Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Nem veterános téma de azért leírom hogy ti ne essetek bele ugyanebbe a hibába. Amikor vesztek valamit jó alaposan nézzétek meg hogy a gyártó által reklámozott jótállási időtartammal adják-e el. Sajnos a bolt ahonnét szoktam venni PC cuccokat visszaélt a bizalmammal. A gyártó 3 éves garija helyett 1 évvel adták oda én meg balga mód nem néztem meg(mert nem volt okom rá). Ez is csak azért derült ki mert igénybe akartam venni de lepattintottak hogy "bocsika de csak 1 év volt rá".... Még szerencse hogy tudok angolul így sikerült a gyártóval elintézni, illetve kifejeztem nem tetszésemet a fogyasztóvédelemnek is mert nem hiszem hogy ez így bármilyen formában jogszerű.

Komment

• jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      nem hiszem hogy ez így bármilyen formában jogszerű.
      ... Ja.. azé én is adok garit a munkáimra.. főleg abban az esetben ha úgy csináljuk ahogy én mondom.. Más: úgy látom a 251-essel tartom az ütemtervet.. tartályt kiöntöttem,kerekeket befűztem,alkatrészeket megrendeltem... valszinű jöv héten kireptethetem. Addig persze indextartók gyártása,sárvédő pótlás, üléslemez hegesztés, stb ...

Komment

• Gyujtsukmeg.hu Összetartozásunk tüze. Trianonra emlékezve nálam lobban a láng.

Komment

• Atti69
          Nem .hu hanem .ma . Még nagyon sokáig fájó pontja lesz a történelmünknek .

Fórumtaliról hogy vélekedik a társaság, csak halasszuk el vagy inkább a biztonság kedvéért ez most elmarad?

Komment

biztonság kedvéért
            Miért megtámad valaki? Lemaradtam valamiről?
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Fórumtaliról hogy vélekedik a társaság,
              Részemről: Nem szivesen halasztanék.. Köszi a kiigazítást... az lesz az.

Komment

• mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért megtámad valaki?
                Az a fránya vírus...

Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Részemről: Nem szivesen halasztanék..
                Ebben egyetértünk.

Komment

Az a fránya vírus...
                  Még senkivel nem találkoztam akit megfektetett,és az ismeretségi körben sem tudok esetet,viszont sok ember küszködik egyéb betegséggel,mert halasztgatják a ovosok a kivizsgálásokatszerintem áttételesen a nem vírusban többen meghaltak a vírus miatt,mint akik elkapták!

Természetesen azt mondom ,vigyázzunk egymásra !
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

• Meg kellene kérni a Szervező Titkárunkat legyen szíves tájékozódjon. hogy áll-e még a lehetőségünk. Én is úgy gondolom a szokásos időpontra ha így haladunk szabad utat engednek.

Komment

• sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ha így haladunk szabad utat engednek.
                      Egyébként is folyik ott annyi vírusölő folyadék, hogy nem lehet bajunk.

Komment

• J
                        madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egyébként is folyik ott annyi vírusölő folyadék, hogy nem lehet bajunk.
                        Ja... nálunk már protokollá vállt a köszönés előtti fertőtlenítés... meg az utána következő folyamatos..

Komment

• Sziasztok! Én is várom a visszajelzést az új helyszíntől, arra hogy: mostakkormivanmán? Még nem tudnak egyértelmű választ adni arra, hogy tudnak e minket fogadni.

Komment

• Megnéztem a Bakancslista c filmet...láttam már párszor,de nem tudom úgy végignézni hogy ne érzékenyüljek el.. Megtanultam Borisztól hogyan kell szőlőt gyorsan szaporítani.. hamarosan fotók.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X