Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Borból tudok vizet csinálni... fordítva sajnos nem megy.
    Pedig ezt már rég kitalálták
    Beledobsz egy tablettát, aztán lesz valami bor szerű lé

    Komment


      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pedig ezt már rég kitalálták
      Beledobsz egy tablettát, aztán lesz valami bor szerű lé
      Na igen, csak a fejfájás sajnos igazi másnap .

      Komment


        Egy kis antibillista Nyipró bemutató:
         
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Rendezgettem ( de valójában a Sanyi csinálja ) a disznóólat a gépemben . Találtam néhány képet - innen a satupadomról ....... ---- ha meg úgy nézem , az már valami , ha az ember munkáját valaki a sajátjaként mutatja be a nyálcsorgatóknak .

          Komment


            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nyálcsorgatóknak .
            Nekem nagyon csorog!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Nekem nagyon csorog!
              Ha lesz Pannóniád , és már csak a koronát kell rá feltenni , szólj ..... ( ne nekem , hanem egy P 20 os csávónak , tiszakeszin , az csinál ilyeneket ...

              Komment


                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                a koronát kell rá feltenni , szólj
                Oké majd szólok a technológusomnak !
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Berugtam a kocsma ajtót!! a címhez illően. Most ebben a számomra latymatag időben olvasgattam a régi cikkeket és jól esett a 2. Talinkról szóló cikkét olvasni Talugának. A képeket elnézve a nyár emléke kissé melengette a lelki világom. Az idén viszont történelmet írunk hiszen ez lesz az 5. csak lassan melegszik / még most hül / a kinti levegő sajna

                  Komment


                    Bizony hűl.... a fene enné meg, ez most nekem nem jó. Úgy fázok a műhelyben mint a vadászkutya. Mert ugye fűteni most még nem tudok. Na mindegy megyek iszok inkább egy kis körte levet...

                    Komment



                      Szervusz Józsi!

                      Nem tudnál valamilyen lécekből összeütni egy kisebb fóliasátrat,ami esetleg mobil is lehet és a nagysága csak akkora lenne,amekkora hely éppen szükséges a munkához és alá egy hősugárzót,vagy olaj radiátort?A fázás rettenetesen nehezen lehet elviselni és még a körtelé sem segít,csak tompítja a hidegérzetet,ilyenkor lehet úgy kihűlni,aminek számtalan betegség lehet a krónikus velejárója az ízületi problémáktól,a vesebajig.Óvjátok magatokat és ez mindenkire vonatkozik,mert egészség nélkül,-semmi sem ér semmit!

                      Üdvözlettel:Che

                      Utólag,eszembe jutott még,hogyha betonon kell toporogni,akkor nagyon sokat jelent a betonra helyezett deszkalap a két szélére szegezett léccel,hogy alul legyen légrés és erre szétbontott kartondobozokból több rétegben papírt tenni.Először az ember lába kezd el fázni és ez ellen nagyon sokat segít a fenti megoldás.Sajnos én is eléggé vacogok,mert spórolni kell a tűzifával,bár rengeteg a munkám,de hidegben nem nagyon fűlik hozzá a fogam,azért be-be gyújtok két-három naponta,de igazán nem tud felmelegedni a műhely csak,ha folyamatosan fűteném,-túl sok gép van ott és egyéb vasak,azok meg nyelik a hőt.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2018 jan. 21, 14:32. Oka: Kiegészítés

                      Komment


                        A napokban leszek kész a hegesztéssel a Golfon, akkor kerékre tudom tenni, és ekkor már ki tudom toszítani a műhelyből. No ha kiment akkor nekiállok egy fóliasátrat készíteni bent, ami funkcióját tekintve fényezőkamra is lesz. Jelenleg így néz ki.

                        Komment


                          Jól nekiestél szegény Golf-kocsinak
                          Látom szépen belaktad a műhelyt, még frankó kályha is van. Kémény is tartozik hozzá?

                          Komment


                            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            frankó kályha is van. Kémény is tartozik hozzá?
                            .....padlás nélkül?..Érdekes lenne.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Egy fólia mennyezet sokat segítene megfogná az elszökő hő nagy részét. A kályha akkor már segítene még ha kémény nincs is. 3 szál 120-as kályhacsövet betekersz szigeteléssel / nélküle nincs huzat / és piros a platni. Most én is hasonlót alkottam még egy szabály talán magasabb legyen mint a GIRINC akkor nem csap bele a tető felett a szél. Ezt hány helyen figyelmen kívül hagyják és az évekkel mindíg emelgetik a kémény magasságát. Józsi jól bele bújtál így ki tudod festeni az összes elemet felrakás előtt. Belső részre érdemes használni a cink sprét először majd jöhet a cinkromátos 2 rétegben majd az üregvédő. A külső fényezés csak dísz a rozsda általában belül lakozik! Csak egy bevált javaslat ha csendes gépet akarsz : 2 réteg alapozó után Juta zsák még a tűzfalra kardán alagútra is Katepox- al át itatni alsó részen akár locsolva is úgy is megköt. Még 10 év az autód életében biztosan.

                              Komment


                                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kémény is tartozik hozzá?
                                Igen de még be nem gyújtottam mert a tető nincs szigetelve, és a gerendáknál körbe befúj a szél, tehát így nincs értelme begyújtani.

                                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Egy fólia mennyezet sokat segítene
                                Holnap-holnapután nekiállok megcsinálni a fóliasátrat, ami fényezőkamra is lesz egyben. Utána pedig már kezdem a fényezés előkészítést rajta, fújom rá az epoxi alapozót.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X