Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Üdv heeegany!

    Első lépésnek nagyon biztató.

    Komment


      A Giulietta , és a 75 , 90 totál más méretű Hardy-val volt szerelve mint a Zsiguli.... és ráadásul három is volt benne(kereszt nincs benne!) , mindíg a legdrágább ment tönkre . Az Alfettánál is, a kardán a motor és a kuplung közé esik , (egybe a váltóval , és a difivel ) vagy úgy van mint a spider -nél ????? Szivesebben tettem volna a ladáét , mert alaphangon 30e-be fájt egy ilyen malőr ....

      Komment


        Czetkások figyelem! Ilyet még nem láttam:

        Carp Zoom állványos pontybölcső CZ7833 Simontornya ”¢ OLX.hu

        A keresőbe csak annyit írtam be, hogy "CZ". Ez is közte volt. Kis pontynak pont(y)jó. Anyukája altatódalt énekel neki.

        Komment


          A keresőbe csak annyit írtam be, hogy „CZ”.
          Ilyen ez az alkatrészvadászat...
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Kérésem lenne!

            Vettem a motorra egy pár felcsatolható oldalbőröndöt(szerintem német,de nem krauser)a Sepiére hasonlít nem tudom zárni.

            Van használható megoldás a nyitás-zárásra,vagy beszerezhető tartalék kulcs?

            Minden záron "2"-szám szerepel ebből kiindulva gondolom nem túl sok variáció lehet.A közeli kulcsmásoló 30km(megszünt)a következő túl távoli.
            Barmolni nem szeretném és igy használni sem tudom.

            Várom a tippeket!!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Nem tudom milyen a kialakítása(egy kép nem lenne rossz) No de lehet hogy lemezszekrényzárat, vagy valamilyen bútorzárat bele lehet faragni. Akár faragás nélkül is. (lemezszekrény zár fülének átalakításában csak a képzelet szabhat határt. Így elég sokoldalúan használható, és nem is drága)

              Komment


                No ez azClick image for larger version

Name:	oldaldoboz 016.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	144006Click image for larger version

Name:	oldaldoboz 008.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	144008Click image for larger version

Name:	oldaldoboz 010.jpg
Views:	1
Size:	190.9 KB
ID:	144009Click image for larger version

Name:	oldaldoboz 007.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	144007ha lesz időm szétfaragom az egyik házat hat egyformához muszáj kulcsot faragni
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Ti rátennétek ezt egy veterán autóra?

                  Veterán kipufogó dísz Trabant, Wartburg, Barkas, Lada, Opel, VW Budapest IX. kerület ”¢ OLX.hu



                  - - - Updated - - -


                  Vettem a motorra egy pár felcsatolható oldalbőröndöt (szerintem német,de nem krauser)
                  Azért próbáld csak meg a Krauser csomagtartóba beletenni. Szerintem passzolni fog. Ha a Sepyét netán Mezőtúron készítették, akkor meg biztosan Krauser-utánzat, mert az enyém is ott készült, csak nem üvegszálas, hanem vákuumszívásos technológiával. Egyébként ugyanaz az ember csinálta mindkettő variációt.


                  Komment


                    mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    [ATTACH=CONFIG]26997[/ATTACH]

                    Szerintem ez az embléma rajt a Hein Gericke bocs ha nem így írják.
                    Nekem két motoron is Nonfango van mindegyik a motorral jött, viszont a kulcsuk ugyanaz.
                    Szerintem faragás előtt próbáld meg valakitől akinek van ilyen kölcsönkérni egy másolásra természetesen próba után.

                    - - - Updated - - -

                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ti rátennétek ezt egy veterán autóra?

                    Veterán kipufogó dísz Trabant, Wartburg, Barkas, Lada, Opel, VW Budapest IX. kerület ”¢ OLX.hu
                    Mindenképpen!

                    nem tudom ez volt-e a Wartburgokon gyárilag vagy korabeli optikai tuning de engem akkoriban elbűvölt.

                    Komment


                      Mateapu! Passzol a nálunk is kapható után gyártott keretbe, bele próbáltam mert a 350-es-sel én is kaptam egy párat melyen ui. zár van. Egyenlőre kulcsilag nincs megoldás/ az enyémnek sincs meg/ a kulcsmásoló széttárta a kezét sajna nincs megoldás jelszóval!. Még megpróbálok egy másikat ki széfet és jármű ajtót is nyit hátha tud okosat mondani!.

                      Komment


                        Jövő héten kapok róla infót még nincs teljesen veszve. Itt nem kezdték avval ,hogy nincs megoldás.

                        Komment


                          Mindenre van megoldás, én is pl balszerencsémre kint németbe becsuktam a kulcsot a kocsi csomagtartójába. Még szerencse hogy ADAC-os emberke találékony volt, légpárna-ék-hajlított acélrúd kombóval kinyitotta.... (rongálás nélkül, előbb a vezető ajtót utána többit megoldottam)

                          Komment


                            Ti rátennétek ezt egy veterán autóra?
                            Nem! én betenném a hátsóablakba,hogy lássák mim van.és így ujj maradna.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              szétfaragom az egyik házat
                              Ne gyalázd szét ! Két vékony lemezcsíkkal ki lehet nyitni ! ( Nézd meg a neten )

                              - - - Updated - - -

                              Tudja valaki, vagy el tudja olvasni valaki, hogy mi van a táblácskára írva ?http://static.napjaink.org//2015/03/...93010c20_m.jpg

                              Komment


                                annonia van ráírva, miért? Ez egy TLB tankfelirat része, letört a P betű.
                                *Hopp, javítok, nem a tankfelirat, hanem a sárvédőn lévő.
                                Click image for larger version

Name:	080.jpg
Views:	1
Size:	39.7 KB
ID:	144013
                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 márc. 18, 12:23.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X