Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Rombolnátok itt a demokráciát, kivételezés, meg megvonás. Aszerint ki van a szívünköz közelebb. Egész Magyarország így működik, sajnos. Amit nagyban utálunk, az kicsiben tetszik?
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      Figgyelem figgyelem, hihhhetetlen akcijó!

      09.29.-től a lidülben 4777,- pengőért lesz 6V/12V akku töltő...

      Hátha valakit felizgat a hír...

      Komment


        UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Rombolnátok itt a demokráciát, kivételezés, meg megvonás. Aszerint ki van a szívünköz közelebb. Egész Magyarország így működik, sajnos. Amit nagyban utálunk, az kicsiben tetszik?
        Elolvastam többször is ezt a hozzászólást, és nem értem. Egyszerűen csak arról van szó, hogy van a fórumnak egy olyan része, amely a fórumozók aktívabb részének hozzáférhető. A jelenlegi korlát, hogy ezt is láthassa a tag, minimum 100 hozzászólás. (A hiperaktívakat most hagyjuk, magam ellen nem szívesen beszélek. )

        Vannak viszon olyan tagjaink is, akik nem annyira szeretnek írogatni, viszont aktív tagjai közösségünknek. Ők most hátrányba vannak pl. a "Magánügyeink" rovat esetében. Az ő részükre kellene valami megoldást kitalálni.

        Komment


          Az ő részükre kellene valami megoldást kitalálni.
          Hát ez nem olyan nehéz. 100 hozzászólás vagy legalább egyszeri személyes részvétel a Tiszakeszi találkozón.

          Világos, egyértelmű, és nem rejti magában a korrupció.... ööö... ilyenről nem is hallottunk... a személyes részrehajlás lehetőségét.

          Egyébként ennyi erővel az is érthetelen, hogy egy internetes fórum aktív tagjai nem írogatnak. Akkor ők inkább passzív tagok, nem? Ha persze egy veteránklub lenne a veteran.forum.hu, akkor nyilván más lenne a helyzet, meg az aktívság mérőindikátora.

          Ami ellen szót emeltem, az nem a szabályok melletti kiállás, azok változtathatóak, hanem a szubjektív értékelés belevitele a rendszerbe, ami szerintem az élet minden (hivatalos) területén tud okozni gondokat, csak már annyira az életünk része, hogy el se tudjuk képzelni máshogy. "Ismerek valakit, aki ismer valaki, és lécci ez most legyen már elintézve".

          Na mindegy, messzire vezet ez, és amúgy is sokszor kapom meg én ezt a "nem értelek" dolgot, már kezdek hozzászokni.
          Everything is better when you decide you don't care.

          Komment


            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyébként ennyi erővel az is érthetelen, hogy egy internetes fórum aktív tagjai nem írogatnak. Akkor ők inkább passzív tagok, nem?
            vagy csak kevésbé grafománok!

            Komment


              Látjátok barátaim ? Én most is gondolok rátok !Click image for larger version

Name:	SAM_2271.jpg
Views:	1
Size:	198.0 KB
ID:	149850

              Komment


                Én most is gondolok rátok ! sam_2271.jpg
                Igen és jókedvedben,hátsó.............előre............
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Csak azért, hogy egyértelmű legyen !

                  Komment


                    Igen és jókedvedben,hátsó... ...előre
                    Mert ha rendesen felveszi, hátat kellett volna fordítania a fórumnak

                    Komment


                      Úgy tűnik "A munkásosztály a mennyországba ment"..Jó dolgod van Gyuri,bár a vízben nem sokan lubickolnak,biztos lehet a víz hőfoka,vagy 2/70.Azért nem irigykedem,-jár ez mindenkinek,nem csak a munka az élet.


                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Lőttem egy dnyepert.
                        Miért van lekulcsolva a km óra melletti hasonló valami?
                        Mit keres rajta a kínai felirat?


                        Click image for larger version

Name:	20161001_104556.jpg
Views:	1
Size:	206.5 KB
ID:	149860Click image for larger version

Name:	20161001_104604.jpg
Views:	1
Size:	203.4 KB
ID:	149861Click image for larger version

Name:	20161001_104616.jpg
Views:	1
Size:	207.2 KB
ID:	149862Click image for larger version

Name:	20161001_104623.jpg
Views:	1
Size:	207.2 KB
ID:	149863Click image for larger version

Name:	20161001_104633.jpg
Views:	1
Size:	204.3 KB
ID:	149864Click image for larger version

Name:	20161001_104644.jpg
Views:	1
Size:	204.1 KB
ID:	149865Click image for larger version

Name:	20161001_104657.jpg
Views:	1
Size:	205.1 KB
ID:	149866

                        Komment


                          a vízben nem sokan lubickolnak,
                          Igaz, ami igaz ! A medence hőfoka közelített a söréhez, de a tenger 27 fokos !Click image for larger version

Name:	SAM_2322.jpg
Views:	1
Size:	193.7 KB
ID:	149867Click image for larger version

Name:	SAM_2261.jpg
Views:	1
Size:	193.2 KB
ID:	149868

                          Komment


                            Miért van lekulcsolva a km óra melletti hasonló valami?
                            A tervezők meggondolták magukat högy nem kuszálják össze szerencsétlen motorost egy fordulatszámmérővel és a gyújtáskapcsolót szerelték a dobozba.
                            Mit keres rajta a kínai felirat?
                            Hány igaz magyaron látsz kínai tetoválást?

                            Komment


                              Mit keres rajta a kínai felirat?
                              Kínai motorblokk van benne Dnepr helyett.
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                Nem biztos, hogy rosszabb csak kevésbé autentikus .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X