Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Gábor ! Sajnálom bár bevallom készülődtem " titkon " de elmarad mert más gondok jöttek közbe mely halaszthatatlan és sürgős! Nézegetve a Köpönyeg riogatását jó időt és jó motorozást a csapatnak mely reményeim szerint jövőre Kesziben is ott lesz.

    Komment


      Sziasztok !
      Ugy néz ki összejön a traktoros találkozó. Emlitettem a társaságnak örömmel fogadták .
      Köszi az ajánlást !

      Üdv , Gábor
      Örülök!
      Akkor ott találkozunk!

      Komment


        Szervusz Ricsi95D !

        Remélem az idojárás szelleme kegyes lesz hozzánk.
        Ha igen és minden a tervek szerint alakul odaérunk ,
        ugy gondolom megismersz majd minket !

        udv mindenkinek , Gábor !

        Komment


          Terveink szerint 10 óra körül érkezünk.
          Privátban elküldtem a telefonszámomat.
          Itt a program:

          Komment


            Gábor! Megkaptam pénteken az SMS-t. Remélem,jól éreztétek magatokat, tölts fel majd pár fotót!
            Csáford jó volt,sok ismerőssel találkozunk. Gesszti készített videót:
            https://www.youtube.com/watch?v=PFeL9sKsFcw

            Komment


              Sziasztok !

              Csak most sikerult gép elé kerulnom.
              Ugy adodott hogy a balatoni turánk során mind a négy nap lemosták rolunk az égiek az ut porát !
              2 nap kevesebb utolso két nap tobb esovel.
              8 motor + 2 utánfuton esetleges géphiba esetén cserére. 1 skoda 110r cupe és 1 db Safety Car az emlitett utánfutoval.

              Click image for larger version

Name:	IMG_20160605_150157.jpg
Views:	1
Size:	194.2 KB
ID:	148840Click image for larger version

Name:	IMG_20160604_150519.jpg
Views:	1
Size:	205.5 KB
ID:	148841Click image for larger version

Name:	IMG_20160605_144544.jpg
Views:	1
Size:	198.9 KB
ID:	148842Click image for larger version

Name:	IMG_20160602_094726[1].jpg
Views:	1
Size:	201.3 KB
ID:	148843Click image for larger version

Name:	IMG_20160605_140710[1].jpg
Views:	1
Size:	200.0 KB
ID:	148844Click image for larger version

Name:	IMG_20160603_191417[1].jpg
Views:	1
Size:	172.0 KB
ID:	148845Click image for larger version

Name:	IMG_20160604_100838[1].jpg
Views:	1
Size:	206.0 KB
ID:	148846Click image for larger version

Name:	IMG_20160602_195009[1].jpg
Views:	1
Size:	194.1 KB
ID:	148847Click image for larger version

Name:	IMG_20160603_091740[1].jpg
Views:	1
Size:	206.0 KB
ID:	148848
              Pár kép rolunk és néhány géprol.
              Az idei turán 4 nap alatt 650 km-t tettunk meg, kulonosebb probléma nélkul.
              Már utolso nap hazafele kb 40 km re a céltol adta meg magát a kék gépszorny. CZ 175/477 es motor van benne , meghalt a kuplungja- besult a kiemelotengely !!! Számomra érthetetlen hogyan !
              Osszesen 10 motor 2 auto és 17 csapattag.
              Tomoren ennyi

              Udv, Gábor

              Komment


                Köszönjük! Nekem is volt vele gondom mikor egy fehér színű után gyártott " Chinai"- val akartam rendbe tenni. Ráolvadt a kinyomó tengelyre. Én csináltattam bele egy simmeringet és vissza raktam az eredetit persze cseréltem az " O " gyűrűt benne. A szerelési sorrend is a leírtak szerint belülről kifele.

                Komment


                  besult a kiemelotengely !!!
                  Ez megoldja a problémát: http://veteran.forum.hu/elmelkedesek...html#post74143
                  Avagy nem volt meg a hézag a kiemelővilla és a görgő közt.
                  "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                  "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                  Komment


                    Üdv kvaga!
                    Gratulálok nektek! Frankó csapatotok van, szép járművekkel! A riksa igazi csajozógép, mint a képeken látható is, és a kék motoros embernek a bajsza az nem semmi! Kicsit irígylem is érte.

                    Komment


                      Tegnap az előzetes szerint a szép időt kihasználva elgurultam a Sporttal Túrkevére. Sajna reggel mentem és du. 4-re jöttem, most erre volt időm. Nagyszénás- Mezőtúr- Túrkeve útvonalon több a ramaty út mint a normális. Endúrózásra esetleg! Nem csurogtam így eltört a hátsó dobozom alu. tartója vissza fele Kondoroson vettem észre onnan kezdve sm.-os tempót diktált a muszáj mert nagyon libegett a doboz. Itt még találkozón nem voltam a hely klassz. Kemping és fürdés , hely van bőven. A gép tökéletesen működött.ez nem a reklám helye de nem is annak szánom csupán segítségként írom, hogy én miként jártam!: Még a hűvösebb időkben kicsit hajszoltabb tempóban motoroztam és attól függetlenül, hogy a tavalyi évet is evvel a hengerrel és dugóval jártam meg akart szorulni a gép. Megjegyzem saccra adtam több előgyújtást / azon állítottam a tavalyhoz képest!/ Ez lehetett a túlmelegedés oka. Ezért is érvényes " ne piszkáld a jót". Beállítottam újból és tettem be Sadót az üzemanyagba. Javaslom nekem jó a tapasztalatom. Békés megyeiek figyelmébe !: Pénteken Tótkomlóson a Rózsa fürdőnél motoros találkozó kezdődik. P-SZ-Vasárnap.

                      Komment


                        wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez megoldja a problémát: http://veteran.forum.hu/elmelkedesek...html#post74143
                        Avagy nem volt meg a hézag a kiemelővilla és a görgő közt.
                        Helo !

                        A szimeringes megoldás már megvolt csak az emlitett gépen még nem volt cserélve.
                        Mi szelepszár szimeringet használunk , nagyon jol teszi a dolgát !
                        Azért koszi.

                        Udv , Gábor

                        Belegondolok ez jobb megoldás .
                        A szelepszár szimeringhez kell esztergálni egy kozdarabot amire felul és hogy meglegyen a vastagsága.
                        Utoljára szerkesztve a következő által: kvaga; 2016 jún. 13, 07:31.

                        Komment


                          Bár nem csak rossz dolgok történnek...5 év után beindult az Izstennyila. Igaz csak pár másodpercre, és rájöttem h minimum 20 helyen fúj ki a henger alatt, de innét már haladósabb. A végére lemerült sajnos az akksi. És valahogy a lánc is hosszabb lett 1 taggal, és nem tudom megfeszíteni, pedig a szétszedés előtt tudom, hogy jó volt.... De remélem hogy jót fogok motorozni HOLNAP! Ha az Izstenek is akarják...
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            "Én vagyok Galileo. Itt állok, és azt mondom nektek: „És mégis mozog.” Az, ami mozog, olyan erőt tud kifejteni, aminek semmilyen halandó hatalom nem mert eddig ellenszegülni. "


                            Beindult. Elsőre. Azért, mert orosz.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 jún. 15, 17:29.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              Szépen dolgozik az Izsten Nyila!! Bővül a kiállítási paletta?.

                              Komment


                                Azért, mert orosz.
                                Keszin megnézem! Mindig vágytam rá,de mikor láttam az úton csökkent a lelkesedésem!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X