Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szaktársak! Sziasztok. Volt valaki a Varsány és Nógrádsipek között rendezett hegyi felfutón?

    Komment


      Igen , én voltam ! Elég jó volt a derby , a pálya sem mondható rossznak , és unalmasnak (pedig reggeltől kb 11-ig még esett is...) Viszonylag jó volt a felhozatal is . Csak (mivel gondolom még csak az első ilyen esemény volt ez ! ) kicsit vontatott volt , sokára nyúlt a díjkiosztó , sokan meg sem várták...

      Komment


        A heti csíkozási tevékenységem.Click image for larger version

Name:	motorépítés 022.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	147202Click image for larger version

Name:	motorépítés 023.jpg
Views:	1
Size:	194.1 KB
ID:	147203

        - - - Updated - - -

        Mivel sok kísérlet után rájöttem,hogy ez nekem még nem megy....ezért csaltam.. Kimaszkoltam,lefújtam...majd összepolíroztam az éleket.. Mivel a csík a festett felületre került.

        - - - Updated - - -

        Bosszantó amikor egy motorból ki kell venni a kerekeket..s nincs sztender. Erre iszunk.. s megvárjuk az okos gondolatot..

        Komment


          A heti csíkozási tevékenységem.
          Bréemwé? Vagy csak az akar lenni? A tank elég lapos hozzá. Szkeptikus vagyok az R-71-gyel kapcsolatban. Több van belőle manapság, mint amennyit valaha is gyártottak.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Bréemwé?
            51/3 balkáni...

            Komment


              Több van belőle manapság, mint amennyit valaha is gyártottak.
              Több nem lehet belőle. Ez a lehetetlen esemény. Még mindig gyártják.
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Itt az okos gondolat...Click image for larger version

Name:	motorépítés 024.jpg
Views:	1
Size:	196.6 KB
ID:	147209 Mert gyorsan kell..

                Komment


                  Itt az okos gondolat.
                  Hány liter után,néztél fel?
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    fel?
                    Olyankor nem szabad felfelé tekintgetni... háton landolás után egyértelművé válik a probléma megoldása..

                    - - - Updated - - -

                    Most nyomom rendesen mert csütörtökön már teljes optikai tuninggal át kell adnom..

                    Komment


                      Ilyenkor este...kissé fáradtan,szutykosan(pár éve már) gondolkodom kicsit...s mindig az a vége,rájövök hogy nem szeretek dolgozni.. Az eredménye az más,azt tudom örömmel nézegetni..

                      Komment


                        Az eredménye az más,azt tudom örömmel nézegetni..
                        Gyakorlatilag a végén nem lehet kezdeni ( azt, csak Mekk-mester tudta) ezért az elején fogsz neki....

                        Komment


                          Pedig Mekk mester az egyik példaképem..

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pedig Mekk mester az egyik példaképem..
                            Az lehet, de hál'Istennek olyan messze vagy tőle,mint Makó, Jeruzsálemtől

                            Komment


                              De a helyzetfelismerő képessége...és a probléma megoldó képessége páratlan.. Kedvenc részem: a medvéknek cserépkályha..

                              - - - Updated - - -

                              Nem a témához... a közeljövőben üza tartályokat kezelek (belsejüket vonom be festékkel) Ha valaki úgy gondolja,akkor jelentkezzen...több esetén kedvezményesebb az anyagköltség. Ja igen,tisztított tartállyal.

                              Komment


                                Be kellett fejeznem mára,mert azt mondták nem kapok vacsorát...Click image for larger version

Name:	motorépítés 026.jpg
Views:	1
Size:	198.4 KB
ID:	147215meg ebédet sem,ha nem dolgozom meg érte.. három napja nyomom...holnap már mennie kell..

                                - - - Updated - - -

                                Valamit teszek ezzel a fényképezővel...ennél azért többet várok tőle..

                                - - - Updated - - -

                                Legszebb virág a borvirág...legszebb madár a muslinca...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X