Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MPM 210 kapálógép.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • mátéapu
    replied
    Kákos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    t 6 os furat van a felfogatásnál a gépé pedig 8 as de a falvastagság nem engedi hogy kifurjam nagyobbra
    Na és nyisd ki a furatot oldalra egy reszelővel(nyitott ablakot készítesz)vastag alátéttel megszoríthatod. Készíttetsz egy esztergált csonkot és a karbi füleit is lekerekíted és egy gumicsővel összekötöd...,egyéb ötlet????
    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 máj. 05, 15:59.

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied
    Sziasztok sikerűlt megcsinálni a gépet felső szimering csere megoldotta jól működik mindenkinek köszönöm a segitséget , a karburátor viszont amit kinából rendeltem nem jó mert 6 os furat van a felfogatásnál a gépé pedig 8 as de a falvastagság nem engedi hogy kifurjam nagyobbra , ha lessz időm még majd megprobálok 2db 8as tőcsavarra vágni 6os menetet , viszont ha esetleg valakinek van egy eredeti karburátor eladó ne tartsa magában nyugodtan jelezze felém

    Leave a comment:


  • fabia189
    replied
    Az index fórumon a "rotációs kapa" olvass vissza, vedd fel a kapcsolatot a hozzászólóval.

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied
    Főtengely szimeringet kivilőr ki tudom cserélni vagy szét kell huzzam? Esetleg méretet nem tudtok mondani hogy megvenném mielőtt nekilátok még azt csak megpróbálom akkor , viszont a főtengely mozgatásakor érzek egy kis holtjátékot akkor vettem észre amikor a gyujtást állitottam bedugtam egy csavarhuzót a gyertya helyére kerestem a felső holtpontot és a dugó áll a főtengelyt meg tudom mozgatni ugyhogy van egy kis kottyanás , vajon az nem befojásolhatja ezt a jelenséget

    Leave a comment:


  • fabia189
    replied
    Minap aznindex fórumon egy emberke írta, hogy feltelik a kaburátor, nem tud szintet állítani, új úszó+ tűszelep. Meg talán a hengerbe is befolyik a keverék. Kicserêlte a főtengely szimeringeket és meg szűnt a hiba. Keress rá. 3-5 napja volt az írás kb.

    Leave a comment:


  • pasetta
    replied
    Kákos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hanem ilyen cc hang és annyi utána be sem indul
    Szervusztok! Azt mondja CC és megáll.. Okoskodjunk együtt! Azt mondom talán a henger környékét kéne alaposan megnézni első körben! CC hang? Talán kifúj a hengerfejnél? Főtengely szimmerig is lehet...

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied
    Tehát ma is szereltem nagyon meg szeretném csinálni mert munka lenne vele de csak az időm pazarlom , kdresek egy szerelőt mostmár feladtam , megszakitot megnéztem megcsiszolgattam , gyujtás alaplap teljesen elvan tekerve oramutató járásával megegyezőleg annyira hogy már tovább nem is lehet kicsikét visszább álitottam szedhetem megint le a lendkereket mert még szikra sem lett , visszaraktam ahogy volt igy indul szépen jár már azthiszem hogy jó megrotáciozok 100métert oda vissza következő lemenetnél megál de nem felbőgve mint amikor szimeringes hanem ilyen cc hang és annyi utána be sem indul , hidegen két rántásra szépen indul , nincs a siber kiakadva megnéztem , jolettvolna mert nagyon kellene mert 6kilométer uborka bakhátat kellene megrobizni a közit megtalajmaróztam de a sort csak rotálni tudom holnap keresek egy szerelőt csak sajnos az se nagyon van a környéken

    Leave a comment:


  • emu
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A visszarántás oka a nagy előgyújtás,visszább kell venni.A meleg-leállás másik oka a simeringek kopása....
    Vagy a kinyílt/kinyitott kipufogó.

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied
    Na igy néz ki azt irja 250cc 300cc motorhoz univerzális kiváncsi leszek 5000ft körűl van postaval mindennel együtt meglássuk csakugye sokára ér ide addig a sajátjával kinlódok

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied
    Értem ,köszönöm a választ megprobálkozok még a gyujtást nem néztem meg rajta hátha az a gond , a lendkerék allatt találom? Vagy ezen merre van ? Van valami trükje vagy egyszerü hozzáférni? Meg rendeltem kinábol egy karbit hát na proba szerencse majd megirom hogy működik e vele

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Kákos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kezdem feladni , amit produkál beindul hidegen viszonylag könnyen
    Tudtommal Jikovkarbi van rajta.. Mindenkinek írom , legtöbbször a tűszelep a bibis menetközben felakad :évente cserélni kell,sűrű használatnál én csináltam olyan trükköt,hogy a tűszelep felső kiálló pálcáját átfúrtam 1-mm fúróval és kis akasztót csináltam az úszóra kiegyengetett golyóstollrugóból egy ideig működött ,de utána a kopás miatt sokszor túlfolyt...
    A visszarántás oka a nagy előgyújtás,visszább kell venni.A meleg-leállás másik oka a simeringek kopása....

    Leave a comment:


  • Kákos
    replied
    Sajnos csak nem müködik a gép amit vettem , karburátor kipucolva , uj gyertya , benzintank kimosva friss benzinnel felöntve , kezdem feladni , amit produkál beindul hidegen viszonylag könnyen , megörülök lemegyek vele a kertbe a kertvégén lő cicen egyet kettőt és utánna már nem indul cipelhetem fel mit nézzek még meg gyertya uj szikra van benzin van viszont olyanokat visszaránt hogy az ujjam majdnem eltöri
    Utoljára szerkesztve a következő által: Kákos; 2021 ápr. 06, 19:09.

    Leave a comment:


  • Gabi91
    replied
    Köszi de mar úgy elküldtek sok képet, de szeretném a kezemben tartani is azért keresek????????

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Gabi91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Valakinek nem lenne egy felesleges gépkönyve mpm10hez?????
    Helló !

    Van de nem adom...!

    Egy fénymásolatom van,sajnos nem tehetjük fel az oldalra,mostanában nem igazán érek rá,de azt lefotózom azt ami fontos neked és privátban átküldöm.

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X