Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kispolák difivel
    Ha óhajtod:ebben tudok segíteni
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha óhajtod:ebben tudok segíteni
      Köszi szépen! Ebben sajnos karcsúbb a kúpkerék, s az áttétel is jóval nagyobb.

      Komment


        Kedves veterán rajongó társaim!

        Nyerjetek egy gyönyörű autót!
        Válasszatok egy típust, egy színt, teljesen ingyen!
        https://nyerj-autot.hu/uid/ltQXNigqF4uW6GTE

        Komment


          Szia!

          Te ezzel:mit akarsz itt?
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Szia! Ha bárki számára érdekes lehet. Ha nem, akkor elnézést.

            Komment


              Hát persze.. Az ezo tv is érdekes.. Nincs rozsdás vasad?

              Komment


                Kedves Annakovari!

                Már annyi gyönyörű autót nyertem az életben,hogy tele van vele az egész ház,sőt az ágyneműtartóból is autóalkatrészek kukucskálnak ki a párnák alól,ha azok egyáltalán begyömöszölhetőek még,a fő és vezérműtengelyek közé.Tekintettel a fentiekre,nem szeretnék semmilyen gyönyörű autót nyerni,de azért köszönöm a megvillantott lehetőséget,esetleg egy "újszülöttet",még érdekelhet.

                Más,-egész nap váltakozó hevességgel fújt errefelé a szél,ahogy az ilyen esetekben szokott lenni,örökké akadozott az internet elérés,több hozzászólásom is elveszett és elég rendesen pipa voltam a szolgáltatóra.Szerencsémre,semmilyen kötelező pénzügyi befizetéseket,ahogy szokták mondani tranzakciókat nem bonyolítunk a neten keresztül,de azért eszembe jutott,ha valamilyen határidős befizetés,elmaradna egy ilyen esetben önhibánkon kívül,vajon a követelő fél figyelembe venné e a történteket,vagy jönne a kötbér,bírság,.......? Sajnos volt már több esetben is,hogy a hálózati elérést,csak napokkal a hiba észlelése és bejelentése után hozták rendbe,ami önmagában még érthető is,de a havidíjból azért egy petákot sem engedtek el,ami viszont nem nagyon érthető és egyáltalán nem méltányos.Nem azért írtam le a fentieket,-mert egy kis akadozás a szolgáltatásba,valójában belefér,mert az életben semmi nem működik tökéletesen,illetve lehetnek hibák,-de net szolgáltatók a hirdetéseikben,szinte űberelik egymást,hogy "válassz minket,-mert mi mindenben mindenkor a leg,leg,.......... vagyunk.

                A tapasztalat alapján nem minden úgy van,ahogy azt reklámozzák,-sőt..

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Nem volt áramunk tegnap este óta ma 9-körül került elő...az internetsebességgel kecsegtetnek mikor még a hálózat sincs kiépítve egyszer kijött egy lelkiismeretesebb üzletkötő,hogy bebizonyítsa van kapcsolat a műszer adatai után bocsánatot kért és eltávozott!A statisztika az százalékban számol a 99% az nem mindenkire vonatkozik,szar 1%-osnak lenni:nincs térerő a telóban,a tv kihagy adókat,szakadozik az internet,drágább a benzin ,a kenyér,és kevesebb a kereset.............Az ingyenes dolgok meg minimum sok benzinbe kerülnek,hogy vissza térjek a témához!!!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Che,
                    A T betűs szolgáltatónál régebben ez úgy működött hogy 10Mb-ot fizettünk, jó esetben volt 1Mb. A szolgáltatót naponta hívtuk, persze semmi reakció. Aztán egyszer a szerelőt is láttuk, aki közölte hogy igazából annyira elavult a hálózat hogy nem tud mit kezdeni vele. Ha tartósan 1Mb alá esik a sebesség akkor felbonthatjuk a szerződést. Na de szerencsére az épp akkoriban járt le. Szóval szolgáltatót váltottunk.
                    Aztán nemrég mobil csomagot váltottam, az ügyintéző meg mondta a szokásos szöveget hogy milyen jó otthoni csomagjaik vannak. Neki is elmondtam hogy mi volt régebben. De végül is korrekt volt, közölte hogy a hálózat most is olyan, de most már nincs a szerződésben olyan rész hogy ha tartósan 1Mb alatt lenne akkor felmondhatjuk.
                    Szóval ha bekötik, és aláírja a jóember a 2 év hűségidőt, másnap meg már nincs net akkor így járt. Fizeti 2 évig a semmit aztán utána felmondhatja...

                    Ja, a helyi szolgáltatónál olcsóbban van stabil 30Mb. És ha valami gond van akkor hamar megcsinálják.
                    (na meg a helyi szolgáltató szerelője is veteránozik )

                    Komment


                      Én a 2km-es utca végén lakom... a drótos netről előttem leveszik a javát.. Nekem az marad ami jut.. Ez van.. Egy szolgáltató van,azt választottam.

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én a 2km-es utca végén lakom... a drótos netről előttem leveszik a javát.. Nekem az marad ami jut.. Ez van.. Egy szolgáltató van,azt választottam.

                        Erről van szó ha nem tetszik akkor is ez van ,javítok a helyzetemen:.....egészségetekre !
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Nálunk ütemezett ( előre bejelentett időpontban ) nem volt áram. 3 hónap alatt 10 MUNKANAP !!!! Többünknek a környéken otthon van a műhelye ! Volt olyan, hogy az idióták megcserélve adták vissza a fázist !! 21. században ezt nem jelzi semmi ??

                          Komment


                            A mi házunk pincéjében volt az egész köz áramelosztója Qrva nagy vasajtó halálfejjel stb.( az uye egy gyereknek bas.za a fantáziáját, mert az olyan kalózos ) ha kikapcsolták az áramot, mi ott leselkedtümk hogy mi van ott bent, hát munkát azt nem láttunk.

                            Komment


                              Gratulálok emunak az 1000. hozzászólása alkalmából !

                              Komment


                                Szárazon?

                                Az idő passzol?
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X