Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Horex motorkerékpár szerelése, teleszkóp, küllőzés, stb.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyújtás,szívató nyit ,rúgom ,egyre ha nem indul pőffen,kettőre megy
    Basszus, szerintem nem is lehet úg y elállitani egy porlasztót hogy ne induljon. Az hogy veszi a gázt, mi végsebessége milen az alapjárata az más kérdés, akkor lehet tapogatózni
    Ha a 100adikrugás után elindul, akkor miért indul továbbra is aránylag jól. Néhány órát/napot hagyom akkor ugyanez
    Hengerfej tömitést cseréltem, halogén lámpával néztem miközben húztam neki, semmi olaj vagy füst a h.fejtömitésnél
    Az alapjárati levegőcsavarrol ugy gondolom, még mindig valahol sok levegőt kap. Akkor kellene kicsit felpörögni ha tekerem kifelé, ha szegényedik a keverék
    Neki meg éppen dúsan tetszik az alapjárat

    Valszeg teszek ujabb papir tömitést a henger-porlasztó flansni közé és mivel rátolós a porlasztó, a kapcsolódásra rámelegitek zsugorcsövet, hogy még véletlenül se kapjon ott falsot
    Megörjit ez a szemét tényleg
    pasetta és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      Néha visszarugott picikét. Áh, állítok rajta, ez se legyen gond
      Majd' leszakitotta a lábamat akkorát rugott vissza. Persze, rossz irányba állitottam az állórészt
      Bepöccentem, lemostam 6 ablakot, egész kivilágosodott a szoba
      Atti69, pasetta és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        mindig sztenderen áll,nyitott csappal.
        A zárótűdet (meg annak fészkét) máris irigylem!
        Nem egészen idetartozik, de ha még azt elárulnád, hogy a hengered festve van-é (és mivel). Végigolvastam a hengerfestést, de nem segített a döntésben, illetve arra jutottam, hogy talán a bejáratás alatt jobb lenne natúran hagyni. Most fúrás, hónolás után tele van olajos vasreszelékkel. Tervem: brigéciol, magasnyomású, majd gyors szárítás és - belül - olajozás. 3000 km-el ezelőtt bekentem RO-55 el. Szép nem lett, de rozsdás sem és olyan felület, amin tudtam hőmérsékletet mérni az Aldis lézeres hőmérőmmel (festett felületen ez nem nagyon megy).
        üdv.jankó

        Komment


          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem egészen idetartozik, de ha még azt elárulnád, hogy a hengered festve van-é (és mivel)
          Nem szarakodok vele(csak a takarítással)matt fekete spray ennyi nem szép ,de egyszínű..Az enyém nem veterán,egy kedvemre alakított motor,ami mindig változik a hangulatommal.
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 ápr. 01, 14:22.
          Jankó51 és zahi kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



            Nem szarakodok vele(csak a takarítással)matt fekete spray ennyi nem szép ,de egyszínű..Az enyém nem veterán,egy kedvemre alakított motor,ami mindig változik a hangulatommal.
            Akkor én se szarakodok vele, úgyhogy egyelőre sprayt sem kap! A hangulatomhoz viszont nem alakíthatom, azt nem bírná ki a gép


            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              azt nem bírná ki a gép
              Ősszel térdvédő és plexi volt rajta ,cezet üléssel,előrefordított kormánytartóval.Múlt héten mosás,üléscsere,rövid egyedi kormánybilincs,akku be,és oldaltáskák le.Most így száguldozom vele....
              sepy kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Most így száguldozom vele....
                ...és legyen ez így, még nagyon sokáig!

                Komment


                  Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ..és legyen ez így, még nagyon sokáig!
                  Ma volt műszakin,láttam az ajtórésen,hogy tisztelettel bántak a gépemmel ,lelassult mozdulatokkal tolták,állították,fékezték,a zászlót leszerelték és a csomagtartóra gumizták.végzéskor elnézést kért a biztos,hogy leszerelte.......jól esett.

                  Hazafelé vígan odavertem neki:szerintem itt ott még túlment a 70-en is a mutató!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hazafelé vígan odavertem neki:szerintem itt ott még túlment a 70-en is a mutató!
                    Nincs is annál jobb érzés, mint friss műszakival hazafelé robogni!
                    mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      a zászlót leszerelték és a csomagtartóra gumizták.végzéskor elnézést kért a biztos,hogy leszerelte.......jól esett.
                      Mert mi volt, felétek még csak most volt március 15???

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mert mi volt, felétek még csak most volt március 15???
                        Nem: a pancsin minden nap lobog a nemzeti zászló,ami közel velem egyidős,a kaván azért nincs,mert a menetszél letépte és nincs több!
                        sepy, Titus és zahi kedvelte ezt.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Hajókon és kishajókon kötelezően ki kell tenni a felségzászlót de:
                          büntetést vo n maga után ha ki van fakulva illetve rojtosodva.
                          sepy, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            " Tedd ki rózsám már a zászlót , meghívtuk a Szabó Lászlót "

                            Komment


                              Regina 0-n hogy nézett ki gyárilag a biluxkapcsoló és az előgyuszi állító kar? Nem találok képet.

                              Komment


                                Urak
                                Kinek lenne egy kölcsön porlasztója? Pannónia nem jó, kettő is van belőle
                                Ha flasnis akkor a flasni csavartáv mérete
                                Click image for larger version

Name:	flansni.jpg
Views:	129
Size:	53.9 KB
ID:	222436
                                Ha átolós akkor akár 32mm vagy 30,4mm
                                Ne kérdezzétek miért. Postát állom oda vissza
                                Horexet cserélek Babettára/Komárra ráfizetéssel

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X