Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nagyonn... Vasárnap elindultam fél egykor,kinyitottam a kaput.. persze csörgött mindkét telefon.. fél óra... kiálltam az autóval.. egy vendég.. majd egy óra.. Mikor elköszönt,melegváltásban a következő.. Hát persze hogy elkéstem, s nem tudtam végezni mert este már volt szervezett találkozó. Most dömping van,rohanás ezerrel hogy tél előtt végezzek a jó időhöz kötött munkákkal.

    Komment



      Nincs ezekkel a mobilokkal semmi baj,csak a használóikkal és a használatukkal.Amit otthon is meglehet beszélni négyszemközt,azt az otthontól pár Km.-re felesleges és zavaró kivétel,ha valamilyen katasztrófa nem történik és azonnal cselekedni kell.

      Régebben hallottam a rádióban,hogy a Magyaroknak az élelmiszerekre kiadott pénz után a második helyen a telefonnal kapcsolatos költségkiadások állnak.

      Meglehet,hogy "fatokosnak" leszek tartva de attól,hogy alapjaiban nagyon is jó dolognak tartom a mobil telefont,de egyben utálom is,mert nagyon sok esetben zavaró tud lenni és legtöbbször indokolatlan a használata,-mert ifjú koromban telefon nélkül is oda tudtunk érni a randevúra,ha akartunk és ha a lány is akarta össze is jött valami.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        A telefonom kb 15 éves.. a barátom a kukából mentette nekem szánalomból mert az előző már valóban szinte használhatatlan volt. Az "üzleti" telefonom 3E Ft volt feltöltve.. Nekem tökéletesen megfelelnek.. Rohanó világunk velejárója,legnagyobb előnyének a gyors segítségkérést tartom. Igaz már Temüdzsin (Dzsingisz Kán) is meg tudta beszélni a találkozókat 4 holdtölte utánra....

        Komment


          Ma jót játszottam, a a számítógépes színmérés és színkeverés nem hozta az elvártakat.. Ezért elmentem festékboltba,és a jó képességű kislánnyal... kikevertettem a színt. Autó újrafújása volt a program. Holnap összepolírozás, összeszerelés. A város legjobb színkeverő szakija (jó haver) most gazdálkodik 60km-re.. Ő kikeverte,kifújta és lakkozta a színt hogy tuti egyezzen.. Azóta kissé bonyolultabbak az ilyen munkáim. Hozta a srác a Horex Reginát.... utánfutóról letolta,s a sárvédő aláfordolva sérült kb 20cm szakaszon. Szintén foltban javítás... kb 1 héttel növeli az átfutási időt.. Nem gond.. hamarosan itt a tavasz..

          Komment


            Ezt olvastátok?
            Mi meg milyen nyugodtan fürdőztünk ott

            Komment


              Srácok látjátok milyen veszélyes a Nudizás? egy ekkora hal könnyen ráharap a kukacra.

              Komment


                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                egy ekkora hal könnyen ráharap a kukacra
                Igen, de csak erre :

                Komment


                  Vettem Ildikónak vörösréz üstöt... Már 4 adag gyümöcslevest főzött.. Jajj de jó hogy megtanítottam..

                  Komment


                    Nyersen megetted ? Nem főzte elég ideig ...

                    Komment


                      Az öreg székelyt megkérdik- Mondja bátyám,maga tényleg mindenhez ért? Az öreg visszanéz,s válaszol. -Mindenhez IS....

                      Komment




                        Kedves Atti!

                        Szeretném megkérdezni,hogy domborodik e a talpad a gyümölcslevestől?

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Kedves Józsi bátyám! Nem merem kipróbálni.. 2x 4 cent elég nekem.. nem vagyok telhetetlen. A minőségét élvezem ki..

                          Komment



                            Kedves Atti!

                            A talp domborodása,vagy gömbölyödése kifejezéseket tőled tanultam el,az alkoholos befolyásoltság humoros megnevezésére.Nagyon tetszik nekem ez a megfogalmazás,mert még előtted soha nem hallottam senkitől sem,de igen kifejezőnek és humorosnak találom,ezért utólagos engedelmeddel,kérem tőled a fogalom tágabb körű használatának engedélyezését részemre!

                            Azért 2x4 cent,már majdnem egy deci,-abba már bele is lehet fulladni!

                            Üdvözlettel:Che

                            (Dőlne még belőlem a hülyeség,de Irénke elzavart a gép mellől)

                            Komment


                              Kedves Józsi bátyám! Örömömre szolgál ha tőlem is tanul valaki valamit.. Engedélyt megadom, sőt szivesen veszem.

                              Komment


                                Az alkohol fogyasztás további mellékhatása a csontlágyulás, és a szemek összekócolódása.. Kocsmában eltöltött tíz év alatt én is sokat tanultam,de sokat felejtettem is... Azért az emlékek feltörnek néha..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X