Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Festés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gukker81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Afrikai színre

    Mond ki nyugodtan , ez nem egy politizáló oldal .... FEKETE
    Atti69, Gukker81 és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      Inkább a 2k val próbálkoznék.
      Nem vagyok penge festő!Csak alkatrészekre van időm,egy-egy darabra.Ne mond,hogy várjam össze mert van mikor félév is eltelik közben ezt nem bírja a 2-k,és a rozsda is...A festékbolt 30-km-re és nem adnak csak 1 decit nekem 2cm elég alkalmanként a többi beszárad+ huzós.

      - - - Updated - - -


      de nincs színkód
      Kimész egy játszótérre,lehajolsz és egy neked tetsző kupacból egy marék homokot elviszel mintának:megvan az eredeti színminta!!!
      Gukker81 kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        MATT RAL 7028, igaz ez német szín 1944-ből, de jó lessz neked is. Ez legalább eredeti sivatagi szín.
        Gukker81 és sepy kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Egy valamire való festék boltban ez nem lehet gond hiszen ott kevernek helyben .Színskála pedig ott van minden gépnél.

          Komment


            Köszönöm a segítséget de halványlila ductom sincs hogy is nézett ki.A ral 7028 nincs kártyán nézek rám bután.Más egyéb javaslat.

            Komment


              Okosítsd ki őket:

              Dunkelgelb RAL 7028 German Tanks WWII Airbrush Spray Paints - LC-CS01 - Dunkelgelb RAL 7028 Paint, Dunkelgelb RAL 7028 Color, Lifecolor German Tanks WWII Spray Paint, 8A7814 - Art-Paints.com

              Click image for larger version

Name:	Dunkelgelb-RAL-7028.gif
Views:	1
Size:	2.3 KB
ID:	143905

              Komment


                A ral 7028 nincs kártyán
                Rossz helyen nézted.
                Náluk próbáld: Hungary | Distributors - Tikkurila | Decorative Paints
                Click image for larger version

Name:	345mx4y.jpg
Views:	1
Size:	12.6 KB
ID:	143906
                Ezen a képen itt vannak a beállítások is(CMYK). Ezen a képen megvan a 3 féle árnyalat is.
                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 márc. 11, 11:52.
                sepy kedvelte ezt.
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  A CCCP festékkeverés különös dolog....az eredménye szintúgy. Igen nehéz utánozni. Meg kell venni ral alapján ami hasonló,es a helyszínen hozzábűvészkedni a megfelelő pigmenteket. (festékbolt)
                  sepy és CZsolti kedvelte ezt.

                  Komment


                    Most játszom egy simson csíkozásával...ha lesz eredmény,vagy valami hasonló...teszek fel képeket.
                    taluga, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

                    Komment


                      Click image for larger version

Name:	simson tank 001.jpg
Views:	1
Size:	182.5 KB
ID:	144289Click image for larger version

Name:	simson tank 002.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	144290így sikerült. Még csiszolás+lakk. Próbálkoztam ecsettel,de ahhoz nem vagyok elég ügyes. Hopp...beugrott még egy.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Atti69; 2015 ápr. 19, 16:30.
                      mir-mur, Titus és 9 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Click image for larger version

Name:	simson tank 003.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	144321Click image for larger version

Name:	simson tank 004.jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	144322Másodszori lakkozás után.
                        Che, mir-mur és 7 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          Gyönyörűek lettek a cuccok!

                          Komment


                            Köszi! Ami tőlem tellett megtettem. Megrendelésre készült,ez volt az igény. Remélem másnak is kedvet csináltam,hogy hozzá lehet fogni,eredményt lehet elérni. Én személy szerint az eredeti látszat (kézi csíkozás)híve vagyok. Az eredményhez hozzájárult a jó minőségű lakk.
                            Titus, OdinHEM és heeegany kedvelte ezt.

                            Komment


                              Esetleg.... Ha valakinek kérdése van fényezéssel kapcsolatban, szivesen segítek.
                              Titus, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

                              Komment


                                nekem lenne kérdésem, de nem igazán fényezés

                                mennyire fontos a tartóssághoz a lakkozás? az én cuccaim 2K festés és csíkozás után vannak, de kifejezetten kértem, ne lakkozzák le, viszont nem szeretnék 1-2 év múlva a csíkozással újra foglalkozni
                                dongos78 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X