Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Erre mondják szükség törvényt bont! Milyen nagy" divat" volt az elhasználódott agyon kopott tengelyeket körbe felrakó hegesztéssel majd forgácsolva felújítani. Attila gondolom hegesztés előtt felmelegítetted majd készre köszölülgetés után? próbáltad hőkezelni. A kérdőjelet a kivitelezés mikéntje miatt tettem?!

    Komment


      A hegesztéssel melegítettem fel.. Reszelővel igazgattam s elég keménynek tűnt,ezért nem próbáltam meg elrontani.

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A hegesztéssel melegítettem fel..
        Ámítsd el a csapatot,élkefémmel raktad fel ....az pedig acélos alapból!

        Szerintem hegesző-boltok mindegyikében kapható:nem ajánlom a reszelőt,esztergát és a marógépet a keménysége miatt.
        Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 nov. 17, 18:29.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Erről egy kis infó hagy bővüljenek a tekervények. Én igaz sokmindent nem ismerek de ez is köztük van.

          Komment


            Van élkefémem... Ha nagyonn turok talán megtalálom. Itt nem az volt a cél.

            Komment


              Attinak ígértem valamit:
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Hú de klasszak.. Tudnám élvezni mikor minden pöffenéssel dob egyet az ülésben..

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Tudnám élvezni mikor minden pöffenéssel dob egyet az ülésben..
                  Még látni is érdekes,ha arra járunk igyekszem mindig közelebb leselkedni
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Van élkefémem...
                    Elképesztően kemény!Az ekevasaknál és a földel érintkező részeket hegesztjük vele ~1-2mm vastagon kb 3-szor tovább bírja mint az edzett acél!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Milyen nagy" divat" volt az elhasználódott agyon kopott tengelyeket körbe felrakó hegesztéssel majd forgácsolva felújítani
                      Volt valamikor , valami ÉLKEFÉM hegesztőpálca , ami a magas széntartalma miatt , elég keményre hűlt vissza ...
                      Ilyen van még??? A reszelővel való igazítás bár nem túl pontos , de minden elismerésem .. igaz akkor nem lehet túl kemény az egész ... csak sokat ne menjenek vele ...
                      Bocs ,... most látom csak erről volt már szó ... , ezek szerint még létezik ...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2017 nov. 17, 23:06.

                      Komment


                        zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Milyen nagy" divat" volt az elhasználódott agyon kopott tengelyeket körbe felrakó hegesztéssel majd forgácsolva felújítani
                        Az az érdekes ,hogy az állami támogatáson nevelkedett gazdák,csak néznek mikor egy-egy alkatrészt felhegeszt leszabályoz az ember,a fiatalabbak nem,de az apjuk még hozzám küldik a menthető darabokat.A mai hegesztéseket el lehet úgy simítani,hogy hibátlannak látszik!Vagy a hegesztők vagy a hegesztők jobbak!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          Nos , igen ... nem mindegy milyen rongyot teszel a hegesztőpisztoly végére ...

                          Komment


                            Ez a kocsma ? üen

                            Ja igen , na akkor jó ! Mert csak itt beszélek róla .... most ment ki egy Pannónia az udvarból , karburátor tisztítás , szivató ledugózás , .... úgy tolta ide az ember félútról... jó , csak 1 km .

                            Mentségemre szól , hogy a tanácsná van , klubhelyiségről beszélgettünk-------------- a FIAT egyesületnek ......

                            Ja mellesleg fél rúgásra azonnal indult , az ember megrogyott ........ ez a műhely , ez a szakszerűség , ez a tudás ..csak volt egy telefonos segítségkérés is , de a telefont is szakszerűen kezeltem


                            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 18, 22:05.

                            Komment


                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez a kocsma ? üen

                              Ja igen , na akkor jó ! Mert csak itt beszélek róla .... most ment ki egy Pannónia az udvarból , karburátor tisztítás , szivató ledugózás , .... úgy tolta ide az ember félútról... jó , csak 1 km .

                              Mentségemre szól , hogy a tanácsná van , klubhelyiségről beszélgettünk-------------- a FIAT egyesületnek ......

                              Ja mellesleg fél rúgásra azonnal indult , az ember megrogyott ........ ez a műhely , ez a szakszerűség , ez a tudás ..csak volt egy telefonos segítségkérés is , de a telefont is szakszerűen kezeltem


                              G
                              M
                              T

                              Ezért jó ha van a szerszámosban 1-2 benzinálló gumi vagy szilikon darab, akkor nem kell tolni
                              (vagy csak figyelni a szívató gumit és ha nagyon szarul néz ki akkor cserélni)

                              Komment


                                Igen , majd árulom a börzén - 10 mm es lyukasztóval csinálok egy dobozzal - aztán túlélőfelszerelésnek adom panyósoknak




                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 18, 22:05.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X