Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Legutóbb Tiszavárkonyban voltam. Ez Kisújszállástól olyan 70 km-re van. Ott volt egy gyerek táborunk. A vezsenyi kompon akartam átmenni, de magas volt a Tisza, az nem járt. Így a 4-es úton kellett menni. A komp felé érdekesebb lett volna. De így is jó csapatás volt. A főszereplő Motorka117 volt, a Pannóniám.
    ​​​

    Komment


      Holnap jön valaki Kiskunhalasra a Veterán vasakhoz?? Én szándékozom menni a holnapi napra.

      Komment


        A napokba felraktam a tankot a belso kezeles utan .Par probalkozas utan beindult minden tovabbi nelkul kis jaratas utan rovid probakor ,majd mentem egy 25-30 km-t .az volt az erzesem mintha gyengelkedne az emelkedokon alig birt mennistb.de tobbszor leallitottam tartja alapjaratot.Mig termeszetesen a haztol 200 meterre a szomszedtol nem indult.Gyertya ki de mar feltunt hogy imbolyog a gyertyakulcs mikor csavaroztam kifele es konnyen jott minha kezzel lett volna rahuzva termeszetesen szikra jo csak epp a hengerfejn a menet az karosodott es ki is fujt.Meg egy masik erdekesseg hogy a levegocsavar kivolt csavarodva meg egy kis uzemanyag is folydogalt azt behajtottam utkozesig es 2 fordulatot kiengedtem .Valoszinu ez okozott problemat regebben is Click image for larger version

Name:	IMG_20200830_125916935_HDR.jpg
Views:	154
Size:	1.04 MB
ID:	224304 Ami miatt tobbszor ki kellett venni a gyertyat sajnos mindig nehez volt beletalalni a menetbe nem volt mar tokeletes .Egyebkent a levegocsavar allitasa utan beleeroltettem a gyertyat es probaltam inditani be is indult egy rovid idore .Utanna leszedtem a hengerfejet holnap lessz bele valami Helikoil vagy hogy hivjak a Guzzin is az van es jol birja

        Komment


          azon a levegő csavaron kellene lenni egy rugónak, hogy ne rázódjon el. Csak illusztrációnak pl, a golyóstoll rugója csak az vékony és gyenge oda. Nagyon szép a motorod!

          Komment


            movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            es 2 fordulatot kiengedtem
            Inkább 1,5-kör..és ha még innen is jól pörög,még beljebb 1/4-el.Szimetria mániámnak köszönhetően a tankmatrica zavar az öszképben,de tetszik a motorod,nem tudom elérem e a hasonló minőséget.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              Igen van alatta rugo ami megfesziti valami modon meg is ki jott nem tartom valoszinunek hogy ennyire ki lett volna allitva.Az az erdekes hogy meg mukodott es nem okadta a fustot meg nem csopogott a kipufogo A gyertya sem volt rossz szinu ellenben a gyertya korul mindig volt egy kis olajos maszlag kivulrol ahol szaraznak kellene lennie.Egyebkent gondoltam csinalok egy osszehasonlitasi tesztet egy par hasonlo motorral ugyan abbol a korbol hasonlo hengeeurtartalommal de kulombozo nemzetiseguek.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Inkább 1,5-kör..és ha még innen is jól pörög,még beljebb 1/4-el.Szimetria mániámnak köszönhetően a tankmatrica zavar az öszképben,de tetszik a motorod,nem tudom elérem e a hasonló minőséget.
                En amikor vettem kb 30 eve termeszetesen szunnyasztottam en is egy darabig a rendbetetel folyaman ugyan olyanra csinaltam mint az volt.Van e rajta idegen nem a korahoz hu alkatresze azt nem tudom .Mivel ilyen matrica volt rajta eszt ragasztattam .Sajnos a Motorkulijat nem sikerult lerendszamoztatni de meg van epsegben szobadisznek de szerintem a motor is oda kerul szepen sorba

                Komment


                  movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ugyan olyanra csinaltam mint az volt.
                  Láttam már más motoron is "emelt"matricát,én nem szólhatok az eredetiség miatt engem nem izgat,ha tetszik,az én gépem:csak a kényelmemről szól sok más-évjáratú alkatrészből építettem.Magas kormány,alu kezelőszervek,kormányszívató,ülés,nagy-fékdobok,nagy-hengerbordás....
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    r ,majd mentem egy 25-30 km-
                    Szép motor ez, az enyém is ilyesmi, csak nem ilyen "hátérrel"!

                    Komment


                      Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szép motor ez, az enyém is ilyesmi, csak nem ilyen "hátérrel"!
                      Photoshop vagy valami hasonlo sokmindent meg old en sajnos nem ertek hozza igy hat maradt a valos hatter .De azert nalunk otthon is talalni egy par szep hekyet persze a tenger latvanya az csak mas.De legkozelebb majd kuldok a hegyekbol de nem a Pannoniaval mert annyira azeet nem vagyok bator.Szep hely ez is Click image for larger version

Name:	image_36687.jpg
Views:	192
Size:	80.1 KB
ID:	224315 kar hogy csak a falunev tablat talalom.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2020 aug. 31, 09:03.

                      Komment


                        Ma én is egy jót motoroztam. Igaz hatalmas szél volt fújt rendesen Tiszafüredig meg vissza /320km /. Jó volt 2 szemmel látni!!

                        Komment


                          En mar alig varom hogy aLaverda precizen jarjon ugyan is sajnos a gyorsito fuvokat mukodteto muanyag kar ami egy membrant nyom el van kopva es nem lehet jora hangolni a 27 -es .Gondoltam 3dasoloval megcsinaltatni ha nem talalok hozza valot.Click image for larger version  Name:	20160218115813.jpg Views:	0 Size:	144.8 KB ID:	224921 Click image for larger version  Name:	20160218115813.jpg Views:	0 Size:	144.8 KB ID:	224920
                          Utoljára szerkesztve a következő által: movisz; 2020 okt. 05, 22:15.

                          Komment


                            2-K-ragasztóval felhizlalni és vissza munkálni..nem megoldható?
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Igaz hatalmas szél volt fújt rendesen
                              Én a szelet csak biciklin szeretem: ha hátulról fúj segít a haladásban, ha szemből, akkor meg erősít! Tegnap a szél tartott vissza, talán majd ma bevállalok na nem 320-at, csak 32-t, mondjuk kétszer, esetleg 3x. Különben ez kell az én motoromnak: + 10 fok alatti hőmérséklet, kis hátszél és némi lejtő!

                              Komment


                                Gyakorló motorosok tudják milyen egy erdősáv takarásába érni és onnan távozni! Autóból nézve mókás lehet a billegés főleg ha nem is motoros az illető! Zsoltinak a kérdés a Dellortó hazájában gond egy karborátor? Mert mire hozzánk ér és kézbe kerül szépen hízik az ára

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X