egy talány is. Hogyan lehet 156 gramm sertéshús, 100 gramm szalámibanClick image for larger version

Name:	201303271133.jpg
Views:	1
Size:	189.2 KB
ID:	136806
                            OdinHEM, chemotox és 4 további látogató kedvelte ezt.

                            Komment


                              tél űzése

                              Jagdtigger megtalálta a főbűnöst. Ha Holle anyót sikerülne távol tartani az ablaktól javulna az idő de akkor mi lesz a Mesével? Én azt hiszem már vagyunk egy páran kik napi szinten pöfékeltetjük a gépet hátha sikerül elriasztani a télutót. Nekem is van ilyen szép trabi ajtó borítóból készült fehér ember gyílkolóm!, mert akkorára sikerült , hogy egy nyomon lehet utána közlekedni. Józsi Barátom Te pedig ne méltatlankodj van 30 celsius csak úgy,hogy Orosházán 10- Hódmezőn 9- a többin pedig a környező Falvak osztoznak. Szép napot és sok piros tojást! Üdv. Sepy.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2013 márc. 30, 11:02. Oka: betű hiány

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A télen én is Trabantoztam bőven ![ATTACH=CONFIG]15050[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]15051[/ATTACH] De 25 éve a Trabi meg a hó viszonya valahogy más élvezetet nyújtott.
                                De van még itt egy talány is. Hogyan lehet 156 gramm sertéshús, 100 gramm szalámiban[ATTACH=CONFIG]15052[/ATTACH]
                                Már régóta tudom hogy antianyagot etetnek velünk. Ezért kell állandóan finganom a bolti cucctól.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X