Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Egy ki igazán kocsmához illő téma ! Az elmúlt napokban egy ilyen helyen dolgoztam.Click image for larger version

Name:	SAM_1111.jpg
Views:	1
Size:	195.5 KB
ID:	144972Click image for larger version

Name:	SAM_1112.jpg
Views:	1
Size:	195.7 KB
ID:	144973Click image for larger version

Name:	SAM_1113.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	144974Click image for larger version

Name:	SAM_1114.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	144975Igazán szemet gyönyörködtető igényes munka, és környezet .

    Komment


      Az elmúlt napokban egy ilyen helyen dolgoztam.
      Ez egy nyomda?

      Komment


        Az elmúlt napokban egy ilyen helyen dolgoztam.
        Mint minőségellenőr?

        Komment


          Igen Dongós ez egy nyomda már csak azért is ha hosszan élvezed a vendég szeretetét ezen helyiségnek otthon nyomdáznak rajtad miután fel emeled a hangod! Ha beüzemel akkor nyomd le a sört!,én legalább is egy sörfözönek nézem. Bár lehet ez egy igényes lepárló is.Nem voltam kóstolóban mostanság egyikben sem.

          Komment


            Ez bizony szép.. Nekem kicsit csúnyább is megtenné...úgyse mutatnám meg senkinek

            Komment


              Ez egy nyomda?
              Igen ! Benyomda !
              Mint minőségellenőr?
              Nem ! Mint tróger !

              én legalább is egy sörfözönek nézem
              Páleszka lefejtő készülék !

              Komment


                Igazán szemet gyönyörködtető igényes munka, és környezet .
                Ez a nagy batár helyiség pedig gondolom munkavédelmileg előírt. "Az egymással szemközti falak megfelelő távolságra (min. 7m) legyenek a sarokban elhelyezett készüléktől, hogy a minőségellenőrzést végző szakember hirtelen fellépő egyensúlyvesztés esetén megfelelő támaszték hiányában nehogy fejsérülést szerezzen."

                Komment


                  nehogy fejsérülést szerezzen.
                  Azért kell a laminált padló is? Nehogy már valami hitvány kövezetre essen
                  (persze az is lehet hogy nem is laminált padló, hanem valami brutál igényes és nagyon drága kő)

                  Komment


                    És kell egy pihenő sarok is regeneráló heverővel.

                    Komment


                      Én is beterveztem a pihenőt..a szükséges eszközöket már bepakolták..Click image for larger version

Name:	fór 012.jpg
Views:	1
Size:	197.6 KB
ID:	145369

                      Komment


                        Zsolti Te jársz munkavédelmi tovább képzésre?, még ezek az előírások megjelennek a legközelebbi " Közlönyben ".

                        Komment


                          Írtam én ettől cifrábbakat is. Alul, felül, elöl, hátul definíciója a traktoros szemszögéből. A traktorban ülve és menetirány szerint előre nézve, ami a gép előtt van...etc.

                          Komment


                            Csak egy kérdés. Ivott valaki meggybort,s őszintén ízlett is neki? Click image for larger version

Name:	fór 020.jpg
Views:	2
Size:	198.8 KB
ID:	145900 Még egy. Mi ez? Nincs ráírva semmi,én meg szeretnék okossabb lenni. szivesen vennék kis infót.

                            Komment


                              szivesen vennék kis infót.
                              Az biztos, hogy egy légpuska...a többit nem tudom...

                              Komment


                                Jééé...az meg fel sem tűnt. Köszi!! Én arra jobb oldalira koncentrálltam..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X