Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem veterános téma de azért leírom hogy ti ne essetek bele ugyanebbe a hibába. Amikor vesztek valamit jó alaposan nézzétek meg hogy a gyártó által reklámozott jótállási időtartammal adják-e el. Sajnos a bolt ahonnét szoktam venni PC cuccokat visszaélt a bizalmammal. A gyártó 3 éves garija helyett 1 évvel adták oda én meg balga mód nem néztem meg(mert nem volt okom rá). Ez is csak azért derült ki mert igénybe akartam venni de lepattintottak hogy "bocsika de csak 1 év volt rá".... Még szerencse hogy tudok angolul így sikerült a gyártóval elintézni, illetve kifejeztem nem tetszésemet a fogyasztóvédelemnek is mert nem hiszem hogy ez így bármilyen formában jogszerű.

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      nem hiszem hogy ez így bármilyen formában jogszerű.
      ... Ja.. azé én is adok garit a munkáimra.. főleg abban az esetben ha úgy csináljuk ahogy én mondom.. Más: úgy látom a 251-essel tartom az ütemtervet.. tartályt kiöntöttem,kerekeket befűztem,alkatrészeket megrendeltem... valszinű jöv héten kireptethetem. Addig persze indextartók gyártása,sárvédő pótlás, üléslemez hegesztés, stb ...

      Komment


        Gyujtsukmeg.hu Összetartozásunk tüze. Trianonra emlékezve nálam lobban a láng.

        Komment


          Atti69
          Nem .hu hanem .ma . Még nagyon sokáig fájó pontja lesz a történelmünknek .


          Fórumtaliról hogy vélekedik a társaság, csak halasszuk el vagy inkább a biztonság kedvéért ez most elmarad?

          Komment


            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            biztonság kedvéért
            Miért megtámad valaki? Lemaradtam valamiről?
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fórumtaliról hogy vélekedik a társaság,
              Részemről: Nem szivesen halasztanék.. Köszi a kiigazítást... az lesz az.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Miért megtámad valaki?
                Az a fránya vírus...

                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Részemről: Nem szivesen halasztanék..
                Ebben egyetértünk.

                Komment


                  jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Az a fránya vírus...
                  Még senkivel nem találkoztam akit megfektetett,és az ismeretségi körben sem tudok esetet,viszont sok ember küszködik egyéb betegséggel,mert halasztgatják a ovosok a kivizsgálásokatszerintem áttételesen a nem vírusban többen meghaltak a vírus miatt,mint akik elkapták!

                  Természetesen azt mondom ,vigyázzunk egymásra !
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Meg kellene kérni a Szervező Titkárunkat legyen szíves tájékozódjon. hogy áll-e még a lehetőségünk. Én is úgy gondolom a szokásos időpontra ha így haladunk szabad utat engednek.

                    Komment


                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ha így haladunk szabad utat engednek.
                      Egyébként is folyik ott annyi vírusölő folyadék, hogy nem lehet bajunk.

                      Komment


                        J
                        madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Egyébként is folyik ott annyi vírusölő folyadék, hogy nem lehet bajunk.
                        Ja... nálunk már protokollá vállt a köszönés előtti fertőtlenítés... meg az utána következő folyamatos..

                        Komment


                          Sziasztok! Én is várom a visszajelzést az új helyszíntől, arra hogy: mostakkormivanmán? Még nem tudnak egyértelmű választ adni arra, hogy tudnak e minket fogadni.

                          Komment


                            Megnéztem a Bakancslista c filmet...láttam már párszor,de nem tudom úgy végignézni hogy ne érzékenyüljek el.. Megtanultam Borisztól hogyan kell szőlőt gyorsan szaporítani.. hamarosan fotók.

                            Komment


                              Nekem is van egy 251-es ETZ-m,ami felújításra vár....még várnis kell egy darabig..

                              Komment


                                Dola ötlete alapján szóba került Tiszacsege kemping, és gyógyfürdő. Sajnos a honlapjuk teljesen hiányos. Pénteken megyek arra, megpróbálok valamit személyesen.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X