Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kérdés a tankot kívül vagy belül festetted?, mert ugyi nem mindegy csak a 111! Amit felsoroltál mindíg kigyorsításkor jelentkező bibi ha a szikra rendben akkor üza. hiány lehet esetleg vízzsák vagy lev. szűrő is okozhat bajt. De ne hagyd figyelmen kívül a tanksapka likját sem! az is nagy csapda lehet. No tessen válogatni valamelyik jó .
    Belülről, Azzal a jó drága US standard tankfelújító cuccal.
    Még nem kaptam szét, de érdekes mert nem mindig jön elő. Ma egy előzésnél hármasba kihúzatva ezt csinálta. De egy másik előzésnél szépen felgyorsult 95-ig.
    (mer az audival a 2km-es egyenesbe 80-al kell döcögni előttem )

    Komment


      mer az audival a 2km-es egyenesbe 80-al kell döcögni előttem
      Az ótó drága volt a benzin is az oszt még szívja is derekasan,
      nem mindenkinek jött át hogy akinek futotta majomra, annak fussa banánra is

      Komment


        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az ótó drága volt a benzin is az oszt még szívja is derekasan,
        nem mindenkinek jött át hogy akinek futotta majomra, annak fussa banánra is
        Múltkor kocsival mentem dolgozni, összefutottam egy ismerőssel, mondom hazahozom, csak hazafelé megyek tankolok még.
        Akkor mondta hogy az egyik kollégája vett egy X5-ös BMW-t, de mindig csak 2000-ért tankol bele, akkor amikor már alig van benne üzemanyag, mert arra már nincs pénz

        Komment


          Igen és ezután jön a zűrzavar mert állandóan felkapja a benzin pumpa a tank aljában évek során felgyülemlett szemetet!

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen és ezután jön a zűrzavar mert állandóan felkapja a benzin pumpa a tank aljában évek során felgyülemlett szemetet!
            Hát, én valahogy úgy vagyok vele hogy ha nagyzolásból megveszi azt a nagy batár autót, de arra sincs pénze hogy tele tankolja akkor meg is érdemli.


            98-as gyártmányú Suzukival járok, ha 1/4-nél van a mutató akkor már kezdek beütemezni egy tankolást. Ahol persze tele tankolom. Mert lehet hogy csak egy Suzuki, de legalább nem kell rá annyit költenem hogy benzinre ne maradjon

            - - - Updated - - -

            No, egy esztétikai hiba, ami nagyban rontotta egy szép, szimmetrikus motor összképét kijavítva javítva
            Click image for larger version

Name:	20170702_160447.jpg
Views:	1
Size:	196.0 KB
ID:	151993Click image for larger version

Name:	20170702_160501.jpg
Views:	1
Size:	202.8 KB
ID:	151994Click image for larger version

Name:	20170702_161539.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	151995

            Komment


              kijavítva
              Még ezen kívűl:nem láttam balos szerszámost??!!!Hogyan készült?
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Tudod, pajta mélyén talált gyári prototípus


                Egyébként 3D-s nyomtatóval, ABS-ből (ebből vannak a bukósisakok is) nyomtatott műanyag héj, belülről üvegszálas műgyantával megerősítve(mivel nem fért el egybe a nyomtatóba így két félből készült, az összetétel meg gyenge pont, amiatt kell az erősítés). A zárnyelvek rozsdamentes acélból, szépen beágyazva az üvegszálas belsőbe.
                A két dobozon pedig egy kulcsos zárak.

                Komment


                  Mindig tudtam,hogy ügyes fiú vagy.Szépen dolgozol.

                  Komment


                    Egyébként 3D-s nyomtatóval,
                    Azt hittem valaki tud kalapálni!

                    Szép munka,viszont nekem a lemez jön be.(ezért nem lesz sose........)
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azt hittem valaki tud kalapálni!

                      Szép munka,viszont nekem a lemez jön be.(ezért nem lesz sose........)
                      Nekem is szimpatikusabb a lemez. De se türelmem se időm nincs annyi

                      Komment


                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az ótó drága volt a benzin is az oszt még szívja is derekasan,
                        nem mindenkinek jött át hogy akinek futotta majomra, annak fussa banánra is
                        Nem csak a benzines tudja, 3.0 TDI Győr-Öhringen 71l... Arra viszont kíváncsi leszek a bandit mennyit fog inni az úton(Győr-Neckarsulm)...
                        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 júl. 03, 15:33.

                        Komment


                          Győr-Neckarsulm
                          ha jól látom még nem, tettél fel képes beszámolót az NSU múzeumról!
                          kénytelen leszek egy hasast ugrani????

                          Komment


                            Erről majd én készítek képet Csongrádon . Békés és Csongrád megyében élő Fórumosok figyelmét felhívnám a KOA. által szervezett és mini találkozóra bővítés lehetőségét elfogadni sziveskedjetek. Az időjósok szépet mondanak / reméljük a sátor megmarad egészben nem úgy mint tavaly./

                            Komment


                              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ha jól látom még nem, tettél fel képes beszámolót az NSU múzeumról!
                              kénytelen leszek egy hasast ugrani????
                              Igen, Tiszakeszin a kompról...

                              A viccet félretéve még vizsgaidőszakot próbálom kiheverni. Majd valamikor megejtem.

                              Komment


                                Ma mentem egy kört, gondoltam előhozom az akadozásos hibát és kicsit tartom azon a fordulaton. Hát, szerencsére nem mentem messzire...
                                Jött a durrogás, aztán a csend. A szikra eltűnt. Szóval hazatoltam gyorsan(6-700m)

                                Kicsit megmozgattam mindent, aztán néha már volt szikra. Lekaptam a tankot meg a gyújtásdeknit, és szépen jár a motor...
                                Viszont a lendkerék elég forró volt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X