Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ma reggel hívott Jóker, hogy Csongrádon éjszaka nagy vihar volt. Emiatt a Fiatosok hétfő helyett kedden kezdenek. bár úgy tudom senki nem akart hétfőn ( 19.én ) lemenni, mégis jelzem felétek. Minden további program változatlan !! Csütörtökön kezdünk békülni !

    Komment


      Sziasztok en sajnos az iden sem tudok ott lenni ,jo szorakozast remelem jonnek meg szebb idok a jovoben (mint valaha)amikor a egyeni szabadsag korlatozasa nem ilyen merteku.

      Komment


        Köszi Gyuri az emlékeztetőt, a közelgő viszont látásra!

        Komment


          Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          az emlékeztetőt,
          A 18 évest ne hagyd otthon !!!!!............................

          Komment


            Titus ! Mikor érkezel ???.....................................

            Komment


              Beszéltem vele jön, a péntek a biztos. Sajna Csongrádon gondolom ma is esett de csak azért,hogy tiszta legyen a sátraink helye. Holnap meg fogom mindezt érdeklődni az Elnök Úrtól! / ki esetleg így nem ismeri és volt már velünk annak úgy ismerős a Méreg Keverő/. Most is keveri az anyagba a csillit!!

              Komment


                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Titus ! Mikor érkezel ???
                Úgy alakult a helyzet a múlthét keddi álláshoz képest amikor sepy-vel beszéltem, hogy a hétvégén eső miatt elmaradt koszorú betonozás egyik barátoméknál most hétvégére esik. Így viszont nem tudok elmenni most Csongrádra sajnos.

                Komment


                  Sziasztok!
                  Én csak szombat - vasárnap tudok lemenni.
                  Lányom is jön velem, a saját motorjával - 125 ccm , friss jogosítvánnyal jó kis túra lesz nekünk Erdőkertesről.
                  Még sosem voltam Csongrádon, (csak Keszin) így nem tudom hogy pontosan hova kell menni.
                  Kérnék egy kis segítséget!
                  Köszi!

                  Komment


                    https://www.google.com/maps/place/46...3!4d20.1469508
                    Ha minden igaz ebből a parkolóból lehet behajtani.

                    Komment


                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A 18 évest ne hagyd otthon !!!!!............................
                      2018-ban 25 éves volt a szilva,, már csak egy laposüvegnyi van, azt elviszem, illetve szereztem fincsi tokaji bort, abból is lesz...

                      Komment


                        Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        már csak egy laposüvegnyi van, azt elviszem, illetve szereztem fincsi tokaji bort, abból is lesz..
                        Csak ne egymás után gyórsba.....................................!!!

                        Komment


                          Zénó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          illetve szereztem fincsi tokaji bort,
                          Mikor jössz? Ne már lemaradjak a jóról...
                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Csak ne egymás után gyórsba...
                          Jó az úgy is..

                          Komment


                            Gabesznak és mindenki másnak: ha Félegyháza felől jössz gyere végig befele a Fö utcán egészen a busz pályaudvarig. Befele egyenesen majd a végén balra és kb. 30 méterre újból balra egy parkolóba és a bejárat a jobb sarokban szemben! Ha valaki Szentes felől jön akkor a benzin kút előtt jobbra be a föútról. Majd lesz egy útvilla ott a bal oldalin befele az első nagy kereszteződésig ott jobbra és a busz pályaudvar a vége az útnak. A többi megeggyezik az előbbivel. Esetleg egy segítség: Sepy 20/ 260-9133. Jó utat!

                            Komment


                              Nyeregbe......

                              Komment


                                Szerencsésen hazáértünk!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X