Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A saját vasad hogy áll már?
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      A másoké mindig sürgősebb. Gyűlnek az alkatrészek szépen lassan...de rengeteg esztergályos munka van még. A váz már alakul,a motorhoz a főtengely is..stb.. Vannak munkák,mint ez is..amire nem mondhatok nemet. Ebben az évben még 6-7 kigurul. A saját szabadidö kellemes eltöltése közben készül.

      - - - Updated - - -

      Na..elküldtek fürödni.. Fehérember leszek...mert erre van igény..

      Komment


        Arra az első sárvédőre: néha a kevesebb több!. Máskülönben a szivem csücske a tipus bár az is marad!

        Komment


          Arra az első sárvédőre:
          Csak soknak tűnik... A gyári minta alapján van csíkozva..

          - - - Updated - - -

          Igaz ami igaz..a gyárban a csíktervező nagyon beleélhette magát a munkájába...

          Komment


            Van valakinek jó tapasztalata,esetleg tudomása..hol lehet kedvező áron egyedi dugattyút gyártatni?

            - - - Updated - - -

            A másik: levegő víztelenítőre lenne szükségem. Adok érte értelmes más vmit..vagy mást.. M 4 koronás anya ajándék..

            Komment


              Van valakinek jó tapasztalata,esetleg tudomása..hol lehet kedvező áron egyedi dugattyút gyártatni?
              Én csak ezt tudom:
              http://www.belcord.hu/dugattyu-gyartas.html
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                Ok. Megfigyelem. Már készül a mintám.

                Komment


                  Ha tudsz valami biztosat , egyértelműt (pl: rajz ...) , ha gondolod elballagok és megkérdezhetem őket ... , bár tudod én szkeptikus vagyok ...

                  Komment


                    Köszi! Megrajzolgatom,egész jövő héten ráér.

                    Komment


                      Miért nehéz elmagyarázni,hogy a 250-es Simson majdnem annyit pörög mint a P20-as....egy hozzáértőnek.. Hát..csak.. Márpedig a sebességváltó a kormány a jobb oldalán van.. a rigán is..

                      Komment


                        Szervusztok!


                        Vacakol a számítógépem,-valami rendszerhiba van.Lehet,hogy újra kell telepíteni.Keresnem kell valakit aki ért hozzá,-sajnos szakaszosan leszek jelen.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Vacakol a számítógépem,
                          Mivel gyakorlatias ember vagyok, és mivel előnyben részesítem (és jobban fel is tudom fogni) a kézzelfogható dolgokat, az ilyen kézzel megfoghatatlan problémákat is fizikai módszerekkel szoktam "gyógyítani". Ami nem túl célravezető, DE OLYAN JÓ A LELKEMNEK AMIKOR AZ ÉPP KÉZNÉL LÉVŐ 10 KILÓS 1 KEZES SÚLYZÓT BEÉPÍTEM A HARDVER OLDALÁBA, AZTÁN A BILLENTYŰZETTEL IS VEREM EGY IDEIG!!!
                          Egyébként nyugodt, kiegyensúlyozott gyerek vagyok.
                          (Gondolom, ezek után nem feltétlenül tőlem kérnél segítséget )
                          Egyébként a fenti módszerrel lenullázott gépemet kivittem, amikor elektronikai hulladékos lomtalanítás volt. A gyűjtőhelyen láttam egy sokkal újabb kivitelű, jónak kinéző PC-t. Gondoltam, nem veszítek vele sokat ha hazaviszem egy gyors próba erejéig. Összedugdostam, bekapcsoltam, és láss csodát, egy készre telepített, az előzőhöz képest lényegesen modernebb, gyorsabb gép! Gyakorlatilag a kukából. Gondolom valamelyik környékbeli gyereknek már kevés volt a legmenőbb játékok futtatásához, így kihajította. Szerencsémre. De majd ha eljön a javítás ideje ... ott van még az a súlyzó
                          Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2015 okt. 12, 11:39.

                          Komment


                            Szervusztok!

                            Volt már ezzel a géppel,sok probléma,-de amikor jó,akkor nagyon gyors tud lenni és teljesen kielégítően működik.2008.08.05.-én vettem,új állapotban és nem bántam meg.Előtte mindig használt gépekkel bajlódtam,volt vagy három és csak a kakázás ment velük.Tudom lassan le kell majd cserélni ezt is,mert most is kiírt valamilyen hibát,természetesen Angolul,de azért annyit megértettem belőle,hogy meg kell nyomnom egyszerre,a Ctrl,Alt és Del gombokat és valami Disc probléma van.Megnyomtam a fenti gombokat,először lelassulva kezdett működni,-most meg megy minden nála szépen gyorsan,ha mindig így működne,ki is nyalnám az Outputját október 23.-án a Kossuth szobor előtt,fényes nappal,még akkor is,ha hozzáragadna a nyelvem.A proccesszor hűtő ventilátorja is megszólalt,megolajoztuk,de azt is venni kell hamarosan,a hardweres barátom azt mondja,amíg hallom,hogy zajosan jár,nincs baj,csak,ha elhallgat.El is mentem a PC boltokba LGA 775-ös processzor hűtőt keresni,van is 2500-18000 Ft.-ig,de külön hűtőventilátort nem adnak,csak a hűtőbordával (hasonlatos mint egy dongó hengerfej) kapcsoltan,nekem meg a hengerfej nem kellene,mert annak kutya baja.Most keresem a ventilátort,csak magát,mert minek nekem olyan alkatrész,amire semmi szükség,van itt alu éppen elég.Egyébként,egy hasonló ventilátor,márkától függetlenül,max 1500.-Ft.

                            Sajnos a kis barátom aki telepítette a gépet és akiben megbízom,elköltözött Kecskemétre,-beszéltem vele ma telefonon,azt mondja nagy valószínűséggel,újra kell telepíteni a gépet és pontosan nem tudja mikor ér rá,mert dolgozik.Azért én várok rá,mert húzott már ki a bajból,amikor mások,már új gép vásárlására,akartak rábeszélni.

                            Tegnap átestünk az első begyújtáson,-keservesre sikeredett,de ma már gondolom felmelegedett a kémény és működik rendesen.A viharsarokban,egyébként tűzifa mizéria van,-rendeltem úgy három hete 30 mázsa akácot,-majd Mikulás körül lesz belőle valami,az ára 3000.-Ft/100 Kg + szállítás.Mást nem tudtam csinálni,kiegészítésként vettem akáctuskót 18 mázsát,-no most azzal harcolok,hogy konyhakésszé tegyem.Mit mondjak,keserves munka,be van már minden vetve,nagyfejsze,ékek,fűrész és a kétkezes 5 Kg.-os kalapács is,a mindenhatóhoz intézett,bevallom nem minden esetben,könyörgő és esdeklő félhangos káromkodás ellenére is qrva nehezen akarja magát megadni.Mondtam is a páromnak,lehet,hogy több fa nem is kell a télre,mert ez kitart tavaszig,mert én hasogatás közben egyáltalán nem fázom,Ő meg elmelegszik amellett a tűz mellett amit a felhasogatott tuskóból rakunk.Szóval esténként nem járok le gyúrni,az edzőterembe,a testedzést elvégzem napközben,-jó van ez így is.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              Én is spórolok.. mondtam a páromnak..kicsi kályhát veszünk.. Amit ha fázik,tud emelgetni..

                              Komment


                                Mit emlegetnek a médiában ? Nem kellesz fizetni az okmányokért ?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X