Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Gyerünk veteránnal motorozni! De miben?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Teljesen igazad van de egy új sisak eléggé anakronisztikus. Kellene egy arany középút.

    Komment



      Ezt tavasszal lomiztam egy ezresért asszonynak. Szinte karcmentes. Biztonságban szerintem felveszi a versenyt a mai 20-30 e Ft-os kínai sisakokkal, de formára nagyon megy az mz-hez szerintem. :-)


      ...és ez volt a régi.
      Utoljára szerkesztve a következő által: gesszti; 2014 szept. 18, 22:28.

      Komment


        A sisakok általában 1x használatosak .... Az 1. bukásig ....
        de kívánom , senki ne találkozzon az aszfalttal, mert az azért elég kemény dolog.

        Komment


          Kivéve az M42 rohamsisakot. Az csak szikrázik ilyenkor. Ha Berlintől Sztálingrádig jó volt, megteszi Eger és Egerszalók között is.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Egyet már "sikerült" összetörni.

            Elütött egy kukáskocsi... :-)

            9 év után ültem vissza motorra. Azóta kesztyű, térdvédő, normális cipő, kabát, sisak a minimum, még ha csak pár km-re megyek is.

            Komment


              Erre van egy jó kis Sztorim ha megengeditek a nosztalgiázást
              Nagypapám 1968-ban megvette élete második Pannóniáját, egy P10-est.
              Volt már a háznál egy TLF, de mivel erdészről lévén szó az a motor mindig mocskos volt, köszös, nem győzte szegény törölgetni.Hát belefáradt, vett olcsón egy másikat, aminek szorulási gondjai voltak, de a festése tökéletes volt.Hengert elvitte szomszédhoz, megcsinálta,tökéletes,megy minden.
              Nagymamám mindig szekálta nagypapámat hogy milyen koszosan, megy a városba motorral.Erre mit csinált az öreg ?
              Zakó,nyakkendő,ing,fekete nadrág minden ami kell, motor csili vili, igy ment mindig a városba, hogy az emberek ne szólják meg Azért a bukósisakot nem felejtette el természetesen
              "Ha már veteránozunk, miért ne adjuk meg a módját" ?

              Komment


                Keriadam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Zakó,nyakkendő,ing,fekete nadrág minden ami kell, motor csili vili, igy ment mindig a városba, hogy az emberek ne szólják meg Azért a bukósisakot nem felejtette el természetesen
                "Ha már veteránozunk, miért ne adjuk meg a módját" ?
                Ezek az öreg vasak, meg is érdemlik, hogy megadjuk a módját. Becsülettel szolgálnak bennünket évtizedek óta.

                Komment


                  Zakó,nyakkendő,ing,fekete nadrág
                  Hát lehet nem vállalnám be...
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    Akkor 5 motor volt a faluban és mindenki köszönt mindenkinek most sajnos ez kihalóban van. Még beöltözve sem teljesen biztonságos mert egy motoros kis darab" ha lehet azt le kell szorítani az útról' .

                    Komment


                      A motoros ruházat tele van cipzárakkal, amik olykor szintén javításra szorulnak. Egy drága bőrdzsekin pedig nem is olcsó egy cipzárcsere. Ez az oldal ezért hasznos lehet mindannyiunknak.

                      Cipzár protézis

                      Komment


                        Zsoltikám ez jó ötlet de csak olyan mint a cím -ha rágni is akarsz ? nem csak pampogni akkor vagy jót kell csináltatni vagy tejbe papit kell vacsizni!

                        Komment


                          Két cipzárcsere után mondom ezt. Az egyiknél megoldás lehetett volna, ha hamarabb találok erre az oldalra. Nagyfogú műanyag cipzárt minden gyerekkabátba! Könnyen törik, romlik, cserélni nehéz. Ja igen ennek van a legnagyobb kocsija, tehát a kis erős ujjak jól meg tudják fogni és letépni - egymásról. (Szülői örömök )

                          Komment


                            A 8 gyerkőcöm is tud alakítani, nem kell a szomszédba mennem. 1 játék 1 nap és le van selejtezve.

                            Komment


                              1 játék 1 nap és le van selejtezve.
                              Ezért szeretem többek között én is a Legót mert ha azt leejti a gyerkőc nem törik össze csak szét esik. Van a gyereknek 20 éves Legója amin több generáció játszott és még mindig jó!

                              Komment


                                Én ezt szeretném megérni. Lehet,hogy az enyémek élénkebbek az átlagnál??. Persze ha nem így lenne akkor betegek lennének ami pedig nem jó inkább legyenek inkább "aktívak"!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X