Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    a faluban tudják, hogy haza ért.
    Voltam ma is kint a nagyvassal offroadozni...Most értem be
    Amúgy az elvágott Mz dobos Dneprnek nagyobb hangja volt még az enyémnél is.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Wsievers gépe
      Tessék itt van: VF- os póló, elszántság az arcon a lassúsági versenyhez.(esélyem se volt, a Nyipró végigérte a pályát )
      Click image for larger version

Name:	11951747_1642237486058512_6049066493068610982_n (1).jpg
Views:	1
Size:	100.1 KB
ID:	147091
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        esélyem se volt, a Nyipró végigérte a pályát
        Én egy pécsi veterán versenyen jártam így. A szlalomhoz kb. olyan távolságra voltak lerakva a bóják, mint az Ural hossza.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          Megoldás?-csuklós ural!

          Komment


            Megoldás?-csuklós ural!
            Jesszusom, az még hosszabb lenne?
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              Holnap tervek szerint dejót motorozok. Egész nap a Jawákkal birkóztam egyik sem akart beindulni... valamiért...már meglepően szépen jár mindkettő. Minden működött ahogyan kell,kivéve a dudákat..azokkal még egy kört eljátszottam. Csak legyen jó idő,s a rend őre ne erre nézzen..

              Komment


                Kedves UK! Nem lenne hosszabb csak jobban kanyarodna, olyan lenne mint a kanyar puska mivel a sarkon lehetne lőni. Bizonyára láttál már filmet róla még talán Cseplin idejében is " lőttek vele" tükör a csövön mivel belehetett látni a másik utcába és puff! Attilám nem is olyan rossz dolgod volt ha a "dudákkal " játszottál!

                Komment


                  Bimbó nélküliek voltak...

                  Komment


                    Tegnap végre egy kisebb túrán is kipróbálhattam a friss vizsgás, felújított jawa 250/559-et. Mivel hengerfúrás + dugócsere is történt csak lazán járattam vagy 60 Km-t, igaz közben többször megálltam. Az útvonal Vác - Verőce - Nőtincs - Keszeg - Rád - Vác volt. Az idő nem kedvezett ~ 20 fok, széllel, de több év pihenést követően jó volt menni az öreg motorral.
                    ja, lemaradt a fénykép.

                    Click image for larger version

Name:	jawa_u_2.jpg
Views:	1
Size:	200.0 KB
ID:	147185
                    Utoljára szerkesztve a következő által: karezoli; 2015 szept. 07, 14:25.

                    Komment


                      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Brutálisat. Legjobban az avarfújóhoz tudnám hasonlítani a látványt, a hang pedig leírhatatlan, félgáznál a hanghatás rezonanciafrekvenciája miatt elkezd csörögni a tankfedelem is(megoldás még várat magára) Javult a hőháztartásom, a mai meleg ellenére nem akart megragadni 90 nél sem. Simán lehozta a kb. 40 km túrát, és napi összességben a 97 km-t
                      Na de most elkezdek egy olyan történetet, ami elég fura számomra is.
                      Na szóval, az egész úgy kezdődött, hogy tegnap este a melóhelyen megcsináltam az átalakítót a kipufogóhoz. Reggel, mikor hazaértem, felinstalláltam a szettet a gyári kipufogó helyére. Viszont a felfogatást meg kellett oldanom, erre véletlenül két egyforma összeszegecselt laposvas darab került a kezem közzé, 2 óra keresgélés után, úgy h nem ezt kerestem, csak egy darab korracél lemezt. Ez alkalmasnak tűnt a felfogatás céljára.
                      Úgy voltam vele, ha sikerül telepíteni a rendszert fél órán belül, akkor elindulok a mezőkeresztesi találkozóra, egyébként maradok itthon és alszok, végtére is éjszakás műszakból értem haza.
                      A kipufogópár végre lett szerelve 9:27 re, így elindultam. Az első kanyarban elhagytam a tükörlapot a tükörből, igy visszafordultam, és leszereltem. Ezután minden más incidens nélkül simán eljutottam a rendezvényre. Időben odaértem, gondot esetleg csak egy kis olajfolyás okozott. A felvonulást és a tötymörgést jól viselte a gép, Mezőkövesdre tettünk egy kanyart, a hegyi Gépmúzeumba. ott egy félórás Matyó lakodalmas, és pár lokomobil beindítása után visszatértünk Mezőkeresztesre.
                      Ezek a képek akkor készültek:
                      [ATTACH=CONFIG]30064[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30065[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30066[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30067[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30068[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30069[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30072[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30073[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30074[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30075[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30076[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30077[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30078[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30079[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30080[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]30081[/ATTACH]
                      Ezt a képet kiemelném:
                      [ATTACH=CONFIG]30070[/ATTACH]
                      Ennek kapcsán jegyeztem meg a velem lévő barátomnak, hogy egy ilyet szeretnék még valamikor. Ez majd a végén fontos lessz...
                      Szóval eléggé kifáradtam, így a hazainduláson gondolkodtam, amikor a párom hívott, hogy maradjak még, mert jön le ő és a fiam is , és megbízott azzal, hogy a 19 órakkor kezdődő tombolasorsolásra vegyek tombolát, amin a fődíj egy vadonatúj robogó volt többek közt. Mivel a meleg miatt én majdnem feléltem a nálam levő drága papírosokat, így csak 3 at vettem, és a tombolát árusító szervezőre bízva azok kiválasztását. Mikor a párom megérkezett, ezeket átadtam neki. Elkezdődött a tombolasorsolás, és kis idő múlva a párom kiment a az első nyereményért egy piros Csepel 125 öt ábrázoló bögréért.(kérésre csinálok képet)
                      A velem lévő barátom, egész nap a rohamsisakomra alkudozott, de nem volt szándékomban eladni. Végülis viccesen azt mondam neki, ha megnyerem a fődíjjat, akkor az övé a sisak...
                      5 perc mulva nem volt sisakom. És a párom átvette a az új robogót.
                      [ATTACH=CONFIG]30082[/ATTACH]
                      Így hazafelé 2* mentem. Először hazahoztam a Dneprt, utána az új robogót.
                      Jót motoroztam? IGEN!...És mindennek az oka Atti69 kipufogópárja...



                      Jövő héten Gépésztalálkozó Mezőkövesden, aki szeretne jöjjön el, jó szokott lenni. Nekem sajnos más elfoglaltságom lessz, így nem tudok ott lenni. Én a mezőkeresztesi találkozón képviseltem ma a Fórumot a pólónkban...
                      [ATTACH=CONFIG]30083[/ATTACH]
                      Nagyon szép motorok. Biztos nagy élmény volt részt venni ezen a rendezvényen.
                      Egyébként külföldi motorosok is voltak ott? Már azért kérdezem, hogy több motoron láttam a magyar zászlót... Gondolom ez valami megkülönböztetés lehet, hiszen magyarországon, magyar motorosok között, magyar nézők előtt egyébként mi értelme lenne?!
                      Utoljára szerkesztve a következő által: karezoli; 2015 szept. 07, 13:26.

                      Komment


                        Kicsit elhúzódott,de sikerült. Click image for larger version

Name:	motorépítés 021.jpg
Views:	2
Size:	200.5 KB
ID:	147201 Pénteken egy kör..s megvolt a program hétvégére..

                        Komment


                          Atti!
                          Mindegyik 350-es?

                          Komment


                            Van/lesz Neked motorod, addig meg csak elfurikáznál vele/velük csak úgy -mivel, más nincs- alapon...

                            Komment


                              Már van motorom.. Időm kevés furikázni.. 2 hét alatt még 3-at kell kitolni..

                              - - - Updated - - -

                              Amíg ezek készültek,gyakoroltam a csíkozást,egy hét után arany festékkel egész tűrhető vonalat húzok...mással nem jött össze,pedig 4 féle festékkel próbáltam. ( csak a pont errevalóval nem)

                              Komment


                                Tegnap meleg volt kimotoroztunk Szatmárra a párommal,tömeg volt mint kiderült iskolakezdés volt.
                                Nagyon érdekes volt,hogy a kismotorokon és a robogókon ketten utaznak.Igen és a szembejövő majd el esett ugy integetett mikor meglátott
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X