Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a békülésbe lassan időszerű lenne összeírni hogy
    Azt hittem arról csinálsz összeírást, hogy kivel kell békülnöd !

    Komment


      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      lehet azt is viszek
      Nekem elhozhatod az ETS -t mert én annak érzem a hiányát !

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem elhozhatod az ETS -t mert én annak érzem a hiányát
        De hát nem is típustiszta.

        Komment


          Kedveskéim! már kb. az ötödik csongrádi találkozót fogom az idén foganatosítani, de én még nem voltam, de vendéglátóink mely ttársaságnak én is tagja vagyok el mennek a nem nagyon messze lévő Köröstorokra pancsolászni. Ezt ők kerékpárral ejtik meg ezért volt nálam tavaly bicikli vagy közéthetőbben bicigli.
          Arra gondoltam hogy ha lesz idén ilyen mi is betársulhatnánk, vagy elkülönülten is megtehetnénk ezt és így a strandon túl útjára bocsáthatnánk virágainkat, melyből idén már kettőre is lesz szükség. Így azok kívánsága is teljesül némileg akik a Tiszára vágynak.

          Komment


            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            melyből idén már kettőre is lesz szükség.
            Nagyon szégyellem magam hogy nem tudom, ki távozott el?
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2021 júl. 15, 19:07.

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem tudom, ki távozott el?
              Szerintem tudod Dola-bá.....Bocsi nem vettem eddig észre de a közeli d-betűkből vigyorgót csinált a gépem.
              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 júl. 18, 11:37.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                akik a Tiszára vágynak.
                Motort is hozz sok sisakkal.......
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Össze vagyok pakolva ! Ha nem szakad le az ég hétfőn reggel indulunk . Viszem az eketartó szemes vasat ! Dobtam még néhány "macskapöcsét " a folyadékba . Remélem , nem leszek egyedül , az asszonnyal .

                  Komment


                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Dobtam még néhány "macskapöcsét "
                    Meg szamara ezt-azt..............................................

                    Komment


                      ügy gondolom nálunk is a mag készúlódik: ovászos uborka előkészítve!! isznót levágták szalonna előkészítve: elnézést a gépem meg a billentyűzetem kaki

                      Komment


                        Motormosás,ruha és minden,Szarrá áztunk pénteken 2,5-ó esőben,előtte vártunk egy órát,hátha csendesedik.

                        "Ezért kell neked motor....."!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Hát igen, ez nekem is megvolt autópályán. Amikor odaértem nagyszülőkhöz úgy öntöttem ki a vizet a bakancsból. Mikor visszajöttem Győrbe első utam a motorosboltba vezetett és vettem esőkabátot, nadrágot, kesztyűt. Egyszer elég volt....

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nekem is megvolt autópályán.
                            A víz miatt nem tolhattam,nem látszanak a kátyúk.
                            Ilyenkor irigylem az autópályát,120nál már nem kell a sisakot törölgetni,nekem felkellet tolni a plexit is.....LICIT vége!
                            Nem akarom fokozni....
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Nem licit akart lenni....

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nem licit akart lenni....
                                Magamra értettem!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X