Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    van belőle + -os és ha köszörülés nélkül csinálod
    Vélhetően igen a komolyabb motoroknál ! De ez csak egy Brigs vagy éppen Aspera rotakapa. ( vagy fűnyíró ) A lomisok százával hordják be ugyanazzal a hibával !
    Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2015 dec. 26, 08:27.

    Komment


      De ez csak egy Bris vagy éppen Aspera rotakapa.
      Nem azt mondtam,hogy megéri,viszont ha hozzányúlsz így van értelme.Egyébként főleg a kapánál nem használják vízszintesen,nem kap olajat,a másik az olajcsere:ki írja az üzemórát?
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        olajcsere:
        Igen...ez a fő hibaok. Ezek addig jók,míg tönkre nem mennek.. Persze lehet javítani.. Az enyém csak pár órát ment..a tulaj a tulaj 2" oszlopot vágot vele..

        Komment


          Ameddig el nem törik ! egy ...kupac konstrukció ! Az apósoméban 2x cseréltem hajtókart, de most is törötten áll szétszedve.
          Melyik kisujjamat tegyem rá, hogy Tecumseh motoros a gép?
          Azokat érdemes messziről kerülni. A sima briggs viszont szinte elpusztíthatatlan ha vigyáz rá az ember. Hiába siklócsapágyas a főtengely, vagy műanyag a vezérlés fogaskereke. Egyszerű mint egy faék, de talán épp ezért jó.

          - - - Updated - - -


          ,a másik az olajcsere:ki írja az üzemórát?
          Hát senki. A tavaszi indítási procedúra első eleme hogy lecserélem az olajat, az a biztos.

          Komment


            Nekem kinézett alul a hajtórúd a blokkon keresztül.
            Szintén zenész... Mondjuk ki nem kukucskált, de belül teleszaladt minden fémforgáccsal.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              Melyik kisujjamat tegyem rá, hogy Tecumseh motoros a gép?
              Azokat érdemes messziről kerülni. A sima briggs viszont szinte elpusztíthatatlan
              Ne tedd rá egyiket sem, mert négy ujjal sz@r Mz-t szerelni ! Aspera motor volt, de 100% ig ugyan az mint a Brigs.

              Komment


                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ...hogy Tecumseh motoros a gép?
                Na, az enyém az volt...átesett egy felújításon, pár éve, majd úgy döntött, hogy nem megy tovább ( nem könyökölt ki) elfogyott az ereje

                Most egy Husqvarna van.....kicsit jobb

                Komment


                  Ez van mostClick image for larger version

Name:	motorépítés 040.jpg
Views:	1
Size:	199.1 KB
ID:	147892 ez pedig a másig kategória. Click image for larger version

Name:	motorépítés 041.jpg
Views:	1
Size:	195.5 KB
ID:	147893

                  - - - Updated - - -

                  Ennyi fáradság után azon gondolkodom,miért kaptam ajándékba... olyan jó voltam?

                  - - - Updated - - -

                  Ameddig el nem törik
                  IC motor erősített hajtókar.

                  Komment


                    Tudjátok mire való a Briggs motor? Erre:
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Tudjátok mire való a Briggs motor?
                      Falhoz kell támasztani

                      Komment


                        Bele kell rakni biciglivázba! Ebből az okból van még 1 a portán.
                        Ezt nézzétek meg: IZS Planéta Jupiter 3-as, gyári állapotban 38 év pihenés után - képtelenség.hu
                        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                        Komment


                          Ezt a" faládába csomagolva" + 2db pótkerék sztorit, már valahol hallottam !Be is nyelték a marhák !( Ne keresgéljetek az emlékeitek között ! Ezt csak Tibi meg én értem ! )

                          Komment


                            A veteránnal
                            És a tiéddel mi van már?
                            Be is nyelték
                            Még jó, hogy nem az első ajánlatot követték -.-
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              És a tiéddel mi van már?
                              Ahogy tavalyelőtt láttad !

                              Komment


                                Ne tedd rá egyiket sem, mert négy ujjal sz@r Mz-t szerelni !
                                Ez teljesen igaz. Idén volt szerencsém megtapasztalni . A jobb kisujjamat lecsapattam a fűnyíróval. (Na nem a késsel, hanem a tolórúd kinyitása közben rossz helyen hagytam az egyik kezemet). De az ügyeleten a dokinő roppant ügyesen visszaheftelte, így rövidesen azért ment az MZ szerelés

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X